Eski Eş Sorunu....

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.689
65.147
32
tabiki barışmadım konunun üzerine defalarca barışmak istediğini söyledi çiçekler yolladı ama tavrımın net olduğunu görünce sesi kesildi. bu yeni görüştüğüm beyefendi ile de iletişimimi kesmeyi planlıyorum pek benim tarzım bir insan değil gibime geliyor. iyisimi ben tek tabanca rahatıma bakayım macera aramak istemiyorum zaten fazlasıyla yorgunum....
Ay yok zaten, bir süre kafanı dinlendir. Durumun varsa psikolojik destek al. Gerek yok gerçekten, çok erken daha.
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

ShellShock

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.550
3.696
Ay yok zaten, bir süre kafanı dinlendir. Durumun varsa psikolojik destek al. Gerek yok gerçekten, çok erken daha.
evet psikolojik desteğe profesyonel anlamda ihtiyacım var ama şuan için ona bütçe ayıramıyorum en uygun zamanda düşünüyorum. şimdilik kendimi kişisel gelişim kitaplarına verdim biraz etkisi var..
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1509 gün geçti.

Renklidunyam35

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
237
233
Merhabalar Kadınlar Kulübü'nün güzel kadınları.
Eski eşimden bahsecedeğim biraz. Şuan üzerimde inanılmaz bir baskı yaratıyor ve ben resmen kabuğumdan çıkıp her şeyi aleve vermek istiyorum...
Eski eşimle 2011 senesinde tanıştık 4 yıllık bir görüşme dönemimiz oldu. Bu süreçte affedersiniz ottan b*ktan sebeplerle ayrıldı. Ne zaman ben ayrıldım ilk kez o zaman hiç ayrılma isteği olmadı. 4 yılın sonunda ise evlendik ve 5 yıl evlilik sürecimizden şuan 3 yaşında bir kızımız oldu. Evlilik süreci ise şöyle ilerledi evet seviyor sevgisini hissettiriyor ancak çoğu zaman bencilce davranıyordu. Ailesi her daim ön planda oldu. Devamlı onlarla geçirilen vakitler, onların benimle yaşadığı sorunlardan bana baskı kurmaları haklı da olsam haksızda olsam eşimin her daim onların yanında olması. Evin giderlerine yetemedeği için iddia oynaması (kızımdan önce çalışıyordum yine iddia borcu sebebiyle işe girdim kızım 2 yaşındayken). Bunun yanında bana ve kızımıza yeterince vakit ayırmaması, konuşmama,gülmeme,giyinmeme,tavrıma edama her şeye müdahele edip bunları benim dışardan daha iyi gözükmem için bir iyilik olduğunu söylemesi. İyi günlerimiz hiç mi olmadı? Tabiki oldu fazlasıyla. Gülmekten karnımıza ağrılar girdiği, sabahlara kadar sohbetler ettiğimiz,birbirimize karşı olan sorumluluklarımızı sorunlarımızı çözmek için konuşmalarımız, tatillerimiz, gezmelerimiz, sürprizlerimiz. Ama bunlar eğer ben iyiysem oldu. Benim bir sorunum sıkıntım özellikle ailesiyle olduysa konu hep boşanmaya uzandı.Bir kez dava açtı annesi konustuğu için geri çekti. Son bir yıl özellikle çalışmaya başladığımda müthiş bir buhran geçirdi devamlı bir baskılama, kısıtlama, saçma sapan sebeplerden kavga çıkarma,hakaret bağrış çağrış... Velhasıl bu arkadaşın telefonunfa mj yakaladım bir kadınla. Kadın buna bitanemmmm sana neşet ertaş eşliğinde yolu çektim bilmem ne diyordu buda canım manım demiş. Bunu yakaladığımda bitip gitmişti çok pişman olmuştum falan demişti çok yalvarmıştı ve ben affetmiştim. 1 ay sonra farklı bir kavgadan boşanma davası açmıştı bende gidip boşanmıştım. Bunları daha önce de yazdım biliyorum önceki konularımı bilip okuyanlar ne olur hakkınızı helal edin.

