Eski kaynana

Kızlar sinirlerim çok bozuldu aldığım telefondan sonra. Sizlerle dertleşmek icin yazıyorum. Geçdn hafta boşandım ben. Mahkeme ilamı da kesinleşti şükürler olsun. Bugun beni eski esimin arkadaşı aradı,ben ortak arkadaşlarıyla da görüşmüyorum çünkü hepsi aldattığını bilip susmuşlar. Numara yabancı gelince açtım. Kendini tanıttı sonra kusura bakmazsan elçiyim bişey iletecem dedi. Eski kaynana denen aç gözlü çeyiz olarak yolladığı lif ve yazmaları geri istiyormuş,manevi değeri varmışmiş. Beni bir daha asla aramayın böyle aşağılık sebeplerle dedim rezil edip kapattım. Biz normal ayrılmadik. Bana hile hurdayla uzun vadeli krediye kefil ettiler. Dugun mugun yapmadilar. Esyalar zaten benimdi ev esyasi da alinmadi .Altin da alinmadi. Ustune dayaklar yiyip aldatıldım. Catır çatır yuklü bi tazminatı aldım tabiki yaşadıklarımın karşılığı olamasa da. Ceyiz dedikleri iki yazma iki lifi istemeye yüz bulabiliyolar şimdi. Oğlu evimden giderken ki evim diyorum benim esyalarimda oturdu 1 yıl. Bozuk para kumbaramı bile patlatmış. Ayakkabilarima kadar çalıp alabildigi kadar yatak döşegi de arabasina yüklemiş.boyle igrenç insanlara ne yapayim simdi rahatsiz ederlerse bi yere şikayet mi edeyim?
Lif ve yazmaların bendede kötü anısı vardı hepsini çöpe attım deyin geçin.

Bir telefon daha gelirse direk polisteyim. Evet ogretmenim malesef tayin icin sene sonunu beklemek zorundayım
Neyse ki az kaldı sene sonuna ayy midem bulandı bu insanlari hiç mi anlamadınız ya böylelerinin ailesini bırak sülalesini toplasan çer çöp etmez

Kızlar sinirlerim çok bozuldu aldığım telefondan sonra. Sizlerle dertleşmek icin yazıyorum. Geçdn hafta boşandım ben. Mahkeme ilamı da kesinleşti şükürler olsun. Bugun beni eski esimin arkadaşı aradı,ben ortak arkadaşlarıyla da görüşmüyorum çünkü hepsi aldattığını bilip susmuşlar. Numara yabancı gelince açtım. Kendini tanıttı sonra kusura bakmazsan elçiyim bişey iletecem dedi. Eski kaynana denen aç gözlü çeyiz olarak yolladığı lif ve yazmaları geri istiyormuş,manevi değeri varmışmiş. Beni bir daha asla aramayın böyle aşağılık sebeplerle dedim rezil edip kapattım. Biz normal ayrılmadik. Bana hile hurdayla uzun vadeli krediye kefil ettiler. Dugun mugun yapmadilar. Esyalar zaten benimdi ev esyasi da alinmadi .Altin da alinmadi. Ustune dayaklar yiyip aldatıldım. Catır çatır yuklü bi tazminatı aldım tabiki yaşadıklarımın karşılığı olamasa da. Ceyiz dedikleri iki yazma iki lifi istemeye yüz bulabiliyolar şimdi. Oğlu evimden giderken ki evim diyorum benim esyalarimda oturdu 1 yıl. Bozuk para kumbaramı bile patlatmış. Ayakkabilarima kadar çalıp alabildigi kadar yatak döşegi de arabasina yüklemiş.boyle igrenç insanlara ne yapayim simdi rahatsiz ederlerse bi yere şikayet mi edeyim?
Lif ve yazmaları çöpe atıp fotoğrafını çekip yollayın.

ay Allah kurtarmış sizi nasıl şikayet edilirler bilmiyorum ama adınıza çok sevindim

Poşete koyun ne istiyorlarsa çöpün yanina koydum ordan alin de. Fotografini cekin atin, yanlis poseti almasinlar.

Mutlaka avukatiniza danisin sikayet olayini.

Bu arada buyuk gecmis olsun.

Ben olsam ihtiyac sahibine verirdim. Yabanci numara cikinca da acmayin, size asla ulasamasinlar

“ ben onları çöpe attım , gidin çöpten alın çok hatırası varsa “ derdim ben olsam.

İlçe milli eğitime gidip boşandım ve rahatsız ediyor eski eşim deseniz sizi görevlendirme başka okula verbilirler kısa süreliğine belki.İdarenize danışmanızda fayda var. Umarım yeni hayatınızda çok mutlu olursunuz🙏

Bir daha ararsa herhangi biri de ki savcılığa ve karakola şikayet edeceğim beni taciz ediyorlar diye. Bir daha arayamazlar birşey de verme istemiyorsan çöpe at ben öyle yaptım 😬

X