Eski sevgilim aldattığımı sandı lütfen okuyun çok pişmanım:(

Buaralar siteyi kekolar ve sevgilileri basmış 😱
halk ağzında keko; serseri, kavgacı, cahil, abazan, şark kurnazı anlamına geliyor. bu konu ile ilgili de yalnızca cahillik kavramı benimle ilgili kullanılabilir. bu konuda cahilim çünkü. kısacası söylediğinle tam anlamıyla bağlantı kuramadım:)

kesinlikle bir süre özgüvenimi yenilememe ihtiyacım var. kendimle yaşamayı, sevmeyi öğrenmek zorundayım. yaptıkları çok değersiz hissettirdi.
Çok kucuk ve hayatın baharındasın .Nadıl başlarsan ole gıder .Bence derslerıne odaklan .Ve seni onemseyen ınsanlarla ol .Ergenlıkte bunlar cok normal .Takımtı halıne getırme

Çok kucuk ve hayatın baharındasın .Nadıl başlarsan ole gıder .Bence derslerıne odaklan .Ve seni onemseyen ınsanlarla ol .Ergenlıkte bunlar cok normal .Takımtı halıne getırme
çok teşekkürler tavsiyeleriniz için🙏🏿 takıntı yapmaktan çok korkuyorum, şimdi bile hastalık gibi bir şey oldu benim için. iyileşmeye çalışacağım

halk ağzında keko; serseri, kavgacı, cahil, abazan, şark kurnazı anlamına geliyor. bu konu ile ilgili de yalnızca cahillik kavramı benimle ilgili kullanılabilir. bu konuda cahilim çünkü. kısacası söylediğinle tam anlamıyla bağlantı kuramadım:)
Onlarla takıldığında göre seninde öyle olduğunu düşünüyorum . ayriyetten çiçeğim ne ya nerden tutsam elimde kalıyor.bak güzelim anlıyorum yaşın küçuk lütfen bak ilerdeki eşini iyi seç yoksa çok pişman olursun .ne guzel efendi tipler var oturmasiyla kalkmasıyla bile kendini belli ediyor hiçbirsey için geç degil.bunlar senide yoldan saptırır aklıni dengeni kaybedersin. Ki anladiigm kadarıyla kaybetmişsin bile ama dediğim gibi geç değil .bırak bunlari adam gibi adam olanları hayatına al.sen kendini neye layık görürsen ona dönüşürsun . oyuzdn kendine bunu reva görme uzak dur böyle tiplerden

Onlarla takıldığında göre seninde öyle olduğunu düşünüyorum . ayriyetten çiçeğim ne ya nerden tutsam elimde kalıyor.bak güzelim anlıyorum yaşın küçuk lütfen bak ilerdeki eşini iyi seç yoksa çok pişman olursun .ne guzel efendi tipler var oturmasiyla kalkmasıyla bile kendini belli ediyor hiçbirsey için geç degil.bunlar senide yoldan saptırır aklıni dengeni kaybedersin. Ki anladiigm kadarıyla kaybetmişsin bile ama dediğim gibi geç değil .bırak bunlari adam gibi adam olanları hayatına al.sen kendini neye layık görürsen ona dönüşürsun . oyuzdn kendine bunu reva görme uzak dur böyle tiplerden
zaten çiçeğim diyen kişiyi arkadaş olarak gördüm yalnızca bu şekilde hitap ediyordu. bu arada gerçekten eski sevgilimle uzun yıllar arkadaştık anlayışlı, komik, eğlenceli, ilgili, saygılı biriydi. ben de bu yüzden aşık olmuştum. yanında rahat olurum, mutlu olurum dedim. ilişkimizin bir süresi de bu şekilde devam etse de kesinlikle ilk hatasında affetmemeliydim haklısınız. zamanımı bile harcamamalıydım ancak acıyla başa çıkamadım ona dönünce her şeyin geçtiğini sandım. onunla ilgili çok planlarım vardı, hayalimdeki kişiydi diye düşündüm. el üstünde tutan, kısıtlamayan. çok hayal kırıklığına uğradım. sonra olumsuz davranışlarını görmezden geldim. keşke yapmasaydım inanın tanışmasak bile daha iyiydi.ok haklısınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

Bu yaşlarda birini nasıl bu kadar önemseyebiliyorsunuz ya ben iki gün konuşmadığım çocuğu üçüncü gün unutuyorum.

İlişkinizde değer görmüyormuşsunuz çocuk size 'bir sigara bile etmezsin' gibi çok ergence olsa da ağır laflar söylemiş. Gerçekten hak ettiğiniz bu mu yani?

Hayatımızın en güzel zamanlarındayız. Bir sürü kişiyi tanırsınız daha, yine aşık olursunuz. Kendinize acı çektirmeyi seviyorsunuz sanırım. Vaktiniz olursa 'Saksı Olmanın Faydaları' filmini izlemenizi tavsiye ederim. Bu yaşlarda izlenebilecek ilişkilere dair güzel notlar içeren bir film.

Bize değersizmiş gibi hisseden insanları seçmemiz ile ilgili 'hak ettiğimizi sandığımız aşkı kabulleniriz' diye bir repliği var.

