esin gay oldugunu ögrenmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beddua değil bol bol dua edin mutluluğu yakalayacaksınız. Madem sürekli dinden bahsediyorsunuz bakın bakalım peygamberimiz onca yapılan eziyete rağmen kackere beddua etmiş ? Tüm ağzımızdan çıkan olumsuz sözler yine bizi etkiler unutmayın. Zaten psikolojinizden de belli ruhsal durumunuz. Başkasının mutsuzluğu ile kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Kendiniz için psikologa gidin bir cikmazdasiniz belliki.
ah kardeşiiim hiç sen girmeseydin keşke 2 bebeğe beddua etti zaten şimdi sana da gelmesin :KK43:

sürekli yalan söyleyenlafi dolandirsn birisinden nasi bilsin emin olsun insan ? türkiyede yasayan kadinlar kadar uyanik degil yurt disinda yasayanlar. türkiyede dalga geciyorlar saf diye. dürüstlüge iyilige saflik diye dalga geciyorlar
Öyle yorumlar yapıyorsun ki kendimden korktum. Türkiye de yaşayanlar olarak ne pis insanlarmışız. Dürüstlükle ne alakası var. 2 kez yüz yüze görüştüğün kişiyle evlenilir mi. Yurt dışında da böyle olmaz ki. Evlenmeden önce beraber yaşıyorlar hatta çocuk yapıp sonra evleniyorlar o_O

Ohaaaaa....
Size inanmıyorum ya...
Ne kadar kötü bir insansınız siz....
Tüylerim diken diken oldu....

Yahu doğruyu diyorsan diyorsun anladık.

Bu nedir ya sürekli beddua beddua.... İnan bedduanın tutmayacağını haksız yere ettiğin için belki senin yasayacağını herkes biliyor.

Demek ki sen bu kdr kötü kalbin ile bu kadr kötülüğü yaşadın. Şaşırmıyorum.

Üzülmüştüm sana ama üzülmüyorum artık. Acıyorum. Çok yazık.

Bir kere şöyle bir düşün ya o günahsız bebek sana ne yaptı??? Ne alaka senin gay kocanla?!!!!!
Ne alaka senin hasta zihnin ile?!!!

Yaşattığını yaşamadan ölmez insan dedin ya.... O zaman sen yaşayacaksın bu dediklerini sana diyecekler çok canın yanacak!!

Ve senin bu kötü kalp ile daha çok canın yanar.!!!

Bence arkadasın helalliğini al..
Yoksa sen çoooook daha acı çekersin.!!
Bence sürekli beddua ettiği için huzur bulmuyor

Acaba konu sahibi avukata falan gitti mi diye son sayfaya bakayım dedim. Neler olmuş öyle?

İnsanın kendine verdiği zararı kimse veremiyor gerçekten..

** Konu sahibi uzak olur umarım uzuuuuun süre.

ah kardeşiiim hiç sen girmeseydin keşke 2 bebeğe beddua etti zaten şimdi sana da gelmesin :KK43:

Bilmiyor ki hamilenin duası kabul olur😀 surda toplu beddua etsek hamileler toplanıp karşı silah olarak uçar gider tövbe ya 😀 ah ağzından çıkanlara dikkat etse mutluluğu yakalayacakta hırsından gözleri kör olmuş Allah yardım etsin ne denir

Raporlara bakarken kapatılan konuda bazı yorumlara denk gelirsem yazmak adetimdir biliyorsunuz, siz sayfalarca yazmışsınız, şimdi sıra bende der gibi olur hep ama yazmazsam da duramam çünkü bazı yorumlarda içim bir tuhaf olur, bazen kızar tepki gösterirsiniz bazen haklı bulursunuz.

Şimdi de öyle olacak büyük ihtimalle.

Ben evimde beddua ettirmemeye gayret ederim çünkü bedduanın negatif enerjisi ruhumu sıkar boğar, hiç mi tepen atmaz ağzından beddua çıkmaz Mune derseniz, sapığa, pedofili bir pisliğe, tecavüzcüye, cani katile, hayvanlara eziyet edip zehirleyene işkence edene ağız dolusu ederim ama hiç tanımadığım birinin yorumları yüzünden karnındaki bebeğine, sevdiklerine, ailesine beddua edemem edilmez.

Bir de sözde Ramazan ayındayız değil mi? Hani çok değer veriyorduk 11 ayın sultanı diyorduk.
Hani nefslerimiz nerede?
Nefsler yalnızca mideden ibaret sanılıyor galiba.

Yazdıklarıma bazılarınız kızıyor değil mi? Kızabilirsiniz kızılsa da yazarım, insan nefsinin öfkesinin kölesi olmaz.
Öfkelendiğinizde sizi kızdıran ortamdan uzaklaşırsınız, ruhunuzu, dilinizi nefsinize teslim etmezsiniz.

İnsanız kızarız, sinirleniriz ama söveceksek, ki bu sövme bir yorum için beddua olmamalı, yorum yapana söyleniriz çoluğuna çocuğuna değil.

görürsün yakinda insallah karnindakini kaybettiginde yada saglam dogmadiginda AMIN

benim icin rahat dogruyu söylüyorum sen haksizlik yapiyorsun bedelinide allah elbet ödetir
Siz birkaç yıl önce bebeğiniz olsun diye dua konusu açmış bir kadınsınız bir de.
Dilerim hasretini çektiğiniz bebeği Allah sağsalim kucağınızda görmeyi nasip eder, sağlıklı güzel bir evladınız olur ve dilerim Allah'tan o zaman bir anne için evlat ne demekmiş öğrenirsiniz.

Beddua edilseler de Allah o minik melekleri korur, melek mi görmek istiyorsunuz bebeklere bakın, o masum yüzlere bakın da ruhlarımızın nasıl kirlendiğini görün.

Üyeliğiniz de iptal edildi bu arada, ağzından doğmamış bebeklerin ölümünü dileyecek kadar beddua saçılan ve defalarca beddua eden bir kadının bundan zerre pişmanlık duymaması insiyatif kullanmaya gerekçedir diye düşünüyorum çünkü.

aynen aynen bütün beddualarimi gönderiyorum beni üzenler bin beter üzülsün benle alay edenler bin beter üzülsün beddua ediyorum tabiki beter ol beter sasirsin herkez ve bedduamdan oldugunu görsün ömründe
Vaktiyle siz kime inanmadınız, kimi üzdünüz de beddua etti, hayatınız bu kadar mutsuz.

İnsan önce kendi hayatını masaya yatırmalı, benden hepinize büyük tavsiyesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X