Asıl mesele şu;

Son üç aydır devamlı barışmak istediğini söylüyor. Hatalı olduğunu her şeyi değiştireceğini ailesinden uzakta benim istediğim yerden ev tutacağını çocuğumuz için bunu yapmamız gerektiğini beni çok sevdiğini değerimi anladığını falan fıstık söylüyor. Hepsini tersledim bu konulara girmek istemediğimi ve bu konuda beni rahatsız etmemesini defalarca rica ettim. Dün ofise orkide yollamış sen ben ve kızımızla yeni bir sayfa açalım diye.
Sinirimden ağladım. ve uzun uzun yazdım benim onunla tekrar olmak istemediğimi çünkü onunlayken benliğimi yitirdiğimi,mutsuz olduğumu,ileriye yönelik planlarımın hiçbirinde yerinin olmadığını, günah çıkarmak için beni kullanmaması gerektiğini, zamanında gözü kara bir şekilde beni mahkeme salonuna götürüp ailesine otuz yaşımdan sonra bunu mu çekeceğim dediğini, kimseyi tek kalemde silmediğimi, evi satıp evden çıkarmak için devamlı taciz edişini , babasının gelip üzerime yürüyüp küfür ettiğini, kızımızın en sancılı döneminde o anları paylaştığımda çocuk unutur gider diye gaddarca konuştuğunu, en ihtiyaç duyduğum zamanda sırtını döndüğünü, şu hayatta sağ elimi sol elimle avuttuğumu tek başıma mücadele içinde olduğumu bile bile acıma duygusunu yitirmiş bir şekilde sakın kimseye ağlayıp zırlama dediğini hepsini ya her şeyi yazdım. Bunların farkındaymış ve pişmanmış izin verirsem düzeltecekmiş.

Hanımlar benim çevremde arkadaşlarımdan büyük baskı var barışmam için. Bana kızımın olduğunu ve kime nasıl güveneceğimi, onun için en doğrusunun eski eşimle barışmam gerektiğini baskılıyorlar ve ben derdimi anlatamıyorum. Yorgunum ya ben bu adamdan yorgunum içimde ona karşı öfke bile yok boğazımda düğüm düğüm kızımın hakkına mı giriyorum diyorum sonra diyorum ki ya ben ne olacağım?
Genç ve güzel bir kadınım çok şükür elim ekmek tutuyor tekrar üniversiteye yazıldım ve ilerisi için güzel hedeflerim var. Ben hayattan yaşamaktan nefes almaktan haz duyuyorum bu adamla boğuluyorum :KK43:

Bu arada asıl eklemek istediğim çok utanıyorum ne olur yargılamayın.
İş yerinde firma partnerimiz olan bir çalışanla tanıştım iş vesilesiyle ama adam ara ara arıyor hal hatır soruyor derken hoşlandığını belli etti. O da boşanmış ve kızı var. Açıkçası ilgisi hoşuma gidiyor ama korkuyorum mesafeliyim. Bu yüzden de vicdan azabı çekiyorum hem eski eşe hemde kızıma. Kafam o kadar karışık ki çok yoruldum ve devamlı ağlamak istiyorum.
Sakın bir daha aynı hataya düşme. Mutsuz olursun.. o barış diyen arkadaşların da senin iyiliğini dusunselerdi inan bana barış demezlerdi. Lütfen kimsenin ağzıyla hareket etme. Bende yaşadım evli değildim ama eskisi gbi olmuyor evlense bile duyguların yok ona karşı hep kötü şeyler aklına gelecek ve pişman olacaksın. Yapma güzelliğine yazık.. boşanmış bir adam var demissin belki iyi biridir eskiye bakma belki onunla olur yada olmaz farketmez sen kendi kendine yettigın sürce sıkıntı yok. Kizinin hakkina girmezsin eger kizin seni mutsuz gorurse iste o zaman üzülür..
 


ShellShock

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.550
3.696
Değişen istisnalar vardır elbet ama çoğu değişmiyor eski eşine resmî olarak boşandıktan sonra iki kez şans veren biri olarak söylüyorum kimsenin ne dediğine bakmayın sizin kalbiniz ve mantığınız ne diyor ona bakın siz yaşayacaksınız bu hayatı
şuan berabermisiniz ? yanlış anlamazsanız biraz dinlemek isterim hikayenizi
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1509 gün geçti.

