eski sevgilim geri dönebilir mi?

womensupportswomen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
21
4
24
yanlış anlaşılma yüzünden benden ayrıldı, anlatsam da inanmadı. seni artık sildim, umrumda bile değilsin, yoluma çıkma, her şeyin yalanmış diyip benden ayrıldı. ama kızgındı. birbirimizi hala takip ediyoruz her yerden ve göndermeli birkaç şey paylaştı ‘bir daha asla eskisi gibi hissetmem’ diye ve ‘senden bahsederken o beni asla bırakmaz derdim’ diye bir şey beğendi. bana geri dönmesini istiyorum ne yapmalıyım sizce? onu çok özlüyorum.

yanlış anlaşılma yüzünden benden ayrıldı, anlatsam da inanmadı. seni artık sildim, umrumda bile değilsin, yoluma çıkma, her şeyin yalanmış diyip benden ayrıldı. ama kızgındı. birbirimizi hala takip ediyoruz her yerden ve göndermeli birkaç şey paylaştı ‘bir daha asla eskisi gibi hissetmem’ diye ve ‘senden bahsederken o beni asla bırakmaz derdim’ diye bir şey beğendi. bana geri dönmesini istiyorum ne yapmalıyım sizce? onu çok özlüyorum.
Ben olsam dönse de affetmezdim. Canı isteyince kum torbası olarak kullanabileceği biri değilim çünkü diye düşünürdüm.

insan sevdiğine güvenmeye çalışır, karşısına alır anlat dinliyorum der. Yine ikna olmazsa insan gibi ayrılır. Böyle bağırıp çağırarak değil.

Ben olsam dönse de affetmezdim. Canı isteyince kum torbası olarak kullanabileceği biri değilim çünkü diye düşünürdüm.

insan sevdiğine güvenmeye çalışır, karşısına alır anlat dinliyorum der. Yine ikna olmazsa insan gibi ayrılır. Böyle bağırıp çağırarak değil.
haklısınız ama işte. kendime söz geçirebilsem inanın konuyu açmazdım

haklısınız ama işte. kendime söz geçirebilsem inanın konuyu açmazdım
Niye herşey bizim elimizde bende uzun süren ilişkimi tek seferde bitirdim bazen kestirip atmak gerek çok barışmak istedi istemedim çünkü aynı şeyleri yaşamaya niyetim yoktu

Gecen gun bu konunun aynisi vardi
‘bir daha asla eskisi gibi hissetmem' diye gönderi paylasti. Aynen bu cumle yaziyordu. bu da sizdiniz sanirim.
Eger oyleyse, niye ayni konu ustunden farkli farkli nick alip konu açiyorsunuz?
Biz arama,yazma, dönme desek siz yine de bildiginizi yapacakmis gibisiniz.

Ex den next olmaz. Bittiyse bitmiştir. Beni birakani ölsem aramam, gurur yaparim. Heryerden de engeller neye ugradigini sasirtirim.
O dönmek istese gonderiyle falan ugrasmaz, seni seviyorum bunu nasil yaptin aklim almiyor gel konusalim derdi.. yani erkek adamdan bunu beklerdim ben.
Bence sizi terketmesinin altinda baska sebepler de var..

Ayni sizin konunuz iste..
Orada da demisler zaten aramayin sormayin takip etmeyin diye..

Gecen gun bu konunun aynisi vardi
‘bir daha asla eskisi gibi hissetmem' diye gönderi paylasti. Aynen bu cumle yaziyordu. bu da sizdiniz sanirim.
Eger oyleyse, niye ayni konu ustunden farkli farkli nick alip konu açiyorsunuz?
Biz arama,yazma, dönme desek siz yine de bildiginizi yapacakmis gibisiniz.

Ex den next olmaz. Bittiyse bitmiştir. Beni birakani ölsem aramam, gurur yaparim. Heryerden de engeller neye ugradigini sasirtirim.
O dönmek istese gonderiyle falan ugrasmaz, seni seviyorum bunu nasil yaptin aklim almiyor gel konusalim derdi.. yani erkek adamdan bunu beklerdim ben.
Bence sizi terketmesinin altinda baska sebepler de var..
burası gerçekten fbi gibi😂 düşüncelerim çok gidip geliyor o yüzden kararsızdım ancak bugün yaşadığım aydınlanma ile tamamen onu aklımdan ve hayatımdan çıkarıyorum. buraya onunla ilgili bir daha konu açma zahmetinde bile bulunmayacağım. teşekkür ederim fikirleriniz için💖

Yaslar 16mi? Bir banami saçma geliyor story ile mesaj verme olayi? Adam seni dinlemeden çekip gittiyse, birak gitsin. Ergenseniz zaten geri döner. Ergen degilsin, geri döndügünde "ben ergenmiyim" diyerek adami birak.
21. saçma zaten bitirdiysen göndermeli atmak. hiç atmadım şimdiye kadar yani. olgunluk seviyelerimiz bile aynı değil işte her şeyin farkındayım artık bitirdim zaten

13 yaş ergenus mu

9 ay ayrı kaldık ayrılmıştık bir gün alkolun dibine vurup aramıştım heryerdenn silsemde numarası aklımdaydı özelden aradım açtı ve direk ismimi söyledi sonra noldu barıştık evlendik iyki barışmışz iyki evlenmişim severek evlenmek çok kıymetli tabii kafalar uyuyorsa.. yani ben ayrılıp barışıp evlenene örneğim :))

X