Eski kz arkadaslarn iliski bozma merak

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
ya benim basıma boyle bi olay gelmisti erkek arkadasımın eski kız arkadası msne eklemişti ben gordum ilk tabi :jeyyar: kızla ben konustum tabi sordu kimsin falan filan diye kız arkadasıyım sen kimsin dedim (tanıyodum ama :nazar:) ismini falan soyledi neden ekledin dedim.... uzun bi aradan sonra ne yapıyor merak ettim dedi... etmene gerek yok falan dedim
anam kız bi basladı işte eskiden soyle yapardı cok romantikti hala oylemi....:1shok: kafamçokkarıştı
bende kıza baya bi saydırdım hayatımda hiç kufur etmezdim ettim :eek: ama haketmişti sinirimi cok bozdu Çok üzgünüm çoook

yani boyle kızlardan nefret ediyorum eminim buyuk bi cogunlukta sevmiyordur ama merak ettigim su eski kız arkadaslarda bu potansiyel oluyormu ya benim erkek arkadasım ilk sevgilim oldugu için boyle birsey yasamadım :umursamaz:

yaa böLe bi genLLeme yapmak çok saçma bence... ee tabi senn bahsettiğin gibi tipLer de yok deiL ama bi çok bayanın hayatında eskiLer varr, herkesn senn bahsettiğin gibi olduunu sanmıyorum... ben öLe deiLim yanii... naapıyosa yapsın bananee, yoLu açık oLsun...

bana neden senin gibiler rastlamadı...
hep birseyleri bozmak isteyen insanlarla karsılastım

eski kiz arkadaslarla asla ve asla muhatap olmayacaksin.
ben de kizin ev telefonuna kadar herbiseyi var.
canimi skarsa ben onunkini daha beter skarim.
hic affetmem boyle hareketleri.

eski kiz arkadaslarla asla ve asla muhatap olmayacaksin.
ben de kizin ev telefonuna kadar herbiseyi var.
canimi skarsa ben onunkini daha beter skarim.
hic affetmem boyle hareketleri.

yok zaten onlar gelip muattap oluyor insanda cevap vermeden duramıyor sinirlendiriyorlar kötükedihüso

yani bence de hiç cevap vermee yaa.. sonuçta o adam artık senin naaparsa yapsın takma hiç, o daha çok sinirlenir böyLece... üzMe kendini emi:asigim:

bence de hic cevap verme.. birak ne yaparsa yapsin yani.. ona cevap vereyim derken kendin uzuluyorsun canini skyorsun..

yok vermiyorum zaten konusmuyorumda artık ... bu sefer ilişkime yansıyor umarım bundan sonra cıkmazlar

X