Eşiniz nasıl giyinmenizi ister?

Çxoxpçxux

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.544
8
Benim eşim giyimime karışmaz ama bazı arkadaşlarımın eşleri giydiklerine, makyajlarına karışır. Benim eşim güzel giyimli, hafif makyajlı, kapalı da değil çok açıkda olmamamı ister. kısaca bakımlı olmamı ister belim - göbeğim gözükmesini birde iç çamaşırların kıyafette belli olmasını hiç sevmez. Ya sizin eşlerini nasıl?:1hug:

E

EU1

Ziyaretçi
allahtan kıyafetime, saçıma makyajıma karışmaz. klasik giyimi sevmez. spor olsunda ne giyersem giyeyim. bu konuda çok rahatım.

burcuavcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
248
23
35
Benim Eşimde Mutaassip Hanim Hanimcik Giyinmemi Isterdi Bende Eşimi Dinledim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1890 gün geçti.

onetimes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
772
16
40
karışmaz hatta mini etek bile giysem sesi çıkmaz ama zamanla istemesekte onların istediği gibi hareket ediyoruz. sonuçta eşimin beğenmesini istediğimden onun tarzına dönüyorum gibi geliyor.

adaylaarda

iyi düşün:iyi olsun :))
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.584
4
40
çok dikkat çekici ve dar giyinmememi ister.ilk evlendiğimiz yıllarda problem yaşıyorduk ama biraz ben biraz o değişti orta yolu bulduk çok şükür

trueblue

fıstık anne:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
120
3
39
benim eşimde çok fazla karışmaz kıyafetlerime.ama genelde uyumlu giymeye çalışırım onun kıyafetleriyle.o spor giyiyorsa ben de ona uydururum kıyafetimi.tesettürlü olduğum için biraz daha fazla dikkat ediyorum sanırım kıyafetlerime.ama özellikle iç çamaşırlarımın giysilerimde iz yapmamasına,çok dar kıyafetler giymemeye,dikkat çekici renklerde giyinmemeye ve de ortama uygun giyinmeye dikkat ediyorum.bu yüzden de aşkımla kıyafet sorunumuz olmuyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2549 gün geçti.

Begxuxm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
831
0
45
saolsun eşim benim giyim kuşamıma karışmaz aksine ben aa yakışmaz bana falan dediklerimde bile şevklendirir beni bakımlı olmamı ister ama asla karışmaz

D

dilara28584

Ziyaretçi
walla benim nişanlım karışıyo...yani dikkat çekici ve dar şeyler giymemi istemez....

CatladaPatla

Annesinin minik Tostosuuu
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
1.241
0
Cok acik olmadigi sürece hic karismaz....
Makyaj sac felan onlarada hic bisey demez....o yönden cok sansliyim bende :KK70:

OZGEM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
44
0
44
Benim eşimde giyimime karışmaz istediğim şeyi giyerim onun için makyaj çok önemli makyaj yapmadığım zaman çıldırıyor.şakkıdı

CitlembiK

Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet...
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
3.721
2.002
Dikkat çekmiyeek şekilde ve derli toplu ....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1148 gün geçti.

citlencik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
166
0
38
benim eşimde hiç karışmaz açık-kapalı onun için önemli değildir... kıskançlıklarıda yoktur zaten... kıyafetlerimde anormallik olduğunda dalga bile geçer...
biz kendimizle barışık bir aileyiz herhalde...

liliya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
11
0
40
benim doğuma büyüme yurtdişinda oldu için orada daha rahat giyenebiliyordum ,eşim karişmazdı ama türkiye geldiğimizde baştan karişirdi şimdiyse ben oyle açik giyinsem rahat edemiyorum sürekli bakanlar olduğu için şimdi hiç bir şey diyemiyor ortayı bulduk ,ama eşimin bir lafı var sana bir çüval başina geçirsem de iyne bakarlar :)

yessillim

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
823
196
35
ilk zamanlar benimki sacıma makyajıma pek karışırdı
bende onu dinlerdim
baktım olmuyo artık kendimden uzaklaştım
sanki onun dişi hali oldum
birden bi u dönüşü
karıştırtmıyom
yok ben cok spor sevmiom işte
severim sık olmayı
en sonunda kabullendi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 983 gün geçti.