Eski eş

Sunshine232

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
1.129
1.644
32
Hanımlar merhaba
Daha önce de birkaç kez konu açtım burda boşanma sürecimle ilgili Nisan ayında boşandık çok çirkinleşti karşı taraf bu süreçte zaten siddet yüzünden boşandım
Ben hala etkilerini atmaya çalışıyorum üstümden doğru düzgün kendime gelemedim 3 yaşında bir kızım var onun icin en iyi olanını yaptım ama boşanma süreci çok sancılı bir süreçmiş ne yazık ki oh aman bitti kurutuldum diyemiyorsun
Gelelim sorunuma bu eski es olacak kaburgasız hemen bir kızla takılmaya başlamış beraber iş yapıyorlar anladığım kadarıyla bana yabancı müzik dinletmeyen adam şimdi arabada o kızla yabancı müzikler eşliğinde storyler atıyor
Benim kıyafetlerime karışır burnumdan getirirdi şimdi bu kız benden kat kat açık
Hep böyle mi oluyor bu erkek milleti aç köpek gibi sağa sola saldırmak zorundalar mı ?
En sinirimi bozan da 3 yaşındaki kızımı bu kızla muhattap etmeye başlamış kızım anlatıyor yağmur abla babam ben şuraya gittik diye çocuk daha boşanma sürecine adapte olmaya çalışıyor böyle birsey yapmaya hakkı var mı siz olsanız nasıl bir tepki gösterirdiniz yorumlarınız cok önemli benim için

Boşanmışsınız bitmiş, şu saatten sonra adamın hayatını takip etmenin kendinizi yeni sevgili ile kıyaslamanın anlamı yok. Adamın hayatına müdahale edemezsiniz zaten. Siz kendi hayatınıza odaklanın.
Hayır aslında derdim nasıl bir tip olduğunu belirtmek içindi
Tek derdim çocuğumu muhattap ediyor oluşu normal bu suan icin sizce ?

Sende hayatına birini alcaksın yeni bir hayat seni bekliyor boşver onu belki garezine yapıyor seni huzursuz etmeye çalışıyor ki bunuda başarmış bellli takma ne halı varsa görsün de

Sende yoluna bak ona olan hayat sevgi aşk sana yokmu

Ben bi gariplik göremedim siz de dinlemeseydiniz sözünü keşke zamanında. Kıza demek istediğinizi anladım ama o tür bi kız olsa kendi kızıyla tanıştıracak hali yok. Boşanmış çiftlerin hayatlarındaki insanlarla çocuklarını tanıştırması da çok normal. Tabi keşke biraz daha zaman sonra yapsaydı bunu o ayrı. Ama hayat devam ediyor. Siz de bunları bırakıp kendi hayatınıza odaklanın. O kıza hissedeceğiniz tek şey de eski eşine şiddet gösteren biriyle birlikte olduğu için üzülmek olsun.