nur35nur

Hayat kısa, kuşlar uçuyor...
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
6.856
14.002
Değiştim değişeceğim diyen kimseye güvenmeyin. Çünkü değişmiyorlar. İnanmayın, tekrar gbarışmayın. Yine aynı şeyleri yaşarsınız. Üstelik bu sefer ki kızınız için daha ağır olabilir.
Kuzenim bir adamla tanıştı 7 yıl önce. Aşık oldum çok seviyorum diye uçuş uçuştu. Tanistiklarindan 3 ay sonra askılı giyiyorsun bu ne vs diye küfür etmiş hakaret etmiş. Sonra bir gün arabada birseye kızmış eline vurmuş. Sonra bir gün sinirlenip çok ağır küfürler etmiş. Her defasında özür dilerim ama sen tahrik ettin deyip üste çıktı. Evlendiler. 6 ay önce annesine döndü kız. Inanilmaz dayak yemiş. Tanınmaz haldeydi. Sırtı boynu mosmor dişleri kırılmış. Adam dua et öldürmeyecek yerlerine vurmuyorum yoksa seni öldürürüm istesem demiş. O an annesini aramış dayak esnasında. Annesine dinletmis kizin mezara ben hapse diye çığlık atarak. Yanı bu serefsizler ufak ufak belli ediyor tanıştıklarında. Ve artarak devam ediyor igrenclikleri. Asla değişmezler hatta bin beter olurlar.
 

azicikturuncu

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
151
124
Merhabalar Kadınlar Kulübü'nün güzel kadınları.
Eski eşimden bahsecedeğim biraz. Şuan üzerimde inanılmaz bir baskı yaratıyor ve ben resmen kabuğumdan çıkıp her şeyi aleve vermek istiyorum...
Eski eşimle 2011 senesinde tanıştık 4 yıllık bir görüşme dönemimiz oldu. Bu süreçte affedersiniz ottan b*ktan sebeplerle ayrıldı. Ne zaman ben ayrıldım ilk kez o zaman hiç ayrılma isteği olmadı. 4 yılın sonunda ise evlendik ve 5 yıl evlilik sürecimizden şuan 3 yaşında bir kızımız oldu. Evlilik süreci ise şöyle ilerledi evet seviyor sevgisini hissettiriyor ancak çoğu zaman bencilce davranıyordu. Ailesi her daim ön planda oldu. Devamlı onlarla geçirilen vakitler, onların benimle yaşadığı sorunlardan bana baskı kurmaları haklı da olsam haksızda olsam eşimin her daim onların yanında olması. Evin giderlerine yetemedeği için iddia oynaması (kızımdan önce çalışıyordum yine iddia borcu sebebiyle işe girdim kızım 2 yaşındayken). Bunun yanında bana ve kızımıza yeterince vakit ayırmaması, konuşmama,gülmeme,giyinmeme,tavrıma edama her şeye müdahele edip bunları benim dışardan daha iyi gözükmem için bir iyilik olduğunu söylemesi. İyi günlerimiz hiç mi olmadı? Tabiki oldu fazlasıyla. Gülmekten karnımıza ağrılar girdiği, sabahlara kadar sohbetler ettiğimiz,birbirimize karşı olan sorumluluklarımızı sorunlarımızı çözmek için konuşmalarımız, tatillerimiz, gezmelerimiz, sürprizlerimiz. Ama bunlar eğer ben iyiysem oldu. Benim bir sorunum sıkıntım özellikle ailesiyle olduysa konu hep boşanmaya uzandı.Bir kez dava açtı annesi konustuğu için geri çekti. Son bir yıl özellikle çalışmaya başladığımda müthiş bir buhran geçirdi devamlı bir baskılama, kısıtlama, saçma sapan sebeplerden kavga çıkarma,hakaret bağrış çağrış... Velhasıl bu arkadaşın telefonunfa mj yakaladım bir kadınla. Kadın buna bitanemmmm sana neşet ertaş eşliğinde yolu çektim bilmem ne diyordu buda canım manım demiş. Bunu yakaladığımda bitip gitmişti çok pişman olmuştum falan demişti çok yalvarmıştı ve ben affetmiştim. 1 ay sonra farklı bir kavgadan boşanma davası açmıştı bende gidip boşanmıştım. Bunları daha önce de yazdım biliyorum önceki konularımı bilip okuyanlar ne olur hakkınızı helal edin.

