Eski esim tehdit ediyor.

Karşılıklı boynuzlasmalar olmuş o zaman. Be ş.... sevmiyorsan ayril niye eve kadin atiyorsun.
Bayağı çetrefilli konuydu o.
Alenen yani.
Konu sahibi tekrar aldatılınca niye bu kader tepki verdi anlamadım çünkü ilki çok travmatikti.

Hep ne diyoruz, bu bir karakter yoksunluğudur.
Bu sebeple 1 olan 10 olur çünkü herif bu...

Alenen yani.
Konu sahibi tekrar aldatılınca niye bu kader tepki verdi anlamadım çünkü ilki çok travmatikti.

Kesinlikle haklisin karakter yoksunlugundan baska bir sey degil. Ne biliyim insan sanirim sevdigine guvenmek mi istiyor ya da bu kadar emek nasil çöp olacak diye gormezden gelmeye mi calisiyor oyle bir sey oluyor. En ağırı inanmak istemek oluyor sebepsizce.

Bu ne hız hayatı paldır, küldür yaşıyorsunuz 4 ay oldu eşimden ayrılalı daha kendimi toparlayamadım intikam almaya çalışmayın yeni ilişkiye bu kadar cabuk hazır olamazsınız, eski eşinizide şikayet edin tehdit ettiği için.

2 hafta önce boşanıp 8 gün aynı evde eski eşinle yaşayıp 2 gündür başka biriyle yazışman uygun mu sencede? Bu kadar kolay mı ya hemen güvenme biraz zaman geçsin kendine kızına yeni bir hayat kur bir süre uzak dur erkek milletinden bu ne hız
Ne hızı sanki görüşüp elini tutuyorum sadece yazisiyorum 10 senedir aldatiliyorum kafami dağıtmam kadar doğal birşey olamaz konu bu değil.

Yüzsüz kendi aldatırken iyi bekar birinin ilişki yaşaması tü kaka amip beyinli. Sizde beni aldatmadan evime metreslerini getirirken yuvan yıkılmıyordu bekarken mi yıkılıyor diyip engelleseydiniz. Bir daha rahatsız ederse şikayet edin. Sizde hata ama boşanıp evde tekrar evcilik oynamışsınız
Bizimki onun borclarindan dolayiydi.

konu sahibi ilk aldatmada boşanmalıydın, hata 1
boşandıktan sonra asla ve kat'a aynı evde yaşamaya devam etmemeliydin, hata 2
henüz 2 hafta geçmişken intikam alır gibi başka birisiyle yazışmamalıydın, kendine biraz süre verip önce ayakların üzerinde nasıl tek duracağına odaklanmalıydın, bunun kadın hakları ile ilgisi yok, eski eşin ve çocuğunun babası evdeyken ve henüz 2 hafta önce boşanmışken başkasıyla yazışman sana doğru geliyor mu? bana gelmedi, hata 3

eşini hayatında özel birisi olmadığına ikna edip bir süre başka erkeklerden uzak durup acilen eşini evden göndermelisin
Esimi ogrendigim givbi evden kovdum ve bende istanbula geldim. Konuştuğum kişi daha yeni

2 gündür tanıştığın adamı ne kadar tanıyorsun ki, ilerde onunla çocuğunu tanıştırma muhabbeti dönüyor?
Zaten bu kadar hızlı birini bulmuş olmanda aklımı karıştırdı da neyse :confused:
2 gündür konuştuğum tanistigim değil çocukluk arkadaşım. Konuşmaktan öte birşey yok fakat ne ....lugum kaldı ne anneligim

Alenen yani.

Çünkü ortağıyla olduğunu öğrendim inkar etse de. Ve benim de selamlastigim biriydi. Üstüne başka kadinlar daha.

