ESKİ SEVGİLİM EVLENDİ

bbbbsseeee

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
55
34
33
Merhaba kızlar, öncelikle tamamen içimi dökmek için yazıyorum. 17 yaşında tanıştığım biri vardı 21 yaşına kadar beraberdik çok genç yaşlar, tatlı günlerdi. 21 yaşında beni şu anki instagram fenomenlerinden biri ile aldattı. Sadece arkadaşlar sanıyordum. O dönemler çocuk benim için sadece sevdiğim çocuk değil, en yakın arkadaşım, sırdaşımdı. Kimseyle paylaşamadığım sorunlarımda hep destek oldu yanımda oldu. Belki sevmedi hiç aldattığına göre fakat çok değer verdi. Sonrasında ise yüzyüze görüşmesek de arkadaşça hep iletişim halinde kaldık. Bana zaman zaman görüşmek istediğini kimseye güvenemediğini yazdı fakat ben hiç görüşmedim. Onu sadece hep dinledim fikilerimle yanında oldum. Ben onu nişanlanana kadar hiç unutamadım daha sonra Allah içime bir su serpti Allah mutlu etsin dedim ve önüme baktım. Hala aynı düşünüyorum çok mutlu olsun benim de iki senelik bir ilişkim var şu an ve onu çok seviyorum. Fakat geçen hafta eski sevgilim evlendi ve kız fenomen olduğu için her şeyi an ve an izledim. Onu unuttuğum halde içim çok kötü oldu, tüm gün izleyip izleyip ağladım sanki işkence çektim. Çok saçma neden böyle oldu neden böyle hissettim. Benim için dua edin ben bunları hissetmek istemiyorum, hiç yakışık almıyor:KK43:

Niye izlediniz ki? Hala takip mi ediyorsunuz sizi aldattığı kızı? en buyuk hatanız hala eski erkek arkadasınızla iletisim halinde olup onun nisanlısını takip etmek.

Tamamen iletisimi kesin. Kendinize hakim olamıyorsaniz sosyal medya hesaplarınızı kapatın. Sevgiliniz varmış ne güzel işte geçmisi geçmiste bırakıp önünüze bakın.

Haklısınız, ben takip etmesem de kız sürekli sokakta bir yerlerde karşıma çıkıyor ya da eş dost sürekli gördün mü bak kız ne paylaşmış diye bana atıyor çok üzülüyorum artık

keşke hiç iletişim halinde olmasaydınız şuan bu şekilde hissetmenizin tek sebebi hem takip hem de konuşmanız. Unutmaya fırsat vermemişsiniz kendinize.

Allah mutlu etsin dedim ve önüme baktım. Hala aynı düşünüyorum çok mutlu olsun benim de iki senelik bir ilişkim var şu an ve onu çok seviyorum.
Şu an hissettiklerinizle bu yazdığınız çelişiyor. Bitmiş, gitmiş. O evlenmiş, sizin başkasıyla ilişkiniz varmış.
Mutlu olmak istiyorsanız önünüze bakın artık.

Eski erkek arkadaşınız sizin için çok özel biri olabilir, unutamıyor olabilirsiniz buraya kadar sizi anlayabiliyorum ama neden unutmamışken hayatınıza birini alıyorsunuz?

Eski erkek arkadaşınız sizin için çok özel biri olabilir, unutamıyor olabilirsiniz buraya kadar sizi anlayabiliyorum ama neden hayatınıza birini alıyorsunuz?
Sorun şu ki unutamadığımı düşünmüyordum hala da öyle bu yüzden düğünü görünce neden üzüldüğüme anlam veremedim, çünkü bir duygu yok

Eski erkek arkadaşınız sizin için çok özel biri olabilir, unutamıyor olabilirsiniz buraya kadar sizi anlayabiliyorum ama neden unutmamışken hayatınıza birini alıyorsunuz?
Unutamamışken değil sadece alışkanlıktan stalklıyordum içimde ona karşı hiçbir his yokken düğünü görüp neden üzüldüğüme anlam veremedim bende

Benimle alakası olmayan biri, gerek fikir gerek dış görünüş olarak yani bambaşka insanlarız yakında tuvalete yaptığını paylaşacak diye korkuyorum. İnanılmaz…

Her iliski bitmesinde oturur aglariz, zirlariz üzülürüz ve bunu dışa da vurururuz. Cünkü bir zamam cok deger verdigimiz veya sevdigimiz bir insani kaybetmis oluyoruz. Sizde hata o kisi ile hala iletisimde olmaniz olmus. Siz hic bu sonu hazmetmeye kendinize zaman vermemissiniz ki. Üstelik sizi aldatmis. Yani adamin it gibi pisman olmasini da görmek istemissinizdir muhakkak (insanlik hali). Dün dışa vurdugunuz zamaninda akitmadiginiz göz yaslari ve bastirdiginiz hisler. Artik konuyu tamamen kapatabilirsiniz ve yolunuza bakin. Engelleyin gitsin ikisinide.

X