Eski esim tehdit ediyor.

NightStalker

E♡
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
4.659
3.970
31
2 hafta once boşandım ama evli kalmaya devam ettik. 8 gün öncesine kadar hiçbir problem yoktu. Daha sonra tekrar aldatildigimi öğrendim ve öfke patlamasi yaşadım. O kadar sinirlendim ki hastahaneye götürüldüm sakinleştirici için ve ellerimde sınır sıkışması oldu. O günden beri yalvarıyor ozurdiliyor baya karışık olaylar oldu . Şimdi ben biriyle yazisiyorum ve benim online oluşumu takip ediyor 2 gündür. Bela okumalar hakaretler kendine zarar vermeler ben bittim öldüm ne vicdansiz bi kadınsın ailemizi yıkma demeler. En son kızımla bu adamı asla tanistitmicaksin yoksa kendim yerine bu sefer o adamı keserim dedi kapattı. Iyice sınırı aştı. Kızımı kimseyle görusturmek gibi bi durumum yoktu zaten. Olurda bi gün evlilik olursa velayeti de bende Elbette ki benimle olucak. Velhasıl çok bişey anlatamadim fakat eskiler bilir geçen sene evime sarı saçlı bi kadin getirilmisti ve heryer saç doluydu. Sonra affettim ve iste bu iğrenç günlere kadar geldim. Anlamadığım şey şu. Erkek evliyken bile yapıyor da kadının bekarken konuşmasi mi batıyor ?

Senin hatan boşanıp evli gibi yaşaman haketmissin yani ....hattını değiştir ...karakola şikayet dilekçesi ver bir gidip ifade versinde paçaları tutuşsun ...o sendeki hattida bebeğin ne kadarlık bilmiyorum babasıyla iletişim kurmak için kullan sadece mesaj ile veya kizinla görüşür ...sonra yeni adamlar tanı belki çok huzurlu mutliu olacağın bir adamı kaciriyorsun.. akılli ol

2 haftaya ne kadar da cok şey sigdirmissiniz meğer. (Kirmizi oda sesiyle)
Screenshot_20201120-031550_Chrome.jpg

konu sahibi ilk aldatmada boşanmalıydın, hata 1
boşandıktan sonra asla ve kat'a aynı evde yaşamaya devam etmemeliydin, hata 2
henüz 2 hafta geçmişken intikam alır gibi başka birisiyle yazışmamalıydın, kendine biraz süre verip önce ayakların üzerinde nasıl tek duracağına odaklanmalıydın, bunun kadın hakları ile ilgisi yok, eski eşin ve çocuğunun babası evdeyken ve henüz 2 hafta önce boşanmışken başkasıyla yazışman sana doğru geliyor mu? bana gelmedi, hata 3

eşini hayatında özel birisi olmadığına ikna edip bir süre başka erkeklerden uzak durup acilen eşini evden göndermelisin

Gereksiz iş yapıp boşansamda bu şekilde de olsa karı-kocayız demişsiniz eski ama evli kaldığınız kocanıza, sonuç bu olmuş. Telefonunu engellemek diye bir seçeneğiniz vardı aslında ama sanırım siz başkalarıyla da kırıştırabileceğinizi ispatlamak istediniz sanırım eski ama evli kaldığınız kocanıza. Bana kasıtlı hareketler gibi geldi. Yoksa tabiki boşanmışsınız hukuken sizi bağlayan bir şey yok. Dini bekleme süresi ya da evlilik dışı birlikteliklere de takılmıyor gibisiniz. Size hukuken de karışma hakkı yok evli değilsiniz sonuçta. Adamda çapkının önde gideni anladığım kadarıyla. Sizin durumunuz körler sağırlar birbirini ağırlar gibi olmuş. Tehlikede hissediyorsanız polisi arayabilirsiniz.

2 gündür tanıştığın adamı ne kadar tanıyorsun ki, ilerde onunla çocuğunu tanıştırma muhabbeti dönüyor?
Zaten bu kadar hızlı birini bulmuş olmanda aklımı karıştırdı da neyse :confused:

X