Esinizin annesinle araniz nasil ?

nazli melek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2014
132
56
35
Ben esimin annesini hic sevmem, daha kizim 7 gunlukken bana deliler gibi bagirdi aglati ,bir suru laf soyledi. Anahtari var evime istedigi zaman girer ,her yeri acip bakar, kizima hic bakmadi sadece bir gun braktim ona kuzunimin duyunu vardi, geldim yemek yemis bulasiklarini brakmis bana, kizimin bezi dolu sut yapip vermemis cocuk ickira agliyor. Gelir sadece bir yerde toz gorsun laf sokar ,oysa kendisinin hic bir temiz biyeri yok
20180929_174515.jpg
20180929_174507.jpg
20180415_133412.jpg
20180221_124134.jpg
20180929_174503.jpg
20180217_122203.jpg

Ben esimin annesini hic sevmem, daha kizim 7 gunlukken bana deliler gibi bagirdi aglati ,bir suru laf soyledi. Anahtari var evime istedigi zaman girer ,her yeri acip bakar, kizima hic bakmadi sadece bir gun braktim ona kuzunimin duyunu vardi, geldim yemek yemis bulasiklarini brakmis bana, kizimin bezi dolu sut yapip vermemis cocuk ickira agliyor. Gelir sadece bir yerde toz gorsun laf sokar ,oysa kendisinin hic bir temiz biyeri yokEki Görüntüle 2650148 Eki Görüntüle 2650149 Eki Görüntüle 2650151 Eki Görüntüle 2650152 Eki Görüntüle 2650154 Eki Görüntüle 2650155
Süper aramız oyleki kanlı bıçaklı oldum eşimin annesi ve ailesiyle iki senedir görüşmuyorum,eşim barıştırmak için uğraştı boşarim seni yinede barismam dedim

Ben esimin annesini hic sevmem, daha kizim 7 gunlukken bana deliler gibi bagirdi aglati ,bir suru laf soyledi. Anahtari var evime istedigi zaman girer ,her yeri acip bakar, kizima hic bakmadi sadece bir gun braktim ona kuzunimin duyunu vardi, geldim yemek yemis bulasiklarini brakmis bana, kizimin bezi dolu sut yapip vermemis cocuk ickira agliyor. Gelir sadece bir yerde toz gorsun laf sokar ,oysa kendisinin hic bir temiz biyeri yokEki Görüntüle 2650148 Eki Görüntüle 2650149 Eki Görüntüle 2650151 Eki Görüntüle 2650152 Eki Görüntüle 2650154 Eki Görüntüle 2650155
Karşınızdaki sorunlu biriyse problem yaşanması kaçınılmaz oluyor anladığım kadarıyla. Yaklaşık 6 yıllık evliyim. Kayınvalidemle en ufak bir problem yaşamadım. Çok seviyorum, o da beni çok seviyor. Köyde yaşıyorlar çok sık görüşmüyoruz, belki o yüzden de birbirimizi kırmamış olabiliriz.

Kaynananın kızları felan yok mu bine pislik.

Karşınızdaki sorunlu biriyse problem yaşanması kaçınılmaz oluyor anladığım kadarıyla. Yaklaşık 6 yıllık evliyim. Kayınvalidemle en ufak bir problem yaşamadım. Çok seviyorum, o da beni çok seviyor. Köyde yaşıyorlar çok sık görüşmüyoruz, belki o yüzden de birbirimizi kırmamış olabiliriz.
Benim kaynamda 100 km uzakta yasiyor ama en fazla iki gun gecmiyor bize geliyor, oturuyor kup gibi kanapede, onunde yemek koyuyorum catalini bilem alip tabaklarin ustune koymaz, su ister gidip almaz, her sefer laf sokmalar

Benimkide başka şehirde koydeydi telefonda doldururdu,bayramda yada ziyarete gittiğimizde ben yokken doldururdu eşimi,düşman etti bana onun emirlerini yerine getirmedim oğlu gibi benide kullanamadi diye düşman oldu baba sadece banada düşman değil gerçi bütün gelinlerini rezil etti,şimdi kocası öldü 10dakika mesafede başımın belası.

Bunca yorumdan sonra 3 ihlas 1 elham okuduktan sonra anlatıyorum :KK70: nazar duasını da iliştirse miydim bilemedim :KK53: Valla benim kayınvalidem candır kızlar. Çok iyi biri ya ben çalışıyorum arada canı sıkılır evime gelir yemeğimi yapar, temizliğimi yapar masama kaşığıma tabağıma kadar koyar öyle gider, sürekli arar sorar, yemeğin var mı yoksa vereyim geçerken uğra der,uzun süre anneme gidemeyince eşime fionayı annesine gönder de kız özlemiştir uzun süre oldu gidemedi der ya da birlikte gidin der, her yerde beni sürekli över,oğluna karşı her zaman savunur, kavga etsek ara bulmaya çalışır keza kayınpederimde öyle ben bu siteyi keşfettikten sonra kayın ailemin uzaylı olduğunu düşünmeye başladım :KK17::skandal: He bu arada çocuğum olsa gözlerinden sakınırlar ve kayınvalidem mükemmel bakar eminim bende çalışıp çocuğum için para biriktirmeye devam ederim :KK36:

Ay yalnız bu ne pislik ya size laf edeceğine kendisine baksın karaktersiz kadın. Böyle kötü olmaktan ne anlıyorlar anlamıyorum Allah yardımcınız olsun.

Yok

Iki erkek cocugu var , esimin abisini kimse istemiyor nisanlandi herseye karisiyor diye nisan bozuldu kiz istemedi
Çok mu yaşlı kaynananiz temizlik yapmıyor,temizlik için kadın felan cagirsa,yada belediye yazılsın temizlik için geliyorlar eve.

X