eşinizle hangi sıklıkta dışarıda yemek yersiniz ?

asyatanem

Niyet Diyetten Önemlidir
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
969
6
eşim evde olunca genelde yemek yapasım gelmiyo .zaten yemek yapmayıda pek sevmiyorum.temizlikte iyiyimdir.eger dışarı:jeyyar:cokacimcoook cıkcaksak dışarda bişeyler yeriz diyorum ama cokmu oluyo bilmiyorum.haftada en az iki defa cıkarız.yemekten kastım her zaman öyle lüks yerler filan degil ekmek arası filan maksat eve gelince bidaha iş cıkmasın.sizlerinde ne yaptınızı mrak ettim.yoksa buna saglıksız diyip her gün sebze pişirenlerdenmisiniz......hiç sevemiyorum ama ben sebzeyi.

pazar günleri asla yemek yapmam bu benim kuralımdır
hafta içi çok nadir dışarda yemek yeriz

Hiç belli olmuyor. Bazen dışarı çıktığımızda saat geçmiş olur,
gelip kim yemek hazırlayacak deriz yer geliriz. Bazen evde yapamayacağımız
birşey aklımıza gelir genelde şu yada bu sıklıkta değil duruma göre dışarıda yeriz.

biz de duruma göre yeriz.bazen yemek yapmş olurum,canımız bir şey çeker yer geliriz.bazen eve söyleriz.ama çoğu zaman yemeğimi evde yaparım ben çıkalım çıkmayalım.

değişiyor..
zaten yemek yapmayı seven biri değilim ben.
kahvaltılık da yeriz evde,dışarıda çıkarız..haftada 2 diyemiyorum..

haftada bir mutlaka dışarıda yeriz eşimle pazartesi günleri.eşim o gün izinli değişiklik olsun diye o gece dışarda oluruz

Biz her ay belirlediğimiz bir tarihde dışarı çıkar güzel bir yerde yemek yeriz...

Hafta içi ben yapmayı tercih ederim.Arada çıktığımızda yediğimizde olur tabi...

Ama pazar günleri dışarda yeriz...

Evde yemek yediğimiz günler o kadar az ki...Haftanın en az 4 günü dışardayız.Sadece kahvaltıyı evde yapıyoruz.Dışarı çıkmak istemediğimizde de eve getirttiriyoruz.Artık ev yemeği yemek istiyorum.cokacimcoookAilem de bu şehirde olsaydı gidip orda yerdik en azından.senağlamaYemek yapmayı bilmediğim ve sevmediğim için daha uzun bir süre bu şekilde gidecek sanırım.

hiç belli olmuyor
ya canımız cektiğinde yada yemek yapmak istemediğim dışarda yeriz
haftada en az 1 kez dışarda yeriz

valla biz de eskiden yerdik.amma velakin benim prensesim olunca hayal oldu:roflol::roflol:

Bazen haftada bir,bazen onbeşte bir dışarda yeriz cokacimcoook

Sebze ağırlıklı beslenme alışkanlığımız olduğundan evde yiyoruz genelde :kahve:

yemek yapmayı seviyorum,
aslında iyi de yemek yaparım,evde de genelde yemeğim eksik olmaz
ama gelin görünki yiyemiyoruz.
eve çok geç gittiğimizden,işler çok yoğun olduğundan
en az haftada 4 gün dışarda yiyoruz,hatta 5-6 yı buluyor bazen.
dışarda yiyip işe devam etmek gerekiyor.
geç vakitlere kadar çalışmak için ofise dönüyoruz.
ben de ev ortamımda çorbalı,salatalı,ana yemekli sofraları çok özledim:KK43:

ben 7 aylık evliyim ama daha hiç dısarda yemek yemedik :1no2: eşim esnaf oldugu için dükkanı cok gec kapatıyor sabah 8.20 de kahvaltıya otururuz her aksam evde yeriz cok cok nadir halamda yada babanemde yeriz buda dısarsı sayılmaz benim evimde yemegin olmadıgı bir gün bile olmaz corbası sebzesi pilavı eşim birde aksamlar asla ögününü gecistirmez yani kahvaltılık cıkarsam bu ne ? der yemek yapmayı seviyorum ama hergün yapıorum yemek ve ne yapsam sorusu beni cok bunaltıyor canın ne istiyor desem ne istiyorsan yap cevabı ise klasiktir yani arkadaslar dısarda yesek evi ararız evde yesek dısarsını :çok üzgünüm:

haftada 1 ya da 2 kez genelde,eşim ev yemeklerini çok sevdiği için benim zorumla çıkıyoruz çıkınca da..

Bugüne kadar yani 3 yıldır hiç şık bir yerde başbaşa yemeğe çıkmadık
ama akşam saat geç olduysa eve gittiğimizde yemek yapmak uzun zaman alacaksa
yada canımız bişi çektiyse dürüm pide vs eve gitrmeden uğrar yeriz bi yerde ama o da çok sık olmaz kırk yılda bir belki
onun dışında evimizde, kayınvaildemde yada annemde falan yeriz

çarşıya gidince işimiz uzun sürerse mutlaka dışarda yeriz
ayda bi iki kere olur mutlaka

X