Asıl mesele şu;

Son üç aydır devamlı barışmak istediğini söylüyor. Hatalı olduğunu her şeyi değiştireceğini ailesinden uzakta benim istediğim yerden ev tutacağını çocuğumuz için bunu yapmamız gerektiğini beni çok sevdiğini değerimi anladığını falan fıstık söylüyor. Hepsini tersledim bu konulara girmek istemediğimi ve bu konuda beni rahatsız etmemesini defalarca rica ettim. Dün ofise orkide yollamış sen ben ve kızımızla yeni bir sayfa açalım diye.
Sinirimden ağladım. ve uzun uzun yazdım benim onunla tekrar olmak istemediğimi çünkü onunlayken benliğimi yitirdiğimi,mutsuz olduğumu,ileriye yönelik planlarımın hiçbirinde yerinin olmadığını, günah çıkarmak için beni kullanmaması gerektiğini, zamanında gözü kara bir şekilde beni mahkeme salonuna götürüp ailesine otuz yaşımdan sonra bunu mu çekeceğim dediğini, kimseyi tek kalemde silmediğimi, evi satıp evden çıkarmak için devamlı taciz edişini , babasının gelip üzerime yürüyüp küfür ettiğini, kızımızın en sancılı döneminde o anları paylaştığımda çocuk unutur gider diye gaddarca konuştuğunu, en ihtiyaç duyduğum zamanda sırtını döndüğünü, şu hayatta sağ elimi sol elimle avuttuğumu tek başıma mücadele içinde olduğumu bile bile acıma duygusunu yitirmiş bir şekilde sakın kimseye ağlayıp zırlama dediğini hepsini ya her şeyi yazdım. Bunların farkındaymış ve pişmanmış izin verirsem düzeltecekmiş.

Hanımlar benim çevremde arkadaşlarımdan büyük baskı var barışmam için. Bana kızımın olduğunu ve kime nasıl güveneceğimi, onun için en doğrusunun eski eşimle barışmam gerektiğini baskılıyorlar ve ben derdimi anlatamıyorum. Yorgunum ya ben bu adamdan yorgunum içimde ona karşı öfke bile yok boğazımda düğüm düğüm kızımın hakkına mı giriyorum diyorum sonra diyorum ki ya ben ne olacağım?
Genç ve güzel bir kadınım çok şükür elim ekmek tutuyor tekrar üniversiteye yazıldım ve ilerisi için güzel hedeflerim var. Ben hayattan yaşamaktan nefes almaktan haz duyuyorum bu adamla boğuluyorum :KK43:

Bu arada asıl eklemek istediğim çok utanıyorum ne olur yargılamayın.
İş yerinde firma partnerimiz olan bir çalışanla tanıştım iş vesilesiyle ama adam ara ara arıyor hal hatır soruyor derken hoşlandığını belli etti. O da boşanmış ve kızı var. Açıkçası ilgisi hoşuma gidiyor ama korkuyorum mesafeliyim. Bu yüzden de vicdan azabı çekiyorum hem eski eşe hemde kızıma. Kafam o kadar karışık ki çok yoruldum ve devamlı ağlamak istiyorum.

Çevreniz önce böyle biriyle yaşasın da sonra barışıyorlar mı görelim. Zaten başka bir kadınla mesajlaşma gördüğünüzde affetmemeliydiniz. Şuan sizi ikna etmeye çalışsa da vicdanınızdan dolayı çantada keklik görüyor sizi.
Yeni birini tanımak, ona ilgi duymak yalnız bir anne olarak asla suçlu hissedeceğiniz bir şey olmamalı. Sizin de sevmeye sevilmeye ve huzura ihtiyacınız var.
 

