eşiniz eski sevgilisinin fotoğraflarını saklasaydı ne yapardınız?

S

sofist

Ziyaretçi
eşiniz,nişanlınız yada sevgiliniz eski sevgilisinin resimlerini,mektuplarını veya hediyelerini hala saklıyor olsa ne tepki verirdiniz?

Eşim eski sevgilisiyle başbaşa fotoğraflarını, mektuplarını falan saklamadı.
Ama askere giderken çekilmiş kalabalık aile fotoğraflarında eski sevgilisi vardı.
Gördüğümde çok sinirlendim niye bu fotoğraf duruyo hala diye. Biz o zaman nişanlıydık.
Eşim de o gün askere gittiği için özel bir gün olduğu ve o anın fotoğrafının kalmasını istediğini, eski sevgilisinin fotoğrafta olup olmamasının hiç önemli olmadığını söyledi.
Ama ben söylenip durdum böyle şey olur mu baktıkça hatırlamak mı istiyorsun vs. diye :eek:
Sonra yırtıp attı eşim o fotoğrafı da.
Belki çocukça ama sinirlendim nabiyim. :asigim:

fotoğraflarla birlikte onuda yakardımKötü Kazen

ben de nişanlıyken başbaşa fotograflarını bulmuştum, yırtıp attım sonra çiçek üstüne çiçek tabi barışmak zorunda kaldım :p

Deli olurdum herhalde..Sonra da eşime söyleyip o resimleri elleriyle yırtmasını sağlardım..Acayip te kavga olurdu sanırım..:)

düşünemiorum bile düşününce çok farklı şeyler olur?belkide nispet yaparım hiç bişe demeden:):)

ben sevgiliyken bir çanta dolusu eski sevgilisiyle çekilmiş bir sürü resim ve ufak tefek şeyler vardı daha ilişkimizin çok başıydı pek önemsemesende kendimce.ona önemsediğimi göstererek tartışma yaratmıştım.hepsi blöf tü tabi
oda bütün resimleri yırtıp atmıştı hepsini.
sonra ilişkimiz ciddi boyutlara gelince beni bi kıskançlık tuttu.kitaplarının arasına tek tek baktım koca kitaplığı aşağı indirdim tabi bu ilişkimizin 3. yılında oldu.kitapların arasında yine ona ait fotolar vardı bu sefer kıyametleri kopardım.
oda o kitaplarımın çoğunu yıllarca açmadım unutmuşum onları orada yemin billah etti.böööleeee işteeeeee.

Geçmiş geçmişte kaldıysa, fotoğraflarda geçmişte kalmalı.
Yani saklanın anlamı yok.
Hafızada kalanlar yeterli olur diye düşünüyorum.

ama şimdi olsa bilinöli olarak eski sevgiliye ait foto sakladığını görsem
tek celse de boşanırım
asla asla asla asla asla kabullenemem
kimse de kabullenemez

Böyle bir şansı olabilir mi????jeyyar
Evden atma sebeplerimden olur herhalde..
Benim hiç bir eski sevgilimle fotoğrafım baki değil,onunki niye olsun???:mymeka:

biz nişanlılık sürecinde böyle bir olay yaşadık.ben yırt demedim ama rahatsız olduğum her halimden belli oldu.sonra bu olay baya bi sorun oldu.eşim tepkilerimi yersiz ve çocukça buldu.ve kızlar okuduklarıma bakıyorum da hepinizin tepkisi üç aşağı beş yukarı aynı. o halde ben gayet türüme özgü tepkiler vermişim,eşim beni anlamamış.:sm_cool:

hayatı ona zindan ederim.
saklayamaz o kadar değerli ise eski sevgilisi onla kalsaydı

onun resimlerini saklayacak kadar unutmadıysa o zaman benimle neden evlendiğini sorardım.:uhm::uhm:

Ne güzel onun ilk fotograf çektirdiği sevgilisi benim:asigim: ama önceden sevgili ılmayı düşündüğü bi kız varmış onun fotolarına baktım geçenlerde aama kızı beğenmedim bilinç altımda ole sölüyodur inşallah:roflol: duruyo sorun etmıyom ama sinirimin bozulduğunu biliyor.(benim eskiden peşimde olan cocuğun mesajları duruyor ondan söz söleme hakkım yok )

adı üstünde eski eski eskide kalmıştır ben bundan sonrasına bakarım hiç bir şey yapmam nasılsa ben terk etmediğim sürece benden sonrası olmayacak:kahve:

ılk tanıstıgım donemde tonlarca resım vardı. hatta telefonunda bıle.. hiç ses cıkarmadım.. sil yırt demedım.. sustum ve bekledım ben yırtsaydım kıskançlık olurdu.. ben her zaman her yonumle kendıme guvendıgım için kıskançlıkta yapmadım ve gun geldı hepsını teker teker yırttı ve attı.. yıne ses cıkarmadım ama zafer benımdi:icecream:

sozlumuydum nışanlımıydım tam olarak hatırlamıyorum gorumcem bana abısının okuldan kız arkadaşının resımlerı var demıştı bende onlara baktıktan sonra sobaya atmıştım sorun yok yanı.

onun sağlığı açısından pek iyi olmaz...:eek:klava:

çok fena olurdu onun için,sanırım çok uzatırdım bitirmezdim olay olurdu bu Kötü Kazen
ama resim çekildiği ilk sevgilisi benim ve buna emin olmak çok güzel
:asigim:

X