Eski sevgililerimde fotoğraflarım var

Aneksenamunnn

Seni bekliyoruz kızım💗💗💗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2018
4.350
3.363
Ben bu soruyu daha önce de sormuştum fakat sonra silmiştim.
şu an 23 yaşındayım birden fazla eski sevgilimde açık, üstsüz fotoğraflarım var. Bazılarında yüzüm de görünüyor. Bu bahsettiğim fotoğraflar 6-7 yıl önce gönderildi yani 15-16-17 yaşlarındaydım.
Daha önce bir tanesi bu fotoğrafları yeni sevgilime göstermekle tehdit etti ben de göster dedim ama göstermedi yani belki de silmiştir diyorum.
Yıllardır bu korkuyla yaşıyorum ve dayanamıyorum artık. Sosyal medya kullanamıyorum kullansam da her yerden o kişileri engelliyorum bana ulaşamasınlar diye. Belki ismimi bile hatırlamazlar o zaman lisedeydik şimdi üniversiteden mezun olduğum 2 sene oldu.
Bugüne kadar hiç biri tehdit etmedi bu anlattıklarım dışında, çoğu da sildim dedi.
İşin kötü tarafı fotoğrafları hatırlamıyorum bile yani belki boşuna evham yapıyorum belki yüzümün gözüktüğü yok ben öyle hatırlıyorum.
Ama artık hayattan keyif alamıyorum yeni biriyle tanışmaktan korkuyorum bu fotoğraflar ortaya çıkar yayılır diye. Artık normal bir hayat sürmek istiyorum korkmadan paranoyaklaşmadan. Lütfen yardım edin sizce bunca zaman fotoğraflar saklanabilir mi? Ya da bana ulaşırlar mı? İnternete düşmüş olsa haberim olur muydu?
Olan olmuş takılma.Senin fotonu saklayacaklarını sanmıyorum o yaşlarda silmiş geçmişlerdir
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 374 gün geçti.