Kız İsteme Eşiniz ile aranızda 10 yaş fark

Sufflee06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
24
3
Öncelikle merhabalar ablalarim size bir soru soracağım ben 20 ve eşim olacak kişi 30 yaşında sizce avantajları ve dezavantajları neler çok şükür bakımlı ve olgun birisi ama yinede merak ettim

20 yaşimdayken 30 yasindakiler talip olrdu
Cok kart gelirdi :KK70:
Ama şuanki fikrim tabiki hayata bakişiniz fikirlrriniz ve yaşayisiniz.
Aksi takdirde yaş kavrami önemli deģil.
Ama sizi bastiracak benim düdüğüm ötsün diyecek yaş farklari insani yorar.

20 yaşimdayken 30 yasindakiler talip olrdu
Cok kart gelirdi :KK70:
Ama şuanki fikrim tabiki hayata bakişiniz fikirlrriniz ve yaşayisiniz.
Aksi takdirde yaş kavrami önemli deģil.
Ama sizi bastiracak benim düdüğüm ötsün diyecek yaş farklari insani yorar.
Cevabınız için çok teşekkür ederim ama birde ben disardakilerin dediklerine üzülen biriyim bir müddet sonra gelip geçiyor ama bilirsiniz milletin ağzını bukemeyiz korkuyorum da bir yandan çok şükür o öyle birisi değil uzaktan akrabam ve tanıdığım birisi çok anlayışlı birisi

Canım ben de 20 yaşındayım eşim de 29 nerdeyse 10 yaş fark var aramızda ama çok iyi anlaşıyoruz 2 yıllık evliyiz

Erkekler geç olgunlaştığından dolayı biraz daha mantıksal hareket eder o yaştaki beyler. Aslında akıl yaşta değil, baştadır lafınada çok inanırım ama. Önemli olan gerçekten karakteri. Ben karakteri düzgünse bir sorun teşkil edeceğini düşünüyorum...

Bnce değil hata yaparsın çünkü ilk evlendiğin sıra yaşı büyük diye düşünürsün aklı başında ağırdır vs. Ama evliliğiniz ilerledikçe seni küçümser hareketlerini bile çocuksu algılar bnm bi yakınım böyle oldu evlendiğine çok pişman oldu insan evlenmeden önce ve evlendikten sonra çok değisik oluyo bnce en ideal yaş farkı 4 veya 5 daha fazlasına gitmeyin aklını çalıştır bnce pişman olma tek bi sefer evlenicen ve ideal olarak birini bul ömürünü onla geçiricen

Cevabınız için çok teşekkür ederim ama birde ben disardakilerin dediklerine üzülen biriyim bir müddet sonra gelip geçiyor ama bilirsiniz milletin ağzını bukemeyiz korkuyorum da bir yandan çok şükür o öyle birisi değil uzaktan akrabam ve tanıdığım birisi çok anlayışlı birisi
20 yaşindasin disardakilerin lafinddn etkilenmeye yatkin olabilirsin.
O yuzden evlilik kararinda ve tercihlerinde sağlam kafada olman gerekir.
Eger baskalarinin lafindan etkileniyorsan kendi fikirlerinden cok sarsilmayacak zamanda ciddi kararlar almalisin.
Buna hazir degilsen evlenmemelisin cunku herkes agzina geleni aklina eseni soyler.

Eger baskalarinin lafindan etkileniyorsan kendi fikirlerinden cok sarsilmayacak zamanda ciddi kararlar almalisin.
Buna hazir degilsen evlenmemelisin cunku herkes agzina geleni aklina eseni soyler.

Bnce değil hata yaparsın çünkü ilk evlendiğin sıra yaşı büyük diye düşünürsün aklı başında ağırdır vs. Ama evliliğiniz ilerledikçe seni küçümser hareketlerini bile çocuksu algılar bnm bi yakınım böyle oldu evlendiğine çok pişman oldu insan evlenmeden önce ve evlendikten sonra çok değisik oluyo bnce en ideal yaş farkı 4 veya 5 daha fazlasına gitmeyin aklını çalıştır bnce pişman olma tek bi sefer evlenicen ve ideal olarak birini bul ömürünü onla geçiricen

X