esinız ya da sevgılınız bu kulube gırdıgınızı bılıyor mu ???

mervemervemerve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2011
4.230
95
arkadaslar buraya uye oldugumdan berı hep merak etmısıtım burdakı yorumlarınızı okuyunca esınız ya da sevgılını burada sorunlarınız svınclerınız olunca anlatıyosunuz (benım hayatımda kımse yok bu arada o yuzden yazmıyorum ) postanıza falan da gelıyo burdakı konustuklarınız hıc bılmıylar mı ya da gormuyolar mı eslernız ya da sevgılılerınız uutupta postadakı msjlarınzı sılmedıınız oluyomu oraya da gelıyo cunku dedıgım gıbı bole bı konu acmayı dusunmöemeıstım ama sırf meraktan acmak ıstedım benım de hayatımda kımse yok olsaydı solermıydım buraya gırcegımı bılmıyorum acıkcası :KK1:

bi keresinde burda okuduğum bişiyi anlattm
sadece kadınların olduğu bi forum erkek yakalarlarsa atıyolar dedim :KK1:
pis gıcık beni sinir etmek için ne dese beğenirsin
nee sadece kadınlar mı:KK53:bende üye olcamm banane :KK53::KK53:

kafasını kırsam haklı değil miyim şimdi :KK1:

sonu kadar yanında destekçinim:KK52:

sakın kadın ismiyle üye olmasın?

wala sewglm hayatmdkı herseyı bılen tek kişi olduu için bunu da blio tbıkıde kzlr ztn saklanck bsy dıılkı:d facebook yerne burayı grıorm dha yrrlı dıorm ıı ıı erkk yksa nolck dıo:d

beni sevgilim üye yaptı. saçım uzasın diye başının etini yiyordum. al buraya üye ol istediğin her şey burada var demişti. yalnız sadece saç ve sağlık için gireceksin dedi. sonra ben burda bazı şeyleri okuyup sürekli sende yaparsan demeye başladım. ha bir de bir sürü üzücü şey oluyor okudukça çok üzülüyordum. o da beni engellemiş :) yalvar yakar geri açtırdım artık çok fazla şey okumak dahi istemiyorum çünkü bazen gerçekten psikolojimi etkiliyor :)

biliyor tabi neden ve neyi saklayayım ki??? ama o çok gereksiz ve zaman kaybı olduğunu düşünüyor (valla ne yalan söyleyeyim artık bana da gereksiz gelmeye başladı forum eskisi gibi değil ama hala buradayım işte)

biliyor hatta yasaklamaya bile çalışıyor. burda kayınvalidelerle ilgili evlenince değişen eşlerle ilgili bi çok konu okuyup okuyup ona sardığım için :)

Bilmeyecek ne var ama ben burada bir çok erkeğin olduğunu ve çok özele girilmemesi gerektiğine inanıyorum sonuçta tc kimlik no sormuyorlar üye olurken.

benim sevgilim biliyor, hiç çekincem de yoktur hani şuna yorum yapmıyayım, mesajlarımı sileyim diye
çünkü her şeyimi bilir :21:
bazen birlikte girip konulara bakıyoruz :KK19:
kah gülüyoruz, kah ağlıyoruz
ama ben bazen psikopatlaşıyorum, bazı şeylere acayip derecede üzülüyorum, geçmesi uzun zaman alıyo :KK25:
o zamanlar, öyle konuları okuma demişliği vardır. :KK45:
haa bir de şifremi bilir, hatta ben unuttuğumda ona sorarım; ama girip karıştırma huyu yoktur, aksine ben gösteririm, bak çizelgemize, fotoğrafımıza diye :KK1:
bir de bazen iyi ki kk var, bu sayede sen konulara dalıyosun ben de rahatla silkroad oynayabiliyorum der :KK37:

eşim biliyo tabii ki:KK1:
hatta bazen bişe oluyo yada bişey soruyorum
git kk'ya sor onlar cevap verir diyo:KK53:
bi de dur bakalım yorumlarını okuyayım da bi keyfim yerine gelsin diyo:KK37::KK47::KK57::63:

X