Eski Sevgilim Sevmediğini Söylüyor Ama Buluşmak İstiyor

vra3647

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
34
-11
21
Merhaba
Bir buçuk yıllık bir ilişkimiz vardi 7 ay önce ayrıldık ayrıldıktan sonra görüşmeye vs devam ettik seviyorduk sonrasında benim hatalarım oldu vs unuttum dedi tersledi mesajlarıma cevap bile vermedi bir hafta önce falan sınıfımızın privinden yazmaya başladı işte kendi hakkında dönse kabul eder misin özlüyor musun vs birçok bilgi aldı en son konuşanın kendi olduğunu açıkladı ve buluştuk oturduk konuştuk sarıldı vs sonrasında hala değer verdiğini sevdiğini ama aşk anlamında bir şey hissetmediğini söyledi ben hala unutamadim o konuyu konuştuk bu süreçte yanımda olurmus istersem bulusurmusuz ister sarıl ister op içinden ne geliyorsa yanında olurum diyor ama sevmeyen biri neden böyle bir şey istesin ben olsam dokunmasını bile istemem sevmiyorum madem arkadaş olarak görüyorum aylar sonra neden mesajlarima bakmayan biri şimdi unutmam için bu kadar fedakarlık yapıyor amacı ne?

Erkeksel hisler yüzünden aman uzak dur ne demek sevmiyom ama öp sarıl oldu canım lütfediyo izin veriyo ahahah sınıftan başkasını bul bence ahahha

Ciddi ciddi soruyor musun? Bence cevabı biliyorsun. Azıcık bile ilgisini çeken birini bulsun bak bakalım seninle ilgileniyor mu. Yahu inanmayın artık şu sözlere ya. Boşlukta büyük ihtimal. Bir kızın yakınlığını istiyorum. Ama ciddiyet istemiyorum. Diğer fırsatlarada açığım diyor.

X