Hanımlar merhaba
Daha önce de birkaç kez konu açtım burda boşanma sürecimle ilgili Nisan ayında boşandık çok çirkinleşti karşı taraf bu süreçte zaten siddet yüzünden boşandım
Ben hala etkilerini atmaya çalışıyorum üstümden doğru düzgün kendime gelemedim 3 yaşında bir kızım var onun icin en iyi olanını yaptım ama boşanma süreci çok sancılı bir süreçmiş ne yazık ki oh aman bitti kurutuldum diyemiyorsun
Gelelim sorunuma bu eski es olacak kaburgasız hemen bir kızla takılmaya başlamış beraber iş yapıyorlar anladığım kadarıyla bana yabancı müzik dinletmeyen adam şimdi arabada o kızla yabancı müzikler eşliğinde storyler atıyor
Benim kıyafetlerime karışır burnumdan getirirdi şimdi bu kız benden kat kat açık
Hep böyle mi oluyor bu erkek milleti aç köpek gibi sağa sola saldırmak zorundalar mı ?
En sinirimi bozan da 3 yaşındaki kızımı bu kızla muhattap etmeye başlamış kızım anlatıyor yağmur abla babam ben şuraya gittik diye çocuk daha boşanma sürecine adapte olmaya çalışıyor böyle birsey yapmaya hakkı var mı siz olsanız nasıl bir tepki gösterirdiniz yorumlarınız cok önemli benim için
Bu insandan kurtulduğunuza dua edin. Böyle demek kolay biliyorm bnada ilk boşandığımda çok dendi ve diyenlerede aşırı sinir oluyodum. Bunu hala sevmek olarak algıladı millet ama sevgi değil yedirememek. Verdiğim emekleri yıllarımı düşündükçe karşılığı bu muydu demek. Yer yer kafayı yicek gibi oluyodum ve eski eşim yaptıkça yapıyodu yapacağını gittikçe küçüldü küçüldü minnacık oldu. Şu an sadece benm hakkımı yiyen eski bi tanıdığım olarak kaldı geçmişimde ve iyi ki yapmış o iğrençlikleri diyorum çok yardımcı oldu kendisini bitirmeme ve yoluma devam edebilmeme. Sadece haksızlık duygudu kaldı ki onunda kolay kolay geçeceğini sanmam. Güzel bi hayatım var asla boşandığıma pişman değilim ama o yaptıklarını ölsem yediremem. Sürecin sonu böyle bitiyo güzel kardeşim 😊 şimdi acı çekmen çok normal insansın tabikide üzülüyosun ama boşandıktan sonra oh deme sürecine daha aylar var şu an acını yaşa yasını tut

yabancı müzik neden dinletmiyordu anlamadım, günah mıymış? :KK43: kimle takılırsa takılsın. kızınız daha küçük olduğu için çok problem değil şu anda arkadaşı vs sanır. şu an için dert edecek bir şey yok bence.

Sende hayatına birini alcaksın yeni bir hayat seni bekliyor boşver onu belki garezine yapıyor seni huzursuz etmeye çalışıyor ki bunuda başarmış bellli takma ne halı varsa görsün de

Sende yoluna bak ona olan hayat sevgi aşk sana yokmu
Var tabiki ama hersey çok fazla taze
Bu kadarı da midesizlik degil mi ?
Garezine yapar o yapmak da üstüne yoktur zaten böyle şeyleri

yabancı müzik neden dinletmiyordu anlamadım, günah mıymış? :KK43: kimle takılırsa takılsın. kızınız daha küçük olduğu için çok problem değil şu anda arkadaşı vs sanır. şu an için dert edecek bir şey yok bence.
Onun müzik tarzına hitap etmiyormuş 😂 o kadar değişti ki zaten boşanmadan sonra karşılaştırsanız asla aynı kişi degil dersiniz evlilikte yıllarca mücadele ettiğim şeyleri şimdi seve seve kendisi yapıyor

Hanımlar merhaba
Bazı (dediğiniz gibi kaburgasız) erkekler takıldıkları kadınların yaptığı çoğu şeye göz yıkarken evlendiğinde ya da iş ciddiye binince tamamen değişiyor. O yüzden flört ve sevgililer döneminde kişiyi çok iyi analiz etmek gerekiyor. Benim fikrim takıldığınız kişinin kız kardeşine, kız kuzenine ve annesine nasıl davrandığı. Çünkü evlenince de size öyle davranır. Cicim ayları da o yüzden şimdi öyle davranıyor.

Var tabiki ama hersey çok fazla taze
Bu kadarı da midesizlik degil mi ?
Garezine yapar o yapmak da üstüne yoktur zaten böyle şeyleri
Tamam da artık sizene boşanmış bitmiş gitmiş ister bir kızla gezer ister bir dünya

Ha çocuğa bu tarz şeyler yapması yalnis babasının yanında başka kadınlar gormesinden etkilenebilir sizde çocuğa sormayın

