Eşinizle ilk karşılaşmanız nasıl oldu 😂 ?

İlk karşılaşmanız nasıl oldu?Bazı kişiler hissediyormuş evleneceklerini ilk anda sizde bu durum yasandı mı?
Ben henüz karşılaşmadım malesef ama karşılaşacağım vakit yakın bence hissediyorum.Filmlerde filan ağır çekime alıyorlar o an rüzgar esiyor erkege dogru.benim de beklentim bu açıkçası 😂
O hisse inanirim ...
Lise 2 ye yeni başlamışız hocalar her gün yoklama alıyor 1 hafta boyunca her gün 1 isim okunuyor ve o kişi yok gelmiyor tabi herkesin dikkatini cekiyo kim bu niye gelmiyor 1 hafta sonra sınıfa geldi ve tuhaf bi his yaşadım evleneceğini hissetmek değil bambaşka sanki tanıyorum ama yok hic görmemiştim. Gözlerimi alamıyordum onun bakışlarını da ta içimde hissediyordum.
Ama esimde o hissi yaşamış 1 sene önce merdivenlerden inerken karşılaşmışız tabi ben hatirlamiyorim ama bana söylediği o esnada gözlerini alamadihi içinden çok güzel diye gecirdigiydi.
Şimdi evliyiz bi çocuğumuz var 😍😍

Bizde üniversitede ayni fakultedeydik ama birbirimizi hiç gormedik, ucakda tesadüfen yan yana geldik tanıştık aynı fakultede olunca seviyeli mesafeli muhabbet oldu biraz, uçaktan sonra baya bir süre konuşmadık sonra tekrar karşılaştık ve arkadaş olarak konuşmaya başladık 4 ay sonra sevgili olduk 2 yıl sonra evlendik, 2 yıllık evliyiz🤲ama eşim hep ilk karşılaşmada etkilendiğini söyler:)) inşallah sizde gönlünüze göre yaşarsınız

Biz eşimle aynı koydeniz aynı okulda okuduk ben nefret ederdim ondan o kadar çok peşimde dolaştı ki ortaokulda lise de falan hep reddetmiştim 😁 yıllar sana hiç beklemediğim düğünde karşılaştık sonra yazdı bende sadece arkadas olarak yazıyorum demiştim şimdi iki yıllık evliyiz 😁😁😁 işin kötü tarafı şuan hikayeyi bilen herkes şaşırıyor nasıl evlendiniz diye çünkü o derece imkansızdi kardeşim bile zor inandı o derece 😁😁

Dershanedeydik çıt çıt at kuyruğum vardı öğretmen alıp tahtaya asmıştı hahaha bu be diye 😢yaş 13... teneffüste eşim geldi senin mi tahtadaki şey dedi evet dedm ve mos mor oldum. Çok hoşlanmıştım ama olmazdı rezil olmştum (!) sonra kahve içmek istediğini söyledi kantinde bir iki teneffüs sonra.. sonra 10 yıl çıktık 8 senedir de evliyiz 5 yaşında kızımız var. ❤️

Evli değilim ama bütün ilişkilerim dün tanimadigim adamla daha tanıştığın gün güçlü bir çekim hissederek, karşılıklı minik minik adimlar atarak, içimde 'ah, işte farisahlemim* bu sanırım!' hissiyle başlar.
Ama aylar sonra bu his yerini 'tanistigima memnun oldum, seni tanımak güzeldi ama bu kadar yeter' hissine bırakır genelde🙄🙄
Yani o Hint filmi klişeleri de yaşasan çok güvenme.. evlilik için de tercihini görünce rüzgar uçuşan, o konuşurken kuşlar şarkı söylüyor gibi hissettigin romantik anlarından ziyade dunyaya seninle aynı yerden bakan, merhametli, seni mutlu etmekten haz aldığı her halinden belli olan bir adamdan yana yap bence :) zaten o ilk görüşte aşk kliseleriyle dolu filmlerde bir gün yüzü görmüyor kızlar 😂😂

*Faris ahlem= beyaz atlı prens,ruh eşi

Allah hepinizi mutlu etsin
Ben bu hisse cok inanirim
Doktorda sira beklerken esim beni gormus ama ben hic gormedim onu aradan 2 yil gecti ben evlenmeyi hic istemiyorum zaten gorucu usulune karsiyim bir haber geldi babamla annem tutturdu gelsinler cocuk iyi diye hayir diyorum yok
Sonra arkadaslarimla whatsap grubunda evlilikle ilgili dalga gecerken ilk kez esimin fotosunu gruba atip arkadasima gel seni su cocukla evlendirelim demistim ama o fotoyu ilk gordugum anda kalbime guzel bir his oturdu anlamistim onunla evlenecegimi fotosunda yuzune uzun uzun baktim sanki yillardir onunlaymisim gibiydi ♥️Sonra ben hala istemiyorum derken evlendim

İlk karşılaşmanız nasıl oldu?Bazı kişiler hissediyormuş evleneceklerini ilk anda sizde bu durum yasandı mı?
Ben henüz karşılaşmadım malesef ama karşılaşacağım vakit yakın bence hissediyorum.Filmlerde filan ağır çekime alıyorlar o an rüzgar esiyor erkege dogru.benim de beklentim bu açıkçası 😂
😂nette karşılaştık ilk resmini görünce hoş birisi demiştim telde konuşmaya başladık ılk gün evlenme teklif ettı zaten 🤣🤣1 ay sonra nişanlandık😍çok şükür iyki evlenmişim eşimle 🤲🏼Facebook bulandan Allah razı olsun 😁😁

