eşiniz yanlız başına tatile çıkmak istese ne yapardınız

cemre_SU

halasının kuzusu:)
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
4.903
8
39

benim kocam öyle bir laf kaçırdı ağzından morelim bozuldu:eek:klava:

benim kocam öyle bir laf kaçırdı ağzından morelim bozuldu:eek:klava:

Madem adam ağzından kaçırdı sebebini sorsaydınız..fisfisfis
Benim kocam öyle bir şey istese; tüm eşyalarını toplar,gönderirdim. Artık tatil dönüşü bana gelmesin de nerede isterse orada yaşasın..:kızgın:

mesela benim esimin anneni oldu uc sene once biz yurt disinda yasiyoruz.isterse memlekete gidip mezarini ziyarete gitmek istese tabiki.ama normalde hayir oyarim adami Kötü Kazen

benimkide istese kesinlikle karşı çıkardım.biz bir aileyiz herşeyi birlikte yapmalıyız.ama eşimde bensiz bir yere gitmez.

Tatile yalnız gitmek isitiyosa kapı orda canım buyurusun,
sende kendi arkadaş çevrenle gitmek istedigini söle bakalım...
Hiç umrumda olmazdı nasılsa giderken yanına bi bavul alacak bölelikle geri döndügünde bi bahanesi kalmıcak...

nie katısınız o kadar peki gun gelirde siz tatil isterseniz noolcek kızlar hmm?

Aslında çok geniş gönüllüyüm. bir çok şeye müsade ederim.:asigim:
Ama bensiz tatile gitmesi hoşuma gitmez. Aynı şekilde ben de onsuz tatile gitmek istemem ki..:sm_confused:
Benim tatil anlayışım; beraber denize girmek,akşam yemeğinde 1,2 kadeh bir şeyler içtikten sonra dans etmektir. İkimizinden biri olmayınca nasıl olacak ki bunlar..yerimseniben

Madem adam ağzından kaçırdı sebebini sorsaydınız..fisfisfis
Benim kocam öyle bir şey istese; tüm eşyalarını toplar,gönderirdim. Artık tatil dönüşü bana gelmesin de nerede isterse orada yaşasın..:kızgın:

bir kaç arkadaşı yanlız gidiyormuşta ben ona güvenmiyormuş myum öyle söyledi

Güvenle ne alakası var canım,
Siz bi ailesiniz önemli olan tatili zaten bir arada geçirmek degilmi...
Tercih senin ama buna müsade etme lütfen

Bende salmam.
Ne işi var evli adamın playboylar gibi tek başına tatilde.Eğer dinlenmek istiyorsa bu benimle olmalı,tek başına yada arkadaşlarıyla değil...
Göndermem kusura bakmasın arkadaşım.
:kahve:

........................... cıkar tek başına tatile o
madem tek gidiliyormuş ben de giderim tek başıma

hmm seninki kışlık sopayı yememiş mi senden ki bilmiyormu senin tepkini
he bu arada laalecim dediklerin doğru aslında insan yanında uyum sağlıcak biri olsun ister keyiflide olur, tanıdığım bi hanım ama 20 yıl falan evliler artık arkadaş gibi olmuşlar tatillere tek gittikleride oluyo ikisi gittiide oluyo sorunca neden die aman ben kızım insan birazda kendi kafasını dinlemek istiyo o gitsin yada ben gideyim kendimle kalayım derdi kimbilir haklıdır belki

geçen sene gittimiz tatide bir aileyle tanışmıştık onlarda ankarılıdı kadın iki muhabbet ettik kadın dediki 15 dk güneşlenmeye uzandım o rada biraz uyumuş ana birde ne görüyüm kocamla rus kadın öyle muhabbete dalmışlar ki bir uyandım gülüşmeler felan o yüzden kadın rus kadınına sinir oldu hatta bize gösterdi kadını :eek:klava::eek:klava:

hmm seninki kışlık sopayı yememiş mi senden ki bilmiyormu senin tepkini
he bu arada laalecim dediklerin doğru aslında insan yanında uyum sağlıcak biri olsun ister keyiflide olur, tanıdığım bi hanım ama 20 yıl falan evliler artık arkadaş gibi olmuşlar tatillere tek gittikleride oluyo ikisi gittiide oluyo sorunca neden die aman ben kızım insan birazda kendi kafasını dinlemek istiyo o gitsin yada ben gideyim kendimle kalayım derdi kimbilir haklıdır belki

Kafa dinlemek konusunda haklı olabilirsin..a.s
Biz ayrı ayrı tatile çıkmayız ama arkadaşlarımızla ayrı ayrı görüşürüz. Hem dediğin gibi insana iyi geliyor. Eski dostlarla görüşmek,hemcinslerinle dertleşmek.. Aynı durum eşim için de geçerli olduğu için erkek erkeğe çıkmasına hep müsade ederim ben..:asigim:
Ama ayrı tatile çıkmak fikri bana hala uzak ve acı geliyor maalesef..!:çok üzgünüm:

bensiz tatile gitmek Kötü Kazen böyle birşeyin mümkünatı yok ne o teklif eder nede ben...

ama çokmu gitmek istiyo hay hay eşyalarını eline verir ömrünün sonuna kadar tatile çıkarırım onu...Kötü Kazen

X