Eşimle tartıştım ve babamın evine küs geldim 4 gündür burdayım eşimden hiç ses çıkmadı eşimin bana dönmesini sabırla bekliyorum ne yapmam gerektigini

Aramigcam arayamamda zaten aramamaliyimda çünkü sürekli ben aradim artık gururumu yeter ayaklar altına aldığım elimden geldiği kadar durduruyorum kendimi ama beklemek o kadar zorlu bi bilseniz allah kimseye bu durumu tartışması ama cok zor cok
Mrhaba cnm, ayni olaylari bende yasadim, okurken o zor günler geldi birden aklıma. Aynı bir sebepten biz ayrildik ve 6 aydır birbirimize görmedik ben birde hamileydim o zamanlar yani kızını daha hiç görmedi, ne o aradı ne ben. Çok zor bir durum Inshallah herşey yoluna girmistir

Asla arama gerekirse boşan ilgisiz evlilik mi olur

Aramigcam arayamamda zaten aramamaliyimda çünkü sürekli ben aradim artık gururumu yeter ayaklar altına aldığım elimden geldiği kadar durduruyorum kendimi ama beklemek o kadar zorlu bi bilseniz allah kimseye bu durumu tartışması ama cok zor cok
Ohooo ben iki ay bekledim rahmwtli teyzem dortbucuk yıl beklemiş üstelik ilk çocuğunu baba evinde doğurmuş ama iyide yapmış sonra hiç ayrilmamislar bekleyin derim zaten bir süre sonra alisiyorsunuz

X