Allah hepinizi mutlu etsin
Ben bu hisse cok inanirim
Doktorda sira beklerken esim beni gormus ama ben hic gormedim onu aradan 2 yil gecti ben evlenmeyi hic istemiyorum zaten gorucu usulune karsiyim bir haber geldi babamla annem tutturdu gelsinler cocuk iyi diye hayir diyorum yok
Sonra arkadaslarimla whatsap grubunda evlilikle ilgili dalga gecerken ilk kez esimin fotosunu gruba atip arkadasima gel seni su cocukla evlendirelim demistim ama o fotoyu ilk gordugum anda kalbime guzel bir his oturdu anlamistim onunla evlenecegimi fotosunda yuzune uzun uzun baktim sanki yillardir onunlaymisim gibiydi ♥️Sonra ben hala istemiyorum derken evlendim
Çok güzelmiş 🍀

Valla bende üniversite koridorlarında ellerimde kitaplarla çarpışıp ağır çekimde göz göze ayağa kalkıp tanışmayı hayal ediyordum ama olmadı 😂

Evli değilim ama bütün ilişkilerim dün tanimadigim adamla daha tanıştığın gün güçlü bir çekim hissederek, karşılıklı minik minik adimlar atarak, içimde 'ah, işte farisahlemim* bu sanırım!' hissiyle başlar.
Ama aylar sonra bu his yerini 'tanistigima memnun oldum, seni tanımak güzeldi ama bu kadar yeter' hissine bırakır genelde🙄🙄
Yani o Hint filmi klişeleri de yaşasan çok güvenme.. evlilik için de tercihini görünce rüzgar uçuşan, o konuşurken kuşlar şarkı söylüyor gibi hissettigin romantik anlarından ziyade dunyaya seninle aynı yerden bakan, merhametli, seni mutlu etmekten haz aldığı her halinden belli olan bir adamdan yana yap bence :) zaten o ilk görüşte aşk kliseleriyle dolu filmlerde bir gün yüzü görmüyor kızlar 😂😂

*Faris ahlem= beyaz atlı prens,ruh eşi
Faris ahlemin günümüz karsılığı beyaz arabalı prens de olabilir 😂
Acaba benim beyaz arabalı prensim nerde 😂

Valla bende üniversite koridorlarında ellerimde kitaplarla çarpışıp ağır çekimde göz göze ayağa kalkıp tanışmayı hayal ediyordum ama olmadı 😂
Aslında üniversitede o tarz olmasa da bakıştıgım kisiyle küçük bir çarpışma yasadım ama o kadar uzun süreli olsa da bakışmalarla kaldı tanısamadık.Hayırlısı 😂

Faris ahlemin günümüz karsılığı beyaz arabalı prens de olabilir 😂
Acaba benim beyaz arabalı prensim nerde 😂
Nayn , hiç tarzım değil . Yesil sırt cantali erkekler daha çekici geliyor 🤪 araba alacak kadar parasi varsa Tayland'a falan gitsin, anlatacak maceralari olsun, ben saatlerce dinleyeyim. Metroya,vapura da bineriz,gerekirse otostop cekeriZ. Hiç sorun degil^^

Aslında üniversitede o tarz olmasa da bakıştıgım kisiyle küçük bir çarpışma yasadım ama o kadar uzun süreli olsa da bakışmalarla kaldı tanısamadık.Hayırlısı 😂
Ucundan kaçırmışsın neyse ikinci aşama da belki senin dediğin gibi olur 😀

Benim sosyal medya hakkında makalem var. Bazısı çok önyargılı ama nasıl kullandığına bağlı. Eskiden bir cafede oturunca yan masadakine tanışalım mi desen sapık mu der di. Ama şimdi takibe alıyorsun, selam diye mesaj atıyorsun beğenilirsen tanışıyorsun. Sosyal olmak kolaylaştı. Ama İnstagram tanışıp evlenenlerin yaptığı ilk iş İnstagram yasaklamak oluyor. Sizde de mi böyle 😀
Sosyal medyayı aktif kullanmıyorum, yazan olursa da güvenemiyorum ya da beğenmiyorum . 5-6 yıl öncesinde sosyal medyadan kurulan ilişkiler ciddiydi galiba ama günümüzde biraz çay kahve içme moduna döndü gibi.çünkü çevremde kim sosyal medyadan biriyle aşk yaşasa devamı gelmiyor hiç

Nayn , hiç tarzım değil . Yesil sırt cantali erkekler daha çekici geliyor 🤪 araba alacak kadar parasi varsa Tayland'a falan gitsin, anlatacak maceralari olsun, ben saatlerce dinleyeyim. Metroya,vapura da bineriz,gerekirse otostop cekeriZ. Hiç sorun degil^^
Anladım senin ruh eşin maceracı bir kişilik olmalı 😂

Geçen hafta cuma günü metroya giderken, biri dikkatimi çekti bankta oturuyordu.
Allahim ben kaldim merdivende, adimlarim yavaşladı, agzimdaki maskeyi cikarip atasim geldi 😂adam bana bakuyor ben ona 😁😁😁 tabi sadece bakıştık ama dedim ki bu ooo😎
Neyse bu hafta cuma da ayni saatte ordaydim ama yoktu... 😂
Önümüzdeki cumada istikrarla onu görmeye metroya gidecegim.
Umutsuz vaka gibi ama işte bu his yok mu adamjn umudunu diri tutan da bu galiba🤣🤣🤣 Metrodaki yârim koydum adını da 😂
Ha evlenirsek bu da burda dursun diye yazdim. Hissediyorsak dogruluk payi ne?😋

Bu beni bayagi bi idare eder herhalde...
Darisi yeni platonik sevdalilara😋

X