eşimle kişisel temizlik sorunlarımız

sinyorra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
10
1
çok uzun zamandır anlatmak istediğim ama gerek çok eski üye oluşum gerek reelde de tanıdığım insanların burda varoluşundan dolayı anlatamadığım bir meselem var. özür dileyerek sırf bu konu için ikinci üyelik aldığımı belirtmek istiyorum.suç olduğunu biliyorum yalnız başka türlü anlatmam mümkün değildi.lütfen iptal edecekseniz bu üyeliğimi iptal edin zira tekrar kullanmayacağım.
girişim bile çok uzun oldu, lafı kısa kesmeyi hiç beceremem, okuyacaklara şimdiden teşekkür ederim.
konuya gelecek olursak, eşim pis bir insan. dışardan çok hoş bir görüntüsü var, ama işin özü öyle değil. beş yıllık evliliğimde onu bu olay yüzünden itelemekten bıktım. yaz günlerinde bile 1 hafta duş almadığı oluyor, tırnaklarını iyice uzamadan kesmez, yatıp kalktığımız saatler farklı olduğundan diş fırçalıyor mu onu da göremiyorum.
her yolu denedim, ima ettim, lafı dolandırdım başka türlü anlattım, güzelce doğrudan söyledim olmadı kavga bile ettim.anlamıyor.
sen şimdiden böylesin yarın 70 yaşına gelirsen ayda bir mi yıkanacaksın diyorum, alınmıyor bile.
haliyle cinsel hayatımızda problemler oluyordu, arzulamıyorum adamı ne yapayım.sadece o isterse sevişir olduk, hatta birkaç kez reddettim, sonrasında çok alındı ama sonuç pek değişmedi.birkaç gün anladıysa bir hafta sonra yine aynı düzen. regl zamanlarımda adam hiç banyo yapmıyor düşünün artık.
ben de inadına kişisel temizliğimde takıntılı bir insanım.aşırı derecede dikkat ederim.olur da unutup yattıysam gece kalkar dişimi fırçalarım.
baktım olmuyor, bu işin tek yolu cinsel hayat. neyseki o konuda sıkıntı yok.yani ben istersem yola geliyor.daha önce de benim isteksizliğimden yakınınca böyleyken böyle dedim, pissin içimden gelmiyor, git duşunu al sevişelim dedim açıkça:KK52:
ben zaten her birliktelikten önce duş alırım, şimdi biraz işve biraz cilve hizaya getiriyorum, kalkıp duşunu alıyor vs vs. çok özele girmeyeyim.
kısacası işin çözümünü zor da olsa buldum.
yalnız şu anki meselem, benim libidom gerçekten düşük. çok yorgun oluyorum ,iş tempom yoğun. bir kızım var, gece uykularımız düzensiz.dinlenmeye fırsatım olmuyor. bir de benim şevkimi taa başlardan kırdı şimdi öyle sık sık birlikte olalım gibi bir hevesim yok. ama başka türlü eşim temizlenmiyor.en azından sevişeceğiz diye kalkıp yıkanıyor, dişlerini fırçalıyor tıraş oluyor falan filan.
bana yardım edin arkadaşlar, bu libido denen şeyi nasıl arttırabilirim. denenmiş bulunmuş çözümler lazım.internetten baktıklarım bana uymuyor, hani öyle ütopik şeyler değil, basit uygulanabilir şeyler istiyorum.biliyorum ki çok fazla tecrübeli arkadaş var. bir de bana el uzatın:KK39:
yoksa eşimden soğuyorum elimde değil:26:

gadjo dilo

ben aslında yoğum
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
10.432
9.299
fiziksel temasınızı arttırabilirsiniz. gün içinde. çok açık yazmayayım da yakınlaşmak için illa ki sevişmek gerekmiyor yani. gün içine yayın. sabah öğle akşam tv başında vs... :)

alone2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
3.850
417
ağlıyodum güldürdün beni allah iyiliğinizi versin :KK9:

her an sevişcek gibi dolan evde canım tetikte olsun her an gelebilir isteğim de:KK53::KK52::KK52:

bak ne güzel en azından sevişelim diyince reddetmiyo ve özen gösteriyo :KK17:

sinyorra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
10
1
sağolun arkadaşlar:KK76:
işte ben o 'her an sevişecek ' moda giremiyorum, çok bitkin hissediyorum kendimi. ne yiyip ne içmeli bilmiyorum.
yani bir de iki gündür dişini fırçalamamış olma ihtimali olan adama yanaşamıyorum ya, inanın içimden gelmiyor,
çok zorladım çok aşama kaydettim inanın.
ilk 1-2 yıl gerçekten kötüydü yeni yeni kendimi adapte ettim bu meseleye.
ama bu sefer de benim bu bitmeyen yorgunluğum engel oluyor.

sinyorra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
10
1
fiziksel temasınızı arttırabilirsiniz. gün içinde. çok açık yazmayayım da yakınlaşmak için illa ki sevişmek gerekmiyor yani. gün içine yayın. sabah öğle akşam tv başında vs... :)

yok o işe yaramıyor malesef.
illa sevişilecek ancak o zaman özen gösteriyor.
hatta ben biraz yaklaşacak olsam ' devamı gelecek mi ona göre hazırlanayım' falan diyor.:KK53:
kişisel temizliği yatağa hazırlık olarak görüyor yani şu an malesef

sinyorra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
10
1
yarın pazartesi, işe gidilecek.
bütün haftasonum çamaşır, ütü vs ile geçti.
sabah giyecek bembeyaz gömleği, anında leş gibi olacak.
napayım yıkansın diye mecbur akşama bir şeyler düşüneceğim yoksa yıkanmaz biliyorum.
of Allahım şu düştüğüm hallere bakın:2:
kendimi gündüzden havaya sokmaya çalışıyorum yoksa olmuyor, bir türlü içimden gelmiyor yani.

