Esiniz cezaevine girse ve size söylemese

Seldazaman16

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2021
9
2
29
Kızlar iyi akşamlar eşim evlenmeden önceki bi suçtan dolayı ceza evine girdi 20 gün kadar oluyor ve bana söylemedi gidip teslim olmuş ondan sonra benim haberim oluyor başkalarından duyuyorum ben bunu teslim olduğunun günün gecesi öğreniyorum icerde olduğu için üzülüyorum ama söylemediği haber vermediği içinde kızıyorum haksız mıyım sizce.cikinca o kadar çok şey söylemek istiyorum içindekilerini dökmek istiyorum ama bir yanım da söylesen ne olacak diyor.siz olsanız napardnz ne düşünürdnz

Kızlar iyi akşamlar eşim evlenmeden önceki bi suçtan dolayı ceza evine girdi 20 gün kadar oluyor ve bana söylemedi gidip teslim olmuş ondan sonra benim haberim oluyor başkalarından duyuyorum ben bunu teslim olduğunun günün gecesi öğreniyorum icerde olduğu için üzülüyorum ama söylemediği haber vermediği içinde kızıyorum haksız mıyım sizce.cikinca o kadar çok şey söylemek istiyorum içindekilerini dökmek istiyorum ama bir yanım da söylesen ne olacak diyor.siz olsanız napardnz ne düşünürdnz
Muhtemelen eşim olmaz ondan sonra diyeceğim ama kızıyolla bana burda kocayı hemen gözden çıkarıyorum diye 🙄

Nasıl yani içeri girdi ve başkasından duydunuz olacak iş mi :oha: hangi suçtan yattığını da geçtim adam arkadaşlarıyla cafeye bile gider Canm biraz geç kalırım der haber yollar. Sizinki de teslim olmaya giderken bari zahmet edip bi 20 gün yatıp gelicem deseymiş :işsiz:

Ceza evine boşanma tebligatı gönderirdim

Şimdi yattığına göre uzun süredir tutuksuz yargılanıyordu dava süreci bitti demek ki. Bir sabah arayıp hadi yıllar önceki meseleden içeri alacağız denmez ki.

Size davayı da yatmayı da haber vermediğine göre sizi bilgilendirmeyi önemli görmemiş. Bu bilgiye göre evliliğin önemine siz karar verin.

Ceza evine boşanma tebligatı gönderirdim
Kullanıcı adına bakmadan bu yorumun sana ait olduğunu anladım calcifer. Bilinçaltıma işlemişsin resmen. Çok abartı yorumların var. Hiç empati yapmadan yorum yazıyosun. Kimse anlamadan dinlemeden boşanma tebligatı falan göndermez. Senin başına gelse sen de yazdığın şeyi yapmazsın hemen bence.

X