Eski esim tehdit ediyor.

NightStalker

E♡
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
4.673
4.003
27
Bayağı çetrefilli konuydu o.
Alenen yani.
Konu sahibi tekrar aldatılınca niye bu kader tepki verdi anlamadım çünkü ilki çok travmatikti.

Hep ne diyoruz, bu bir karakter yoksunluğudur.
Bu sebeple 1 olan 10 olur çünkü herif bu...
Çünkü ortağıyla olduğunu öğrendim inkar etse de. Ve benim de selamlastigim biriydi. Üstüne başka kadinlar daha.

Yasemin hale

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
126
129
30
2 hafta once boşandım ama evli kalmaya devam ettik. 8 gün öncesine kadar hiçbir problem yoktu. Daha sonra tekrar aldatildigimi öğrendim ve öfke patlamasi yaşadım. O kadar sinirlendim ki hastahaneye götürüldüm sakinleştirici için ve ellerimde sınır sıkışması oldu. O günden beri yalvarıyor ozurdiliyor baya karışık olaylar oldu . Şimdi ben biriyle yazisiyorum ve benim online oluşumu takip ediyor 2 gündür. Bela okumalar hakaretler kendine zarar vermeler ben bittim öldüm ne vicdansiz bi kadınsın ailemizi yıkma demeler. En son kızımla bu adamı asla tanistitmicaksin yoksa kendim yerine bu sefer o adamı keserim dedi kapattı. Iyice sınırı aştı. Kızımı kimseyle görusturmek gibi bi durumum yoktu zaten. Olurda bi gün evlilik olursa velayeti de bende Elbette ki benimle olucak. Velhasıl çok bişey anlatamadim fakat eskiler bilir geçen sene evime sarı saçlı bi kadin getirilmisti ve heryer saç doluydu. Sonra affettim ve iste bu iğrenç günlere kadar geldim. Anlamadığım şey şu. Erkek evliyken bile yapıyor da kadının bekarken konuşmasi mi batıyor ?
bir bok yapamaz mutlu olmak senin de hakkın.Hala takip ediyorsa engelle ve hayatını yasa.Cok gençsin ölüp gitse toprağı kurusun derdim de😁aldatmış ne bekliyormuş ki 40 yıl yas mi?

HuMerTurk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
5.993
11.771
Bu ne hız 🙄 bir de boşanıp aynı evde kalmak nedir yaa. 😡 Ha unutmadan hiçbirşey.yapamaz ayrılmışsınız evliyken yediği haltları düşünsün o da

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

nomunomuchua

Susaysan sus, susmaysan afkur!
Pro Üye
3 Eylül 2012
19.918
48.076
Arkadaşlar kadın sevgili olmamış.
Ilişki yaşamıyor.
Çocukluk arkadaşıymış.
Muhtemelen bu üzücü dönemde dertleşme adına fazla sohbet ediyorlar.
Belki karşı tarafın ilgisi var.
Kadın da ilgiye ihtiyacı olan bu zamanda engel olmamış muhabbet iyi geliyordur.

Ahlaki değerleri hiç kenara koymayan insan üst üste darbe yiyince yeter ulan deyip kendini az biraz bırakabilir.

Üç günde başka kollara bırakmıyor ya kendini.

Konuşsun, dertleşsin rahatlasın.
Bunda bir kötülük yok bence.

Konu sahibi eski eşinize hooooossst diyebilirsiniz.

Calcifer

Howls Moving Castle
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
20.952
85.827
2 hafta once boşandım ama evli kalmaya devam ettik. 8 gün öncesine kadar hiçbir problem yoktu. Daha sonra tekrar aldatildigimi öğrendim ve öfke patlamasi yaşadım. O kadar sinirlendim ki hastahaneye götürüldüm sakinleştirici için ve ellerimde sınır sıkışması oldu. O günden beri yalvarıyor ozurdiliyor baya karışık olaylar oldu . Şimdi ben biriyle yazisiyorum ve benim online oluşumu takip ediyor 2 gündür. Bela okumalar hakaretler kendine zarar vermeler ben bittim öldüm ne vicdansiz bi kadınsın ailemizi yıkma demeler. En son kızımla bu adamı asla tanistitmicaksin yoksa kendim yerine bu sefer o adamı keserim dedi kapattı. Iyice sınırı aştı. Kızımı kimseyle görusturmek gibi bi durumum yoktu zaten. Olurda bi gün evlilik olursa velayeti de bende Elbette ki benimle olucak. Velhasıl çok bişey anlatamadim fakat eskiler bilir geçen sene evime sarı saçlı bi kadin getirilmisti ve heryer saç doluydu. Sonra affettim ve iste bu iğrenç günlere kadar geldim. Anlamadığım şey şu. Erkek evliyken bile yapıyor da kadının bekarken konuşmasi mi batıyor ?
Başta hata sizde. Böyle bir adamdan boşanmışsınız daha neden evli kalmaya devam ediyorsunuz ki. Hadı eski eşten ayrıldınız hemen birini nasıl hayatınıza alabiliyorsunuz. az soluklansanız, ne bu acele. Burada eski eşte hata varsa bu hatanın yarısı da size ait