Herkes kendi hayatından sorumlu artık eski esin hayatı sizi ilgilendirmez

Son düzenleme:
Bu insandan kurtulduğunuza dua edin. Böyle demek kolay biliyorm bnada ilk boşandığımda çok dendi ve diyenlerede aşırı sinir oluyodum. Bunu hala sevmek olarak algıladı millet ama sevgi değil yedirememek. Verdiğim emekleri yıllarımı düşündükçe karşılığı bu muydu demek. Yer yer kafayı yicek gibi oluyodum ve eski eşim yaptıkça yapıyodu yapacağını gittikçe küçüldü küçüldü minnacık oldu. Şu an sadece benm hakkımı yiyen eski bi tanıdığım olarak kaldı geçmişimde ve iyi ki yapmış o iğrençlikleri diyorum çok yardımcı oldu kendisini bitirmeme ve yoluma devam edebilmeme. Sadece haksızlık duygudu kaldı ki onunda kolay kolay geçeceğini sanmam. Güzel bi hayatım var asla boşandığıma pişman değilim ama o yaptıklarını ölsem yediremem. Sürecin sonu böyle bitiyo güzel kardeşim 😊 şimdi acı çekmen çok normal insansın tabikide üzülüyosun ama boşandıktan sonra oh deme sürecine daha aylar var şu an acını yaşa yasını tut
Ben aslında birhayli toparladım kendimi ilk aylar ağlamaktan nefes bile alamıyordum şimdi o günlere göre çok çok iyiyim aöa geçmedi hala dediğiniz gibi zaman gerek bitti oh diyebilmem için hala kanıyor yaralarım
Çok güzel yazmışsınız kırmadan teşekkür ederim desteğiniz için 🙏🏻

Genel olarak böyle olur maalesef. Ama bunu düşünüp kendinizi üzmeyin. O zaman yapamadıklarınızı yapıp keyfini çıkarın. :)

Bazı (dediğiniz gibi kaburgasız) erkekler takıldıkları kadınların yaptığı çoğu şeye göz yıkarken evlendiğinde ya da iş ciddiye binince tamamen değişiyor. O yüzden flört ve sevgililer döneminde kişiyi çok iyi analiz etmek gerekiyor. Benim fikrim takıldığınız kişinin kız kardeşine, kız kuzenine ve annesine nasıl davrandığı. Çünkü evlenince de size öyle davranır. Cicim ayları da o yüzden şimdi öyle davranıyor.
Öyle evet annesine de ablasına da yeterince kaba davranmış zamanında ben de şahit olmustum zaten bu tür davranışlarına

Narsist mmi bu adam ? Yeni bir av bulmadan hayatlarını devam ettiremiyorlar.Bu iyi yüzü,ikinci yüzünü de yakında çıkarır ortaya yeni avına karşı (tabi devam ederse)
Mutlu olamaz ve mutlu edemezler bosverin,takip etmeyin,nispet yapıyor da olabilir.

Tamam da artık sizene boşanmış bitmiş gitmiş ister bir kızla gezer ister bir dünya

Ha çocuğa bu tarz şeyler yapması yalnis babasının yanında başka kadınlar girmesinden etkilenebilir sizde çocuğa sormayın

Herkes kendi hayatından sorumlu artık eski esin hayatı sizi ilgilendirmez
Hanımefendi midesizlik derken çocuğumla tanıstırmasından bahsediyorum daha 2 ay olmuş geç mi kaldı diyorum

Öyle evet annesine de ablasına da yeterince kaba davranmış zamanında ben de şahit olmustum zaten bu tür davranışlarına
Benim eşimin annesi çarşaflı, kız kardeşleri türbanlıydı biz sevgiliyken. Ben de rahat bir kızdım. Kız kardeşlerinin ikisi açıldığında onların arkasında durduğunu, onları aileye karşı koruduğunu görünce ondan emin olmuştum. Hep kız kardeşlerine davranışlarını gözlemledim. Ben evlendik ve gerçekten kız kardeşlerine nasıl davranıyorsa bana da öyle davranıyor. Hiç üzülmeyin. O kıza karşı takındığı tavırların hepsi oyun.

X