Eski güzellik derdi?

Sema222

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
69
156
27
2017 yılından beri çok yemek yiyorum 2013te diyet yaptım diyetisyenle 2017 de yine zayıfladım 2017 de de çok yemek yemeye başladım Ekim 2018de saçımı kestirdim kimse çirkin değil di ben cirkindim 2 buçuk 3 yıldan sonra saçlarım uzadı acaba tipimle alakalı mi kimse benden hoşlanmıyor 2010 yılındaki eski güzelliğimi geri istiyorum

2013te diyet yaptim diyetisyenle devlet Hastanesi'nde 2015te lokum yiyordum sabah kısır yemeği yiyordum ideal kilomdaydim guzeldim 2016da dolma sabah yedim yine ideal kilomdaydim 2017 de çok yedim 2018 yılında saçımı kestirdim cirkinlesmistim yine yıllardır çok yiyorum diyetisyene gitsem güzelleşir miyim genellikle evdeyim?

Heh buldum.

Kilo verip bir kac seans kaliteli bir guzellik salonuna uğrasaniz elbet degisirsiniz.
Ancak ben önce kafanizi toparlayin derim. Özgüveninizi saglayin psikolojik destekle. Duygusal yeme probleminiz de duzene girer böylece.

2017 yılından beri çok yemek yiyorum 2013te diyet yaptım diyetisyenle 2017 de yine zayıfladım 2017 de de çok yemek yemeye başladım Ekim 2018de saçımı kestirdim kimse çirkin değil di ben cirkindim 2 buçuk 3 yıldan sonra saçlarım uzadı acaba tipimle alakalı mi kimse benden hoşlanmıyor 2010 yılındaki eski güzelliğimi geri istiyorum
Oooo sema hoşgeldin, özlemiştik. 2021 yılından selamlar.

Bu arada 2010’da 13 yaşındaydın kuzum, güzel falan değildin. Her ergen gibi koca burunlu, sivilceli, yağlı saçlı ve kokuşuktun 😂

Merhaba Sema,
Hatırlıyorum ekim 2018'i, hakikaten de hiç çirkin yoktu. Herkes güzeldi.
Dolmalar da lezzetliydi. Nerde o eski dolmalar be Sema?
Ama 2010'daki güzelliğine dönme bence, 2007'dekine dön. Hem saçın uzundu hem diyetisyene gittin, bi de kayısı reçeli mi yemiştin o yıl ?

Bu arada 2010’da 13 yaşındaydın kuzum, güzel falan değildin. Her ergen gibi koca burunlu, sivilceli, yağlı saçlı ve kokuşuktun 😂
Benim annem de 'ben gençken zayıftım, 46 kiloydum' muhabbeti yapar hep ama evde kimse onu öyle hatırlamaz 😂 Bir kez teyzeme sormuştum annemin iddiasını, aman bırak 13 yaşında bir kez 46 kilo çıkmıştı ondan beridir aynı şeyi söyler demişti :KK70:

X