Yani hak ettiğinizi veya istediğinizi düşündüğünüz insan neden o gereksiz çocuk olsun?

Bu yaşlarda birini nasıl bu kadar önemseyebiliyorsunuz ya ben iki gün konuşmadığım çocuğu üçüncü gün unutuyorum.

İlişkinizde değer görmüyormuşsunuz çocuk size 'bir sigara bile etmezsin' gibi çok ergence olsa da ağır laflar söylemiş. Gerçekten hak ettiğiniz bu mu yani?

Hayatımızın en güzel zamanlarındayız. Bir sürü kişiyi tanırsınız daha, yine aşık olursunuz. Kendinize acı çektirmeyi seviyorsunuz sanırım. Vaktiniz olursa 'Saksı Olmanın Faydaları' filmini izlemenizi tavsiye ederim. Bu yaşlarda izlenebilecek ilişkilere dair güzel notlar içeren bir film.

Bize değersizmiş gibi hisseden insanları seçmemiz ile ilgili 'hak ettiğimizi sandığımız aşkı kabulleniriz' diye bir repliği var.

Yani hak ettiğinizi veya istediğinizi düşündüğünüz insan neden o gereksiz çocuk olsun?
sanırım gerçekten bu kadarını hak etmedim. bunu söylerken bile hala emin olamıyorum. o sebepsiz yere beni terk etse bile şunu şöyle yapsaydım keşke diye düşünüp durdum. neyi değiştirebilirdim diye düşündüm haftalarca. filmi kesinlikle izleyeceğim, tam bir kör cahil gibi davrandım ve bir şeyler öğrenmeliyim. bir sürü insan sende suç yok kendine gel dediklerinde bile onlara inanmadım. hayır benim suçum her şey dedim. artık bu suçluluk psikolojisinden çıkmak ve yaşıma uygun şekilde sosyal bir hayat kurmak istiyorum. bütün vaktini enerjini birine harcamak çok yanlış bunun farkındayım. bunun sonucunda ona muhtaçmış gibi hissettim kendimi. her şeyim oydu çünkü. zamanı geldiğinde umarım hak ettiğim bir ilişkim olacak, daha mantıklı davrandığım ve daha değerli hissettiğim bir ilişkim olacak.. çok teşekkür ederim yorumlarınız için

O Sana ne yasattiysa, aynisini sende Ona. Hayat böyle tatlim. Bosver gitsin. Onunla devam edersen görceksin 5sene Sonra o Hala kahkalar ve sennn kafadan gidik 😉

Bol bol balık ye. Omega 3 falan kullan. Sonra da otur bi aklını çalıştır. Şu yazdıklarını da baştan tekrar tekrar oku.

NOLUR OKUYUN Bİ YOL GÖSTERİN NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM:KK43: baştan anlatıyorum, bizim sorunlu bi ilişkimiz vardı. bir kere haber vermeden kızların olduğu bir grupla içmeye gitti hatta yan yana kolları değerken fotoğraflarını yakalamıştım. sonra ayrıldık ama affettim. bir kere de artık seni istemiyorum diyip ayrıldı (sebepsiz) ve ağladım ben de ona sarılmak istedim. lütfen dokunma zamanla geçer güçlü bir kızsın dedi ve terk etti. o kadar yalnız kaldım ki, o ailesiyle erkek arkadaşıyla gezdi ben sürekli yattım. sonra tekrar özür diledi yine affettim. ama bu sefer ona güvenmiyodum ve ondan ayrıyken bir çocukla konuşuyordum kimsem kalmadığı için. çocukla konuşmaya bir süre devam ettim arkadaştık ancak bana çiçeğim gibi hitaplarından sonra konuşmayı yavaş yavaş kestim. bu süre zarfında biz barışmıştık hala birkaç sorun olsa da. bir kere de çocuk ben mesajlarına cevap vermeyince çiçeğim yazdı ve sevgilim bunu gördü kavga ettik ama her şeyi açıkladım affetti beni. bir gün arkadaşım eski sevgilim için “boşver hiç yakışıklı değil zaten 😂” yazmış ben de cevap olarak “aynen öyle 😂” yazmışım. gururu çok kırıldı. ailem ve arkadaşlarım onu sevmediği için bu şekilde konuştuklarında karşı gelemedim çünkü barıştığımı anlarlardı. bu mesajları okudu hatta çocukla flört edip onu aldattığımı söyledi. çocuk için yakışıklı ama tehlikeli onunla olmam dediğim mesajımı okudu. sonra sen bi şeytansın, beni aldattın, erkek delisisin, bi tane s*garaya değmezsin dedi. çok çok daha ağır konuştu ama yazmak istemiyorum. ve açıklamaya çalışsam da kovdu beni. ablama anlatmak zorunda kaldım perişan haldeydim. bırak biraz da onun gururu kırılsın ne hallere geldin onun için sakın pişman olma dedi çok kızdı bana affettiğim için. ama ben köpek gibi pişmanım. nolur yardım edin:KK43:
🥱

Yaş 19-20 falansa geçer büyüyünce diyebilirim.
ama 30’a dayanmış ve üstüyse terapi şart.

X