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
9.217
7.936
Merhabalar Kadınlar Kulübü'nün güzel kadınları.
Eski eşimden bahsecedeğim biraz. Şuan üzerimde inanılmaz bir baskı yaratıyor ve ben resmen kabuğumdan çıkıp her şeyi aleve vermek istiyorum...
Eski eşimle 2011 senesinde tanıştık 4 yıllık bir görüşme dönemimiz oldu. Bu süreçte affedersiniz ottan b*ktan sebeplerle ayrıldı. Ne zaman ben ayrıldım ilk kez o zaman hiç ayrılma isteği olmadı. 4 yılın sonunda ise evlendik ve 5 yıl evlilik sürecimizden şuan 3 yaşında bir kızımız oldu. Evlilik süreci ise şöyle ilerledi evet seviyor sevgisini hissettiriyor ancak çoğu zaman bencilce davranıyordu. Ailesi her daim ön planda oldu. Devamlı onlarla geçirilen vakitler, onların benimle yaşadığı sorunlardan bana baskı kurmaları haklı da olsam haksızda olsam eşimin her daim onların yanında olması. Evin giderlerine yetemedeği için iddia oynaması (kızımdan önce çalışıyordum yine iddia borcu sebebiyle işe girdim kızım 2 yaşındayken). Bunun yanında bana ve kızımıza yeterince vakit ayırmaması, konuşmama,gülmeme,giyinmeme,tavrıma edama her şeye müdahele edip bunları benim dışardan daha iyi gözükmem için bir iyilik olduğunu söylemesi. İyi günlerimiz hiç mi olmadı? Tabiki oldu fazlasıyla. Gülmekten karnımıza ağrılar girdiği, sabahlara kadar sohbetler ettiğimiz,birbirimize karşı olan sorumluluklarımızı sorunlarımızı çözmek için konuşmalarımız, tatillerimiz, gezmelerimiz, sürprizlerimiz. Ama bunlar eğer ben iyiysem oldu. Benim bir sorunum sıkıntım özellikle ailesiyle olduysa konu hep boşanmaya uzandı.Bir kez dava açtı annesi konustuğu için geri çekti. Son bir yıl özellikle çalışmaya başladığımda müthiş bir buhran geçirdi devamlı bir baskılama, kısıtlama, saçma sapan sebeplerden kavga çıkarma,hakaret bağrış çağrış... Velhasıl bu arkadaşın telefonunfa mj yakaladım bir kadınla. Kadın buna bitanemmmm sana neşet ertaş eşliğinde yolu çektim bilmem ne diyordu buda canım manım demiş. Bunu yakaladığımda bitip gitmişti çok pişman olmuştum falan demişti çok yalvarmıştı ve ben affetmiştim. 1 ay sonra farklı bir kavgadan boşanma davası açmıştı bende gidip boşanmıştım. Bunları daha önce de yazdım biliyorum önceki konularımı bilip okuyanlar ne olur hakkınızı helal edin.

Asıl mesele şu;

Son üç aydır devamlı barışmak istediğini söylüyor. Hatalı olduğunu her şeyi değiştireceğini ailesinden uzakta benim istediğim yerden ev tutacağını çocuğumuz için bunu yapmamız gerektiğini beni çok sevdiğini değerimi anladığını falan fıstık söylüyor. Hepsini tersledim bu konulara girmek istemediğimi ve bu konuda beni rahatsız etmemesini defalarca rica ettim. Dün ofise orkide yollamış sen ben ve kızımızla yeni bir sayfa açalım diye.
Sinirimden ağladım. ve uzun uzun yazdım benim onunla tekrar olmak istemediğimi çünkü onunlayken benliğimi yitirdiğimi,mutsuz olduğumu,ileriye yönelik planlarımın hiçbirinde yerinin olmadığını, günah çıkarmak için beni kullanmaması gerektiğini, zamanında gözü kara bir şekilde beni mahkeme salonuna götürüp ailesine otuz yaşımdan sonra bunu mu çekeceğim dediğini, kimseyi tek kalemde silmediğimi, evi satıp evden çıkarmak için devamlı taciz edişini , babasının gelip üzerime yürüyüp küfür ettiğini, kızımızın en sancılı döneminde o anları paylaştığımda çocuk unutur gider diye gaddarca konuştuğunu, en ihtiyaç duyduğum zamanda sırtını döndüğünü, şu hayatta sağ elimi sol elimle avuttuğumu tek başıma mücadele içinde olduğumu bile bile acıma duygusunu yitirmiş bir şekilde sakın kimseye ağlayıp zırlama dediğini hepsini ya her şeyi yazdım. Bunların farkındaymış ve pişmanmış izin verirsem düzeltecekmiş.

Hanımlar benim çevremde arkadaşlarımdan büyük baskı var barışmam için. Bana kızımın olduğunu ve kime nasıl güveneceğimi, onun için en doğrusunun eski eşimle barışmam gerektiğini baskılıyorlar ve ben derdimi anlatamıyorum. Yorgunum ya ben bu adamdan yorgunum içimde ona karşı öfke bile yok boğazımda düğüm düğüm kızımın hakkına mı giriyorum diyorum sonra diyorum ki ya ben ne olacağım?
Genç ve güzel bir kadınım çok şükür elim ekmek tutuyor tekrar üniversiteye yazıldım ve ilerisi için güzel hedeflerim var. Ben hayattan yaşamaktan nefes almaktan haz duyuyorum bu adamla boğuluyorum :KK43:

