Eşinizin sizi sevmediğini anlarsanız ?

niloya351

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2021
4
1
Merhaba hanımlar eşinizin sizi yeteri kadar sevmediğini evlenmek için evlendiğini önceliğinin ailesi kardeşleri olduğunu öğreniyorsunuz ama ailesininde eşinize yeteri kadar değer veren önemseyen insanlar olmadığını görüyorsunuz ama o göremiyor sizse onun için bütün hayatınızı silmişsiniz büyük fedakarlıklar yapmış tüm hayatınızı ve hayellerinizi onun için çöp etmişsiniz bu durumda ne yapardınız

Son düzenleme:
Merhaba,biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Mesela eşin sevmediği şöyle anlaşılır... İlk olarak ilgili değilse,gün içinde arayıp sormuyorsa,merak etmiyorsa ve en önemlisi de sizin sağlığınız, güvenliğiniz ve rahatlığınız için hiçbir şey yapmıyorsa tabiri caizse sizin için kılını bile kıpırdatmıyorsa sevmediği çok net anlaşılır! Anlaşılır yani,anlamalısınız.

Bu hayatta ilk olarak insa ailesini yani mecburen büyüdüğü insanları her haliyle sevmeliki sonra başka insanları canlıları sevebilsin, eşin ailesini seviyorsa başka insanlarda sevebilir demektir.
Ben eşimin bana bakışlarından anlıyorum sevdiğini öyle bakarki bazen işte yada sabah ben uyanmıyor numarası yaparım öyle güzel öper sevildiğimi anlarım, sevilmediğimi hiç düşünmedim sevmesek severek evlendik diyemezdik, evet belki zamanla insanız sevgi azalabilir ama sevgi bitmez bence 🤗
Eşim ailesini çok sevse ailesi onu sevmese diyelim ne yapardım hiç bişey demezdim üzülmesin diye sanırım

Ailesinin sevgisizliğini görüp görmemesi beni ilgilendirmezdi . Seni sevmiyormuş , bence kafanı ona yor .

Şimdi ailesini hep ön planda tutacaksa bu doğru değil herkes kırılır buna. Tam tersi hep sizi ön planda tutsa ve haksızsaniz bile sizi tutsa orda da ailesi kırılır. Yani yiğidi öldür, hakkını yeme demişler. bence insanlar böyle olmalı. Diğer konuda ise eşiniz 30 yaşında olsa ve siz gidip o yaşına kadar ailesini öyle görmüş öyle kabul etmiş öyle seven birine ben görüyorum ailen sana yeterince değer vermiyor, yok seni ayiriyor falan derseniz o da yanlış. Ben bozulurum. Hayırdır geldin bütün dinamikleri çözdün mu derim. Sizin o yaptığınız da yanlış.

Merhaba hanımlar eşinizin sizi yeteri kadar sevmediğini evlenmek için evlendiğini önceliğinin ailesi kardeşleri olduğunu öğreniyorsunuz ama ailesininde eşinize yeteri kadar değer veren önemseyen insanlar olmadığını görüyorsunuz ama o göremiyor sizse onun için bütün hayatınızı silmişsiniz büyük fedakarlıklar yapmış tüm hayatınızı ve hayellerinizi onun için çöp etmişsiniz bu durumda ne yapardınız
Feda ederek kar olmaz.
Madem olayların farkına vardınız eşinizi bir kenara bırakıp kendiniz için çabalayın.
Sizi sevmediğini sadece evlenmek için evlendiğini söyleyen adamın hala ailesinin ona verdiği/vermediği değer umrunuzda bile olmamalı

Ögrenmekten kastiniz nedir? Bu sizin hissiyatiniz mi yoksa bunu kendisinden mi duydunuz? Evlenmek icin neden evlensin insan ne uzucu bir soz etmissiniz cok uzuldum :KK43:

Zaten böyle bir soru sorduruyorsa bana sevmiyordur . Bende bunu hissetmişimdir

“Fedakârlık karşılıklı olana denir , biri “feda” ederken diğeri “kâr” ediyorsa ona ticaret denir...

Artık kendiniz için fedakârlık yapma zamanı.. Sizi sevmeyen , sırf evlenmiş olmak için evlenen bir adamdan hemen kurtulup , hayallerinizin peşinden gitmelisiniz.

Hem belli mi olur , belki ilerde karşılıklı fedakarlık edebileceğiniz birine denk gelirsiniz .. Yani umarım bunu denersiniz .

Belki bir ihtimal evliliğime devam ederdim(hala seviyorsam, içimdeki sevgiyi bitirene kadar, boşanma ile çekeceğim zorlukları minimuma düşüren kadar) ama asla çocuk yapmazdım.

Kendin için yaşamaya başla elalem doymaz kimse kaybolan yılları geri vermez

Öncelikle baya üzülürdüm ve kendimi çok umutsuz hissederdim zor yani ben okadar emek vericem beni görmicek bi türlü konuşurdum bide farkındamı diye

X