Lisabeth

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
60
186
31
Eşiniz hatalı.Siz artık boşanmışsınız istediğiniz kişiyle olursunuz.Boşandıktan sonra beklemek gerekmez, bazen insan iyi hissetmek için de birisiyle flört edebilir.Her şeyden önce siz bir bireysiniz sevmek, sevilmek istemeniz çok doğal.

kanada

Guru
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2007
4.124
6.370
2hafta, 8gün, 2 gün 🙄 bu kadar sıralılık çok tuhaf. 2 gün olan kısmı 2 gün mü öncesinde yakalanmış olabilir misin diye geldi aklıma. Bazı şeyler çok hızlı

Black93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
2.374
2.739
27
Boşanıp bu pislikten kurtulup neden tekrar evli gibi yaşadınız inanın ağızım açık kaldı.. Maalesef aldatıp da affedilen biri bunu %99 tekrar yapıyor..çünkü adam evinize kadın getirmiş ve siz affetmişsiniz daha ne kadar ileri gidilebilirdi ki?? Böyle adamları affedip kendini birşey sanmasına müsaade etmeyin lütfen yaa.. Bakın sonra tepenize çıkıyor.. İstediğinizle de konuşursunuz ayrıca.. Gidip polise mesajları tehtidlerini falan söyleyin uzaklaştırma kararı aldırın bunun için çok geç kalmışsınız ama belki farkeder sizin onun malı falan olmadığınızı.. Ruh hastası pislik adam çok kızdım yeter artık yaa bunlardan gına geldi.. Ama işte bazen biz kadınlar da istemeden çanak tutmuş oluyoruz bu ruh hastalarına..Allah yardımcınız olsun...

NightStalker

E♡
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
4.673
4.003
27
Arkadaşlar kadın sevgili olmamış.
Ilişki yaşamıyor.
Çocukluk arkadaşıymış.
Muhtemelen bu üzücü dönemde dertleşme adına fazla sohbet ediyorlar.
Belki karşı tarafın ilgisi var.
Kadın da ilgiye ihtiyacı olan bu zamanda engel olmamış muhabbet iyi geliyordur.

Ahlaki değerleri hiç kenara koymayan insan üst üste darbe yiyince yeter ulan deyip kendini az biraz bırakabilir.

Üç günde başka kollara bırakmıyor ya kendini.

Konuşsun, dertleşsin rahatlasın.
Bunda bir kötülük yok bence.

Konu sahibi eski eşinize hooooossst diyebilirsiniz.

O kadar naif bi insansiniz ki. Belki ben sinirimden paldır küldür yazmisimdir ama okuduğunuzu anladığınız icin teşekkür ederim.

cutiemaccute

Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Mayıs 2020
193
678
Borç yüzünden bosandik. B ilişkim yok
Kardeş sen demedin mi iki gündür biriyle yazışıyorum diye🙄 ilişki denmesi gerekmez ama hemen o yola girmişsin zaten.
Ayrıca boşanıp aynı evde kalmak da ne demek? Adamın seni kullanmasına ortam hazırlamışsın, isteyince başkasıyla yatar yorulunca gelir hazır eve dinlenir, karnını doyurur. Kandırırsa bir tur da seninle yatar. Nasıl müsaade ediyorsunuz böyle çarpık ilişkilere aklım almıyor. Kimse tehdit edilmeyi korkutulmayı hak etmez, ama böyle adamlara zemin hazırlayınca da şaşırmamak gerekir.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :48.4 Kg. Şimdiki Kilom :48.0 Kg.