Eski sevgilim

ilginchakkatenn

Hazelin
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
480
195
Kızlar merhaba.X diyelim eski sevgilime ,3,5 sene önce ayrıldık, benden hemen sonra başkasıyla sevgili oldu, her yerden engeli bastı bana.5 ay önce falan instagram engelimi kaldırmış, bende yanlışlıkla istek attım direkt engelledi ve o zamanlar sevgilisiyle de beraberdi.Dün bi baktım her taraftan engelimi kaldırmış bu X.Şaşırdım açıkçası, pişman olup , köpek gibi sürünmesini tabi ki istiyorum.Bana akıl verir misiniz, napmalıyım şuan ? Ve sevgilisi ile beraber mi onu bilmiyorum.

Kızlar merhaba.X diyelim eski sevgilime ,3,5 sene önce ayrıldık, benden hemen sonra başkasıyla sevgili oldu, her yerden engeli bastı bana.5 ay önce falan instagram engelimi kaldırmış, bende yanlışlıkla istek attım direkt engelledi ve o zamanlar sevgilisiyle de beraberdi.Dün bi baktım her taraftan engelimi kaldırmış bu X.Şaşırdım açıkçası, pişman olup , köpek gibi sürünmesini tabi ki istiyorum.Bana akıl verir misiniz, napmalıyım şuan ? Ve sevgilisi ile beraber mi onu bilmiyorum.
Ben nacizane fikrimi söylürum engeli çak ve önüne bak öylesi sürünse bile anlamaz

3.5 sene önce sizi engelleyen adamın engeli kaldırdığını nasıl anladınız ve yanlışlıkla istek attınız o kadar zaman sürekli adını mı aratıyorsunuz takip etmeniz içinde takip et kısmına tıklamanız lazım nasıl yanlışlık öyle sevgilisi de varmış ki sonrada bakmışsınız.Daha ne umuyorsunuz o kadar seneden sonra pişman olsa koşa koşa gideceksiniz yani adam nabız yokluyor işte sizde hemen atlayacak mısınız artık önünüze bakıp unutsanız

X