Aşılama Esinin spermleri düsük olup asılaması tutan varmı arkadaslar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

eskisehirli2626

OLUŞUM GELİYOR :)
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
389
2
36
Merhaba kızlar ben bu ay asılama olucam benım esımın spermlerı dusuk ılerı hızlı hareketı dusuk doktor deneyelım dedı fazla sansım yok ama bı mucıze olurmu dıye umudum var allahım ısterse neden olmasın ama benım ıcımı rahatlatın esının spermlerı dusuk olupta asılama tutan varsa cevap verırse sevınırım sımdıden tsk allahım hepımızın yardımcısı olsun herkes bebeklerıne kavussun ıns amin hayırlı aksamlar

benim eşiminde morfolojisi bozuktu ileri ve yerinde hareket düşüktü üstelik ileri derece varikoseli var ilk aşılamada tuuttu ancak düşük yapıyorum

gecmis olsun canım uzuldum ınsallah bıdakıne bebegıne kavusursun canım herseyın hayırlısı hersey allahtan dımı verende allah alan da umudunu yıtırme ıns bızde kavusucaz bebeklerımıze

dusuk derken kac mesela benim esiminki asilamadan once 35 milyondu morfoloji %3 tu asilama gunu 3.5 milyona dusmustu doktor dusuk ama olucaksa olur dedi seninki kac

hemşerilerim ve kaderdaşlarıma.s. benimde eşimin sperm değerleri düşük ve harekette sorun var önümüzdeki ay aşılamayı deneyeceğiz inş tutar bu arada doktorum gülbin erol.

mrb arkadaslar bende bebek ozlemıyle heyecanlanan umutla bekleyenlerdenım.esımın spermı 3mılyon cıktı carsamba gunu dr gelın dedı sonuclarla ..bende sonuclar temız cıktı yumurtlamam hormonlar falan.acaba tup bebek mı uygulanacak bılgısı olanlar yardım eder mı lutfen.bız daha yenı basladık hıc tedavı falan da gormedık

bence en az bir kez asilamayi dene tabi doktorun daha iyisini bilir ama imkanin varsa asilamadada olabilir gerci benim esim gecen ay 3 milyondu ilk asilamamizdi tutmadi ama doktor yinede olabilir dedi bu ay ikinci yaptik sperm sayisi artmis insallah bu ay tutar

bence en az bir kez asilamayi dene tabi doktorun daha iyisini bilir ama imkanin varsa asilamadada olabilir gerci benim esim gecen ay 3 milyondu ilk asilamamizdi tutmadi ama doktor yinede olabilir dedi bu ay ikinci yaptik sperm sayisi artmis insallah bu ay tutar

inşaallah bu ay tutar ve burdan senin hamiş haberini duyarız:CüvCüv:

tsk canım ınsallah tutar asılama oldum 2 guum bugun bızım sansımız cok dusuktu asılamada ama bı mucıze oldu esımın sperm sayısı acayıp artmıs doktor 1 kere deneyelım asılama tüp bebek olur dıyodu ama sımdı tüp bebege gerek yok asılamayla olur dogal bıle gebe kalırsın dedı cok ümitlendim ıns bebegıme kavusurum ısteyen herkes ıns bebeklerını kucagına alır sagsaglım amın

Bizimde düşük ileri hızlı hareketli %0 çıktı son testte ben de düşünüyorum aşılama yapılmadan tüp bebeğe mi geçilse diye.Ama rapor için aşılama gerekiyormuş,bir tane denemek lazım bence ama ikinci tüp bebek olmalı.

seni üzmeyeyim ama ben 5 kez aşılama denedim olmadı hemşehrim.. iki kezde mikroenjeksiyon denedik 2 side tuttu... bir kızım var ve 2 denemeyide yeni yaptım.şimdi hamileyim ... tüpbebek bile denesen ekişehirde deneme bence....

mrb arkadaslar esınızın spermı 3mılyon du dr asılama yapalım sonra tup bebek yaparız demıs sperm dusuk dıye sonra yukseldı demıssınız acaba nasıl oldu bısey falan mı denedınz yoksa ılaclarlamı veya bıtkıselılaclarmı kullandınız.acıklarsanız sevınırım.beklerım cvplarınızı

canım esıme kecıboynuzu ve bal yedırdım sabah aksam ondanmı bılmıyorum ama galıba faydası oldu ılerı hareket 0 dı yuzde 20 olmus dırek tüp dedıler ama sımdı asılamayla sansın var dıyolar asılama oldum 5 gunum bugun beklıyorum ıns tutar ıns herkes bebegıne kavusur

ewt canım ıns benım asılamalarım tutar nasıp doktoruma guvenıyorum o ne kadar asılama yapalım derse o kadar yapıcam daha yasım 22 asılama olmassa artık nasıp doktorum tup bebege gelelım dedınde gecıcem ankarada olur sen nerde yaptırdın hemserım esk dusunmem ıyı demıyolar oguyu ıns bende en kısa zamanda bebegıme kavusurum allah bebeklerını kucagına almayı nasıp etsınıns ıkız galıba bebeklerınle bı omur boyu mutlu olursun kayracım

eskısehırlı2626 arkadasım bende esıme sabah aksam kecıboynuzu ve ısırganla karısık bal yedırmem soylendı bızde uyguluyoruz,yanı anlıycan ne duyduysak yapıyoruz ama ınsallah olur cok ıstıyorum cunku.cevapların ıcın tskler arkadasım

ewt canım ıns benım asılamalarım tutar nasıp doktoruma guvenıyorum o ne kadar asılama yapalım derse o kadar yapıcam daha yasım 22 asılama olmassa artık nasıp doktorum tup bebege gelelım dedınde gecıcem ankarada olur sen nerde yaptırdın hemserım esk dusunmem ıyı demıyolar oguyu ıns bende en kısa zamanda bebegıme kavusurum allah bebeklerını kucagına almayı nasıp etsınıns ıkız galıba bebeklerınle bı omur boyu mutlu olursun kayracım

ben kadıköy acıbademde yaptırdım.... çokta memnunum

X