Bu arada asıl eklemek istediğim çok utanıyorum ne olur yargılamayın.
İş yerinde firma partnerimiz olan bir çalışanla tanıştım iş vesilesiyle ama adam ara ara arıyor hal hatır soruyor derken hoşlandığını belli etti. O da boşanmış ve kızı var. Açıkçası ilgisi hoşuma gidiyor ama korkuyorum mesafeliyim. Bu yüzden de vicdan azabı çekiyorum hem eski eşe hemde kızıma. Kafam o kadar karışık ki çok yoruldum ve devamlı ağlamak istiyorum.
Kesınlıkle ayrıl.Kalbını dınle.Bundan sonra 2 cocukla boşanırsın.Kımse degısmez
 

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.689
65.147
32


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

defne-28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
21.237
23.237
32
çocuğum için babasına yeniden şans vereyim diye düşünmeyin. Siz gerçekten mutluysanız , yeniden sevebilecekseniz eski eşinizi yeniden onu bir eş olarak görebilecekseniz deneyin.
Çocuklar anne babası mutlu olduğunda mutlu oluyor. AYrılmış olmanız anne babalıktan istifa ettiğiniz anlamına gelmiyor. Çocukların hatrı içinmiş şans verdim olayı saçmalık.

Not: annesi babası ayrılmış kız çocuğu

Yeni iş arkadaşınıza da gelince basit bir hoşlantı olduğunu düşündüm.
 

En buyuk kk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
2.654
8.324
Zaten bu kadar sürede bir insanın değişmesi mümkün değil ya boşanalı altı ay olacak altı ay öncesinde nefretle büyük bir hazla mahkemeye giden adam altı ay sonra nasıl pamuk gibi olabilir ki....Zaten bende en çok kızımı tekrar umutlandırıp kendimi yine kafesin içerisine kapatmak zorunda kalmaktan korkuyorum.

Evet ödüyor ama öyle şeyleri dert edecek bir yapısı yok ama insanoğlu çiğ süt emmiş dediğiniz gibi de olabilir yani.

Bende böyle düşünüyorum :KK43: kızımı tekrar umutlandırıp sonrasında kendimi geri dönüşü olmayan bir yola sokmaktan öylesine korkuyorum ki. çünkü bu düzene bende kızımda uyum sağladık ara sıra kuzum isyan etse de sevgi ile bastırıyorum onun o tatlı isyanlarını....

Bu mesaja oturup ağladım :KK43: sen annesin önceliğin kızın olmalı onun için barışmalısın sende babasız büyüdün bu devirde kimseye güven olmaz vs vs vs :KK43: zaten reddetmelerim sonucunda hayatında biri var belliki yüreğin dolmuş diyor. alakası yok, bu adamla hiçbir şey yaşamadık adı bile yok ki bu adamla tanısmadan öncede kaç defa reddettim asla açık kapı bırakmadım... bana öyle geliyor ki onun korkusu tıpkı sizin dediğiniz gibi başkası ile mutlu olma ihtimalim.

evet benim cahilliğim....

kesinlikle çok haklısınız buraya bu yüzden yazdım biliyor musunuz? objektif yorum almaya o kadar ihtiyacım var ki...bende düzeleceğine inanmıyorum zaten inansaydım bir ihtimal olurdu ama hevesim isteğim hiçbir şeyim yok adama karşı.

teşekkür ederim yorumunuz için.. :KK200:

evet kendisi psikolojik ilaç kullanıyordu ve bıraktı sadece onu bırakmasının arkasına sığınıyor ben değiştim ben değiştim tek söylediği bu. ben destek alıyorum iyileşeceğim inan demiyor da hoş öyle de dese ona karşı hiçbir hissim kalmadığı için zaten olmayacak.....

çok üzüldüm ablanız adına umarım şimdi çok mutlu olur.... aslında sadece çocukla alakalı konusuyordum çoğu zaman kişisel konulara girdiğinde ise ya kısa kesiyorum ya da cevap vermiyorum. evet kızımın o ortamda büyümesini kesinlikle istemiyorum ya ben yanacağım ya da kızım ve ben.....

evet resmen baskı kuruyor üzerimde :KK43:

Eski kocanız da size bu zirvalari diyen arkadaşlarınız da GERIZEKALININ önde gideni. Keşke burda telefonlarını verseniz bize de açıp saydırsak. Acayip sinirim bozuldu. Gerzeklere ahlaksizlara bak ya. Adam kendi bosamis her türlü pisliği yapmış ay senin kalbin dolu demek ki ay sen kötü annesin. Sana ne ulaaaaan sana ne az ötede öt bakayım diyeceksiniz.