Eşiniz evlendikten sonra sizin kapanmanızı istese kapanır mıydınız?

Eşiniz evlendikten sonra sizin kapanmanızı istese kapanır mıydınız?

• Ankete Katılan
    116

GULCXIXCEK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
663
2
35
Hayır, bu söz konusu bile olamaz, beni olduğum gibi kabul etmek zorunda eşim benden boyle bırsey ısteseydı kı tepkım bu olurdu cunku ben onun ıstedgıı ıcın degıl allaha kullak gorevımı ve ınancım oldugu ıcın kapan ıstıyorumm

PembeBeyaz

gel artık bebeğimmm
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
742
2
Ben zaten kapalıyım.Bazen gelen görücüler evlenince açılırmı diye soruyolar açılmam çünkü zaten kendi isteğimle kapandım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2438 gün geçti.

Kuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
2.034
12
Simdiye kadar basörtüsü türban acilan her baslikda hep tartisma cikti ve konular kapandi. Anlayisla karsilayacaginizi düsünerek konuyu kilitliyorumyerimseniben

losan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2011
37
0
Kapanmak hem dinsel hem içsel bir olaydır...
Kişi ancak Allahın emri olduğu için yani dinin bir gereği olduğunu iç dünyasında kabul ettiği için kapanır...
Kapanmak sadece Yaradan için olmalıdır bence...

egem07

Guru
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2010
953
152
kapanmazdım zaten eşim istedi yani direk sölemese de ima ettiç.. ama bunu ancak kendi içimden gelirse yaparım.. bu Allahla kul arasında bişey zorlamayla olcak bişey değil

gecekirpik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
1.193
539
eş istedi diye kapanmak erkeğe sevaptır diyenlere çok kızıyorum...

bir kadın kendi düşüncesi için kapanırsa kapanır..eş istedi diye kapanmak saçmalıktan başka birşey değil..

ozgmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
2.445
2
tabiki Hayır, bu söz konusu bile olamaz, beni olduğum gibi kabul etmek zorunda. beni nasıl beğendiyse öyle........
başkasının zoruyla olcak iş değil.içimden gelerek kapanmadıktan sonra hiç bir manası yok

illia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
108
0
Kapalilara kesinlikle karsi degilim ve saygim var. Ben kapali degilim ve esim beni bu sekilde begenip evlendi.Kapanmami istese asla kapanmam.Bu kisinin özgür iradesi ile verebilecegi bir karar.Zorla yaptirilan isten hayir gelir mi ?