Eşimle mutlu olmak istiyorum

Yazgulu_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
2
1
37
Günaydın kızlar
Eşimle uzun süredir sorunlarımız var her akşam işten gelince odasına çekiliyor ve saatlerce telefonu ile oyun oynuyor,2 çocuğumuz var yılda 2,3kez lokantaya goturur,birlikte hic bir yere gitmiyoruz bosanalim diyorum kabul etmiyor ben artik dayanamiyorum neden bosanmak isremiyor? Ne yapmam gerekiyor nolur yardim edin

Esin işteyken evin içine Bakara suresini açıp dinlet . Eşinin sakin biri olması için Ya Halim oku bol bol , seni sevmesi muhabbetinizin artmasi için Ya Vedud oku bol bol, Duhan süresinin ayeti Kem terekü min cennatin ve uyun ayetini bol bol oku bu ayet eşler arası muhabbeti arttırmak için okunuyor . Aklıma gelenler bunlar Allah yardımcın olsun

Esin işteyken evin içine Bakara suresini açıp dinlet . Eşinin sakin biri olması için Ya Halim oku bol bol , seni sevmesi muhabbetinizin artmasi için Ya Vedud oku bol bol, Duhan süresinin ayeti Kem terekü min cennatin ve uyun ayetini bol bol oku bu ayet eşler arası muhabbeti arttırmak için okunuyor . Aklıma gelenler bunlar Allah yardımcın olsun
Çok teşekkür ederim canım okuyacağım

Aile huzuru icin sabah aksam 7 kere Hasbiyallahu la ilahe illa huve aleyhi tevekkeltu ve huve rabbil arsil aziym duasini okuyabilirsiniz

Etkili ve güzel bir duadır. Ben öncesinde 3 ihlas 1 fatiha okuyup peygamber efendimizin ruhuna hediye edip akabinde okunacağını görmüştüm bu duanın.
Allah hayırlısını versin inş gönlünüzce düzelir herşey Yazgulu_ Yazgulu_

Profildeki güzel kız siz misiniz :) eşiniz halt etmiş azıcık :) arkadaşların dua önerilerini yapabilirsiniz. İyi olur. Allahtan yardım istemiş olursunuz. Peki eşinizle bunu konuştunuz mu? Neden bu şekilde?

X