Eski esim tehdit ediyor.

ah Holofira

Öyle güzelsin ki kuş koysunlar yoluna..
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
637
3.048
Borç yüzünden bosandik. B ilişkim yok
Ben cidden anlamadım yani siz aslında eski aldatmaları affetmiştiniz, borç yüzünden boşandınız ama birlikte yaşamaya devam ediyordunuz ( boşanınca borçları mı silindi bunu da anlamadım) ama bu sırada bir kere daha aldatınca bardak taştı evden gönderdiniz veya gittiniz. Sonra teselliyi çocukluk arkadaşınızla sohbette buldunuz ( eşiniz çirkef biriyse adama yazık,bence hiç bu saçma ilişkinin çamurunu bulaştırmayın adama) Kocanız da aldattigim hattâ boşandıgımız hâlde her şey normal karı koca gibi devam ederken bu sefer kesin o adam sebep oldu diye düşünüp tehditlere başladı. Böyle mi tam olarak ?
 

Dermabebak

Mucizelerimmm🥰
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
1.781
5.322
Ya canım benn şimdi şu olayı çözemedim. Sen bosandin ama dayanamadın evliymis gibi yaşamaya devam ettin. Sonra seni aldatti tekrardan sen de bıraktın onu sonra başkasıyla konuşmaya başladın. Doğrumu anladım . Bu kadar olayın içine başkasıyla konuşmanız gerçekten hiç sağlıklı değil. Sevgi açlığınızı ilgi açlığınızı bir başka adamda aramayın hemen nolur sizi kullanabilirler. Biraz kendinizi toparlayın. Bı eski eşinizle yollarınızı doğru düzgün bir şekilde ayırın. Biraz üzerinden zaman geçsin. Başkasına guvenebilmeniz için zamana ihtiyacınız var.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 168 gün kaldı.

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Needingvisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
1.317
5.190
Gururlu düzgün bir şekilde ayrılıp hayatınıza devam etmek varken kendinizi o adamın seviyesine düşürmüşsünüz. Yazık etmişsiniz.
 

filmdelisi

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
17.632
54.658
33
2 gündür konuştuğum tanistigim değil çocukluk arkadaşım. Konuşmaktan öte birşey yok fakat ne ....lugum kaldı ne anneligim

Çünkü ortağıyla olduğunu öğrendim inkar etse de. Ve benim de selamlastigim biriydi. Üstüne başka kadinlar daha.
Eski eşiniz olacak hadsiz, kendini dünyanın soyunu devam ettirmek için seçilen üstün ırk önderi falan mı sanıyor, olsa olsa nesli tükenen ve beslenmesi yasak olan türde olabilir de...

Şeref yoksunu pislik herif!!!!
Or... olsanız bile sizi bağlar bu, evliyken olmadınız ya!
O evliyken yaptıklarından ötürü ne oluyor, onu sorgulasın haysiyetsiz...
 

elsa83

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
3.726
6.240
14 gün önce boşanıp, eski eşinizle yaşamaya devam etmeniz, 8 gündür aranızın bozuk olması ve 2 gündür biriyle mesajlaşıyor olmanız... Diyecek laf yok...
 

1sadekahve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
8.402
17.272
Konu sahibi esin nereden biliyor bu konuştuğun cocukluk arkadasini?
Simdi ne yapmak istiyorsun? Konunun acilma sebebi hava da kalmis.
 

Yari Otomatik Portakal

Noone's gonna take my soul away...
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
1.612
4.832
24
E ama bu tip adamlar böyledir zaten. Bu adam size daha önce serefsizligini ispatlamış siz ona rağmen affetmissiniz, aldattığı için değil borçlarından dolayı bosanmissiniz. Kendi yaptığından yüzü kizarmayip sizi tehdit etmesine bırakmamaniz gerekiyodu işi, aldatır aldatır çekip gitmeniz gerekiyodu eğer imkanınız varsa. Hala da geç değil, size saygı duymayan tehdit edebilen bir adamı kolaylıkla terkedebilrisiniz, uğraşmanız gereken mahkemeler vs yok artık ne de olsa.
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :98.6 Kg. Şimdiki Kilom :93 Kg.