ESKİ SEVGİLİM EVLENDİ

Tek tek bütün yazılan isimlerin sayfalarına baktım:KK70:
Sana hic birini yakıstıramadım konu sahibi:KK70:(hic de görmedğim birine yakıstıramam önemli değil ama:)
K.koc üzerinde duruyorm o cocuugun dansından sonra sogumazsan daha da bisey demiyorm:KK70:
Saka bi yana bak yoluna bosver..

Tek tek bütün yazılan isimlerin sayfalarına baktım:KK70:
Sana hic birini yakıstıramadım konu sahibi:KK70:(hic de görmedğim birine yakıstıramam önemli değil ama:)
K.koc üzerinde duruyorm o cocuugun dansından sonra sogumazsan daha da bisey demiyorm:KK70:
Saka bi yana bak yoluna bosver..
Şimdi kızın sayfasına baktım tanımıyorum bile çok rica ediyorum buraya isim yazıp alakası bile olmayan insanların günahını almayın

Unutmak için en iyi ve en etkili yol stalklamayı bırakmak.Herkes çoktan kendi yolunu çizmiş,Allah herkesi yerinde mutlu etsin.

Eski sevgilinizin adı Mert mi? 🤔😄

Boşverin. İlişkiniz varmış zaten, eskiyi boşverin, elbette tuhaf hissetmeniz normal ama fazlası size zarar.

Söyleme kız ismini.
Burda seni deşifre edip ortalığı karıştıran manyaklar bile çıkar.

Bastırılmış duyguların gerçekten nerede çıkacağı belli olmuyor.
Ben de asla hissetmek istemediğim bir duyguyu hissettiğim için kendime kızdığım ve baş edemediğim bir dönemde hamile olduğumu öğrendim.
Meğer hormonlar altımdan girip üstünden çıkmış 😂
Fark edince kendi halime güldüm.

Çok iyi insan olsaydı hayatında olurdu.
Demek ki birbirinizin hayatındaki rolünüz bu kadarmış.

Söyleme kız ismini.
Burda seni deşifre edip ortalığı karıştıran manyaklar bile çıkar.

Bastırılmış duyguların gerçekten nerede çıkacağı belli olmuyor.
Ben de asla hissetmek istemediğim bir duyguyu hissettiğim için kendime kızdığım ve baş edemediğim bir dönemde hamile olduğumu öğrendim.
Meğer hormonlar altımdan girip üstünden çıkmış 😂
Fark edince kendi halime güldüm.

Çok iyi insan olsaydı hayatında olurdu.
Demek ki birbirinizin hayatındaki rolünüz bu kadarmış.
Kesinlikle öyle, hayatın bana öğretmek istediğini öğrendim ve bitti inşallah her şey daha iyi olacak

X