2 hafta once boşandım ama evli kalmaya devam ettik. 8 gün öncesine kadar hiçbir problem yoktu. Daha sonra tekrar aldatildigimi öğrendim ve öfke patlamasi yaşadım. O kadar sinirlendim ki hastahaneye götürüldüm sakinleştirici için ve ellerimde sınır sıkışması oldu. O günden beri yalvarıyor ozurdiliyor baya karışık olaylar oldu . Şimdi ben biriyle yazisiyorum ve benim online oluşumu takip ediyor 2 gündür. Bela okumalar hakaretler kendine zarar vermeler ben bittim öldüm ne vicdansiz bi kadınsın ailemizi yıkma demeler. En son kızımla bu adamı asla tanistitmicaksin yoksa kendim yerine bu sefer o adamı keserim dedi kapattı. Iyice sınırı aştı. Kızımı kimseyle görusturmek gibi bi durumum yoktu zaten. Olurda bi gün evlilik olursa velayeti de bende Elbette ki benimle olucak. Velhasıl çok bişey anlatamadim fakat eskiler bilir geçen sene evime sarı saçlı bi kadin getirilmisti ve heryer saç doluydu. Sonra affettim ve iste bu iğrenç günlere kadar geldim. Anlamadığım şey şu. Erkek evliyken bile yapıyor da kadının bekarken konuşmasi mi batıyor ?
bir bok yapamaz mutlu olmak senin de hakkın.Hala takip ediyorsa engelle ve hayatını yasa.Cok gençsin ölüp gitse toprağı kurusun derdim de😁aldatmış ne bekliyormuş ki 40 yıl yas mi?

Bu ne hız 🙄 bir de boşanıp aynı evde kalmak nedir yaa. 😡 Ha unutmadan hiçbirşey.yapamaz ayrılmışsınız evliyken yediği haltları düşünsün o da

Arkadaşlar kadın sevgili olmamış.
Ilişki yaşamıyor.
Çocukluk arkadaşıymış.
Muhtemelen bu üzücü dönemde dertleşme adına fazla sohbet ediyorlar.
Belki karşı tarafın ilgisi var.
Kadın da ilgiye ihtiyacı olan bu zamanda engel olmamış muhabbet iyi geliyordur.

Ahlaki değerleri hiç kenara koymayan insan üst üste darbe yiyince yeter ulan deyip kendini az biraz bırakabilir.

Üç günde başka kollara bırakmıyor ya kendini.

Konuşsun, dertleşsin rahatlasın.
Bunda bir kötülük yok bence.

Konu sahibi eski eşinize hooooossst diyebilirsiniz.

2 hafta once boşandım ama evli kalmaya devam ettik. 8 gün öncesine kadar hiçbir problem yoktu. Daha sonra tekrar aldatildigimi öğrendim ve öfke patlamasi yaşadım. O kadar sinirlendim ki hastahaneye götürüldüm sakinleştirici için ve ellerimde sınır sıkışması oldu. O günden beri yalvarıyor ozurdiliyor baya karışık olaylar oldu . Şimdi ben biriyle yazisiyorum ve benim online oluşumu takip ediyor 2 gündür. Bela okumalar hakaretler kendine zarar vermeler ben bittim öldüm ne vicdansiz bi kadınsın ailemizi yıkma demeler. En son kızımla bu adamı asla tanistitmicaksin yoksa kendim yerine bu sefer o adamı keserim dedi kapattı. Iyice sınırı aştı. Kızımı kimseyle görusturmek gibi bi durumum yoktu zaten. Olurda bi gün evlilik olursa velayeti de bende Elbette ki benimle olucak. Velhasıl çok bişey anlatamadim fakat eskiler bilir geçen sene evime sarı saçlı bi kadin getirilmisti ve heryer saç doluydu. Sonra affettim ve iste bu iğrenç günlere kadar geldim. Anlamadığım şey şu. Erkek evliyken bile yapıyor da kadının bekarken konuşmasi mi batıyor ?
Başta hata sizde. Böyle bir adamdan boşanmışsınız daha neden evli kalmaya devam ediyorsunuz ki. Hadı eski eşten ayrıldınız hemen birini nasıl hayatınıza alabiliyorsunuz. az soluklansanız, ne bu acele. Burada eski eşte hata varsa bu hatanın yarısı da size ait

Eşiniz hatalı.Siz artık boşanmışsınız istediğiniz kişiyle olursunuz.Boşandıktan sonra beklemek gerekmez, bazen insan iyi hissetmek için de birisiyle flört edebilir.Her şeyden önce siz bir bireysiniz sevmek, sevilmek istemeniz çok doğal.

2hafta, 8gün, 2 gün 🙄 bu kadar sıralılık çok tuhaf. 2 gün olan kısmı 2 gün mü öncesinde yakalanmış olabilir misin diye geldi aklıma. Bazı şeyler çok hızlı

X