Meleknaz

Herşeyin hayırlısı
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
7.903
4.793
Kusura bakma ama bana tuhaf geldi.Temizlikle cinselliği bağdaştırmışsınız.Adam temizlensin diye cinsellik yaşamak zorundaymışsın gibi...
Libidonu bu da düşürebilir.Cinsellik,sebep sonuç ilişkisine bağlanınca zaten tadı kaçıyor.
İşin kötüsü,böyle giderse eşin de sadece bu amaçla yıkanıyor olacak.
Ee sen hasta olsan,seyahate gitsen filan ne olacak,hiç yıkanmayacak mı ?

Kızın kaç yaşında bilmiyorum.Kızını alıştırırken eşini de diş fırçalama konusunda uyarabilirsin.
Kızımıza örnek olalım veya kızımızı mis gibi öpelim diyebilirsin.
Temizlik konusunda başkalarını iyi veya kötü örnek gösterebilirsin.
Kızım sana söylüyorum,gelinim sen dinle şeklinde...
Ayrıca açıkça söylemende de sakınca yok.Saçların yağlanmış galiba veya biraz terlemişsin vs...

sinyorra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
10
1
Kusura bakma ama bana tuhaf geldi.Temizlikle cinselliği bağdaştırmışsınız.Adam temizlensin diye cinsellik yaşamak zorundaymışsın gibi...
Libidonu bu da düşürebilir.Cinsellik,sebep sonuç ilişkisine bağlanınca zaten tadı kaçıyor.
İşin kötüsü,böyle giderse eşin de sadece bu amaçla yıkanıyor olacak.
Ee sen hasta olsan,seyahate gitsen filan ne olacak,hiç yıkanmayacak mı ?

Kızın kaç yaşında bilmiyorum.Kızını alıştırırken eşini de diş fırçalama konusunda uyarabilirsin.
Kızımıza örnek olalım veya kızımızı mis gibi öpelim diyebilirsin.
Temizlik konusunda başkalarını iyi veya kötü örnek gösterebilirsin.
Kızım sana söylüyorum,gelinim sen dinle şeklinde...
Ayrıca açıkça söylemende de sakınca yok.Saçların yağlanmış galiba veya biraz terlemişsin vs...

aynen o tuhaflığı yaşıyorum malesef. bazen sırf eşim temizlensin diye cinsellik yaşıyorum.
ben hasta olsam , seyahate gitsem falan gibi durumlar çok sık oluyor zaten. o durumlarda 15 günde 2 kere zor yıkanıyor.
bu da beni eşimden soğutuyor. yani sırf ondan soğumamak için cinselliği kullanıyorum. aynen bu durum.
açıkça söylüyorum zaten, ' son günlerde hiç duş aldığını görmedim, falan yere gideceğiz istersen öncesinde bir duş al' vs gibi
anlamazlıktan gelirse sinirlenip kötü kokuyorsun banyo yap lütfen evin içi ter kokuyor diyorum. bu raddeye gelebiliyorum hiç hoş olmasa da.
kızım 3 yaşında, eşim onunla birlikte fırçalar dişini zaten, ama onun için olmazsa olmaz bir konu değildir yani bu.

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
ağlıyodum güldürdün beni allah iyiliğinizi versin :KK9:

her an sevişcek gibi dolan evde canım tetikte olsun her an gelebilir isteğim de:KK53::KK52::KK52:

bak ne güzel en azından sevişelim diyince reddetmiyo ve özen gösteriyo :KK17:

Çok güldüm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

izguben

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
6.163
6.861
öyle pis eşler varki benıim bi akrabamın kızı afedersiniz eşimin boklu kilotlarını yıkıyorum çok pis insan demişti bana ben inanmamıştım gercekten dısardan temiz bir duruyo... pisler se yapcak bişey yok karakter meselesi demekki yaa çok haklısınız cinsellikten sogumakla hem bedenen hem ruhen yorgun düşer insan pis insanla yasamak kolay değil... alışkanlık haline getirse temizligide de sizde onla ugraşmaktan bu kadar cok yorulmasanız...

sinyorra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
10
1
öyle pis eşler varki benıim bi akrabamın kızı afedersiniz eşimin boklu kilotlarını yıkıyorum çok pis insan demişti bana ben inanmamıştım gercekten dısardan temiz bir duruyo... pisler se yapcak bişey yok karakter meselesi demekki yaa çok haklısınız cinsellikten sogumakla hem bedenen hem ruhen yorgun düşer insan pis insanla yasamak kolay değil... alışkanlık haline getirse temizligide de sizde onla ugraşmaktan bu kadar cok yorulmasanız...

örnek çok kötü gerçekten ama doğrudur inanırım.
ben meseleyi kendi çapımda hallettim.gün aşırı birlikte olabilirsek akça pakça adam olacak eşim:KK33:
ne gerek var demiyor en azından o an ciddi şekilde özeniyor, önce o zaman da özenmezdi ama baktı ben hiç yanaşmıyorum artık dikkat ediyor.
ama asıl soruma cevap alamıyorum bir türlü.
ben bu kronik yorgun halimden nasıl kurtulabilirim, muhakkak vardır yendiğinde falan işe yarayan şeyler.
multivitamin takviyesi falan denedim ama pek işe yaramadı.
yıllar evvel bir arkadaşım da derdi, aylarca yapmıyoruz hiç canım istemiyor diye.
bizim öyle değil tabi ama ben de kendimi zorluyorum bazen.