Eski sevgililerime gönderdiğim fotoğraflar ortaya çıkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

uzunince

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2015
1.186
1.519
35
O kisilerle bir baginiz, iletisiminiz, alacak vereceginiz yoksa fotograflar ortaya cikmaz. Ciksa da dik durun, cahillik doneminde oldugunuzu unutmayin, cevrenize de boyle aciklarsiniz. Hatta boyle bir seyi yapanin karakteri hakkinda yorum da yaparsiniz.

MelatoniN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2013
1.021
2.269
O kisilerle bir baginiz, iletisiminiz, alacak vereceginiz yoksa fotograflar ortaya cikmaz. Ciksa da dik durun, cahillik doneminde oldugunuzu unutmayin, cevrenize de boyle aciklarsiniz. Hatta boyle bir seyi yapanin karakteri hakkinda yorum da yaparsiniz.
Ciksa nolcak? Herkes hata yapar. Eger evlenecegin adam ben olsaydim ( tabi bu arada erkek olsaydim:)) seni seviyorsam ve guveniyorsam buna takilmazdim. Adam öldurmedin, hirsizlik yapmadin neyin panigi bu boyle? Senin yerinde olsam gecmise sunger cekerim ancak bir daha kimseye foto falan gondermem.

MelatoniN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2013
1.021
2.269
Sizi yanlislikla alintilamisim afedersiniz :)

himawari

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
1.432
2.067
bu kadar zaman birşey olmadıysa daha da olmaz büyük ihtimalle siz yinede sosyal medyadan uzak durun.bakarsın arada aklına gelir aratır seninde profilini bulursa yazar vs.insanın cahillik yaptığı olur bu kadar kendinize eziyet etmeyin.bu tarz fotoların geri dönüşü yok ama 6 yılda adam size taksa illaki bulurdu.

kaleli1980

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2020
180
-40
inşallah ortaya çıkmaz.

ben konu sahibine şunu sormak istiyorum:

sizi bunu yapmaya iten duygu veya düşünce neydi? yanlış olduğu bu kadar aşikar bir durumu nasıl kabul ettiniz. ben 10 yıllık kocamın bile mahrem fotolarımı çekmesinden korkarım. ne olur ne olmaz derim.

sormaktaki amacım sizi yargılamak değil kesinlikle.

ileride çocuklarımın başına gelmemesi için olayın anatomosini anlamaya çalışıyorum sadece...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.