Eski konulara bakıp psikolog vs olmadığı halde teşhis koyacaklar yazmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla dramatize etmeye hiç gerek yok. O çocuk tüm gün sokakta hem de pandemiye rağmen . Kendi çocuğumu düşünerek uzak tutmayacalismak hata ise hata yapmaya razıyım .
Bir torunlsrini mutlu etmek için ötekini oyuncak gibi görmeleri beni rahatsız etti.
Tekrar sorayım eğer o cicouk için yaotilalrimi merak ediyorsanız açıklarim

yok merak etmiyorum etsem ben zaten sorardim.

Eşinizle konuşmuşsunuz, oda ailesiyle konuşmuş, beraberken müdahale etmiş daha ne istiyorsunuz?

Herşeyi mükemmel hâle getiremez eşinizin ailesini değiştiremezsiniz ki. Yapacağınız şey olabildiğince az görüşüp bazı şeyleri de görmezden gelmek. Eşinize de sürekli ailesiyle ilgili konuşma yapmayın, elinden geleni yapıyorsa, bu konuşmalae onu biktirmaktan öteye geçmez.

Birde sorunlarınızı ailenizin evine gitmeden çözmeye çalışın bir gelir iki gelir sorunları çözmeye ama artık gidişinizin de bir kıymeti olmaz. Aileniz de şahit olmuş eşinizin bazı sözlerine iyi mi oluyor böyle yüz göz olunca?

Eski konular da bağlantılı olduğu sürece gündeme getirilir bu arada, ona göre konu açmak lazım. Kimsenin gönlünü eğlemek için yorum yapılmıyor burada.
Haklısınız. Dikkat edicem. Eşimi bunatlamam lazım. Tedavi düşünüyorum zaten Anksiyete için .

Popüler üyesiniz. Ben sizi hatırlıyorum her defasında. Sizinle de hemen hemen her konuda yazistik bu şekilde. Bir tanesinde size desin ki sevgili üye sizinle anlaşamıyoruz birbirimize yazmayalim. Yani size malum olmasını beklemedim.
Bir de soyl bir durum var. Ben eleştiriye açığım am bazıları hadsizlik yapıyor. Ben buni istemiyorum. Uyarım itici ve sert olmuş olabilir. Demek istediğimi belki aciklayamadim ama bunu söylemek istedim

Ben yorum yaparken üye adına bakmam. Arkadaşım olan birkaç kişi dışında da kimseyi tanımam. Hoşlanmadığım insanları da göz ardı ederim ki size de tavsiye ederim. Benden hoşlanmıyorsanız gözardı edin, yorumlarımı görmeyin. Hoşlanmadığınız her üye için uygulayabileceğiniz bir yöntem.

Anlamadığınız nokta şu. Burası fikir paylaşımı yaptığımız bir platform. Eleştiriler sizi rahatsız ediyor olabilir ama bunun çözümü başlıkta ve içerikte yazdıklarınız değil. Sert ya da yumuşak farketmez nasıl yazdığınız, konunuza yorum yapacak insanları seçemez, insanlara nasıl yazacaklarına dair direktif veremezsiniz. Dediğim gibi eleştiriler rahatsız ediyorsa konu açmama, yorumlarını beğendiğiniz üyelerle özel mesaj yoluyla dertleşme seçenekleriniz var.

Bu konu bu muhabbetlerden öteye gitmez. Herkes aynı şeylere takılıp aynı yönden eleştirecek sizi. Zaten konuda dert de görünmüyor pek.

Konunu okudum ve kendimi gördüm.😆 bende kızım doğduğunda kimseye vermedim,öpmelerine,dokunmalarına izin vermedim.bizde amca,yenge,yeğen ççok.açık açık söyledim.dediğin gibi çocuklar temizlik konusunda dikkatsiz olabiliyor..el sürdürmedim. Kim bilir arkamdan neler neler dediler😀hatta bir gün eşimin abisi,kızın altın mi pırlanta mi izin vermiyorsun falan diye laf söyledi.banane😁 hele hele yedikleri şeyleri vermelerine acayip sinirleniyordum. Mesela şu içiyor,içtiği suyu veriyor içsin diye...yemek yiyor.çocuk bu ister o da, al sende ye diye yediği tabağı uzatıyorlar. Ne münasebet..tabak mi yok ,yemek mi yok.neyse alıştılar artık..sende açık açık şöyle istemediği..en fazla biraz söylenirler😀 alışırlar

Ben yorum yaparken üye adına bakmam. Arkadaşım olan birkaç kişi dışında da kimseyi tanımam. Hoşlanmadığım insanları da göz ardı ederim ki size de tavsiye ederim. Benden hoşlanmıyorsanız gözardı edin, yorumlarımı görmeyin. Hoşlanmadığınız her üye için uygulayabileceğiniz bir yöntem.

Anlamadığınız nokta şu. Burası fikir paylaşımı yaptığımız bir platform. Eleştiriler sizi rahatsız ediyor olabilir ama bunun çözümü başlıkta ve içerikte yazdıklarınız değil. Sert ya da yumuşak farketmez nasıl yazdığınız, konunuza yorum yapacak insanları seçemez, insanlara nasıl yazacaklarına dair direktif veremezsiniz. Dediğim gibi eleştiriler rahatsız ediyorsa konu açmama, yorumlarını beğendiğiniz üyelerle özel mesaj yoluyla dertleşme seçenekleriniz var.

Bu konu bu muhabbetlerden öteye gitmez. Herkes aynı şeylere takılıp aynı yönden eleştirecek sizi. Zaten konuda dert de görünmüyor pek.
Ben aslında başta sizi gozardi ettim ama buna rağmen hala bazi şeyler görünüyodu. Yanlış hatırlamıyorsam siz beni görebiliyorsunuz ve bana yazdikalrinizi bu kez ben göremiyorum. Ondan iptal etmek zorunda kaldım .
Soylediginizzde haklı olabilirsiniz. Hatta analdigim kadarıyla böyle bir uyarı yapınca hiçbir şeyden haberi olmayanlara da itici geldi. Ama ben de konularım üzerinden insanların ego tatmin etmesinden rahatizz oluyorum. İstiyorum ki onlar konumu baltalamasin . Sadece bunu önüne geçmek istedm .

Üyeler site kurallarına uydukları sürece açılan konulara yorum yazma hakkına sahiptir.

Site kurallarına uymayan yorumları şikayet et butonuna basarak rapor edersiniz, incelenir gerekli görülürse işlem yapılır ama konu başlıklarına veya konu içeriğine polemiğe sebep olacak şekilde yazarsanız, bu topikte olduğu gibi istemeseniz de tartışma fitilini ateşlersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X