Eski sevgilim neden bunu yazdi?

Annabellaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
141
15
30
Eski sevgilimle uzun bir birlikteligimiz vardi cok sevmistim onu, ama onun hatalari yuzunden ayrildim. Cok geri donmek istedi ama ben Kabul etmemistim..

Herneyse, uzun zaman ardindan gecti, sosyal medyada durumum acikti, abim dogum gunumu dovme yaptirmisti onu paylastim .. Eski sevgilim yazdi; Ne bu? Senmisin? Diye.. oysa durumun ustunde: Tesekur ederim seviliyorsun diye yazdim...

neden boyle bir seyi demis oldu?
Konustugu bir baska kiz var neden sormus olabilir

Eski sevgilimle uzun bir birlikteligimiz vardi cok sevmistim onu, ama onun hatalari yuzunden ayrildim. Cok geri donmek istedi ama ben Kabul etmemistim..

Herneyse, uzun zaman ardindan gecti, sosyal medyada durumum acikti, abim dogum gunumu dovme yaptirmisti onu paylastim .. Eski sevgilim yazdi; Ne bu? Senmisin? Diye.. oysa durumun ustunde: Tesekur ederim seviliyorsun diye yazdim...

neden boyle bir seyi demis oldu?
Konustugu bir baska kiz var neden sormus olabilir
Canı sıkılmıştır uzun zaman sonra bı yoklayayim cebimdemi diye denetliyor dur klasik erkek tavrı

Bir mazeret arıyordu, bunu buldu. Siz cevap verirseniz eğer halen sizin beklediğiniz düşünebilir bence. Görmemezlikten gelmek en guzeli

Erkekler ayrılmayı bilmiyor, ''bitti'' den anlamıyor. Hele ki sen bitirdiysen. Uğraşır didinir durur artık, tekrar dönüp kendi bitirene kadar.
Ayrildim ondan geri gelmeyi cok istedi ben istemedim rahatsiz ediyordu sonra konustugu baskasi var. Ve utanmadan gelio benoemd bulusmak istedigini soylemisti en Son bozuk attim simdi ise bunu yazdi

X