Eşimle uyumumuz yok sevgi saygi da bitiyor gibi

zelihaaa01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
45
4
25
Eşimle 6 yıldır evliyiz ve hiçbir konuda onunla ortak noktada buluşamiyiruz ne konuşma da ne de zevk ve uyumda cok zıttiz cok gamsız mesela tartışsak ben saatlerce de ağlasam umursamaz ve seni seviyorum yada güzel kelimeler kullandığı yok cok odun maço sevdiğini değer verdiğini asla belli etmez sorduğum da da ben seni kalbimde seviyorum diyor ama ben görmek istiyorum ilgiye sevgiye ihtiyacım var benimde cok üzülüyorum cok izmirden onun icin adanaya taşındım berbat bir mahalleye. Ailem cok zengindi onun ise durumu yoktu gerçi hala yok ama yine de herseyine katlandım hala katlanıyorum cok mutsuzum küfür azar var değer vermediği gibi de degersizleştiriyir ne yapmam lazım gençliğime üzülüyorum 😥😥😥

Ailenin durumu da iyiymiş ne çekiyorsun ki bu ayiyi??? Gerim gerim geriniyordur işte "maymundan bozma suratıma bakmadan İzmir'den zengin güzel kızı ayağıma,küfür de etsem gitmiyor" diye
Bir oğlum var ve gidersem hayatım cok değişir ayrılık bizde cok normal görülmüyor dayak vs olmadığı sürece 😥

Eşimle 6 yıldır evliyiz ve hiçbir konuda onunla ortak noktada buluşamiyiruz ne konuşma da ne de zevk ve uyumda cok zıttiz cok gamsız mesela tartışsak ben saatlerce de ağlasam umursamaz ve seni seviyorum yada güzel kelimeler kullandığı yok cok odun maço sevdiğini değer verdiğini asla belli etmez sorduğum da da ben seni kalbimde seviyorum diyor ama ben görmek istiyorum ilgiye sevgiye ihtiyacım var benimde cok üzülüyorum cok izmirden onun icin adanaya taşındım berbat bir mahalleye. Ailem cok zengindi onun ise durumu yoktu gerçi hala yok ama yine de herseyine katlandım hala katlanıyorum cok mutsuzum küfür azar var değer vermediği gibi de degersizleştiriyir ne yapmam lazım gençliğime üzülüyorum 😥😥😥
Başından beri böyle miydi?

Boşanman lazım, ne yapayım dşye sorman hata, değer görmediğin yerde ne işin var

Ilk bir sene iyiydi ama onun borçları düşüncesinde benimde aileme olan özlemimden hiç birsey o zman da anlamadık
6 yıldır evlisin çocuk da 1.5 yaşında . Bile isteye bu adama çocuk da yapmışsın. Boşanmaya da niyetin yok. Ne istiyorsun ki? Adam terapiye gidecek 180 derece değişecek bu mudur yani aklınızdaki?

Bence düzelmez. Karakteri oturmuş kocaman insanları baştan yaratmaya çalışmayın. Madem ayrılamıyorsunuz artık duruma katlanıp mutlu gibi yaşamaya çalışın. Çocuğa belli etmeyin ne diyelim

X