Eski nişanlımın şans oyunları oynaması konusunda ne yapmalıyım

SeleNn111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
12
0
28
5 yıllık ilişkimiz oldu 3 senesi uzak geçti kendisi ciddi birisi ve sevgisini fazla belli edemeyen yerine göre komik bir kişiliğe sahip çok güzel zamanlarımızda oldu ama mesleği gereği agresif ve ilgisiz tavırları oluştu . Mesleği yüzünden uzağa gitti ve gittiği zaman ki tavırlarıyla döndüğünün hiç ilgisi yoktu o an hayal kırıklıgına uğradım . Daha sonra nişanlandık ve bi süre sonrada ayrılık kararı aldık . Biz nişanlıyken şans oyunları oynamaya baslamıs daha iyi bir geleceğimiz olsun diye yapmış oldugunu söyledi ve alkol de uzun süredir kullanıyor . Oynadıkça oynadı ve 200 bin tl lik bir borca kadar gitti bu iş biz bu süreçte ayrıydık ama ne o nede ben birisiyle oldum . Şuanda benden evlilik kararı almamı istiyor 2 ay bi süreye kadar amaç borçları ödenecek ve bana ilgi gösterip sevgisini belli edeceğini söylüyor. Mutlu olacagımız konusunda vaatte bulunuyor . Sevgisinden yana eminim aldatma tarzı şeyler yapıcak biri değil , ama mantıgımı da dinlemek zorundayım Ama şimdi bu borclar önümüzde dert oldu hem bende bı daha buna devam edermı evlenınce diyede düşünmeden edemıyorum. Bu konuda ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum
 

Muhtelif Evhamli Hatun

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
7.674
27.329
Silkelenin ve kendinize gelin
Hayatı romantik aşk filmi tadında yaşamayın
Evlendikten sonra da oynar. Buraya konu açarsınız kocamın borçları diye
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

anemoniasp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2021
852
1.329
Eşim sevgililik döneminde oynuyordu . 300-500 -1000 kazanıyordu. Kızdım alışırsın kaybedersin. Kazandığın yanına kar kalsın. O günden sonra hiç oynamadı. Alışkanlık yapıyor bu oyunlar dikkat edilmeli. Ben olsam önceden uyardıysam barışmam.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-01-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın