Eski sevgilimden hakaretler

O seni istemese de sen kimseyle olmamalısın. Belki bir gün isterse diye onu sevmeye istemeye devam etmelisin. O birini bulamadığında sana gelecek. Birini bulunca gidecek bulamayınca sıkılınca falan tekrar gelecek. Sonra yine gidecek. Ama o arada sen erkek kedi bile sevme. Bu büyük bir o...luk. Yıllarca evinde namusunla onun sıkılıp gelmesini bekle. Söylediği şeyin açık versiyonu bu. Mantıklı geliyorsa konuşmayı sürdürürsün

O seni istemese de sen kimseyle olmamalısın. Belki bir gün isterse diye onu sevmeye istemeye devam etmelisin. O birini bulamadığında sana gelecek. Birini bulunca gidecek bulamayınca sıkılınca falan tekrar gelecek. Sonra yine gidecek. Ama o arada sen erkek kedi bile sevme. Bu büyük bir o...luk. Yıllarca evinde namusunla onun sıkılıp gelmesini bekle. Söylediği şeyin açık versiyonu bu. Mantıklı geliyorsa konuşmayı sürdürürsün
Aynen böyle düşünüyor sanırım. Ona söyledim ayrıldık biz bitti ayrılık ne biliyorsun dimi diye. O ayrıldıktan sonra kimseyle konuşmamış yazan kişileri de terslemiş, o yuzden ayni seyleri bekliyormus.Ilk ayrilikta daha cok hatali ben oldugum icin gonlunu alayim diye bekledi heralde diyecegim ama konusurken ilk basta kesinlikle barismayacagini da acikca soyledi ki ben cok alttan aldim. Sizin dediginize cikiyor

Aynen böyle düşünüyor sanırım. Ona söyledim ayrıldık biz bitti ayrılık ne biliyorsun dimi diye. O ayrıldıktan sonra kimseyle konuşmamış yazan kişileri de terslemiş, o yuzden ayni seyleri bekliyormus.Ilk ayrilikta daha cok hatali ben oldugum icin gonlunu alayim diye bekledi heralde diyecegim ama konusurken ilk basta kesinlikle barismayacagini da acikca soyledi ki ben cok alttan aldim. Sizin dediginize cikiyor
Ben hiç inanmıyorum açıkçası kendisine. Ya kimse yazmamıştır, ya da görüştüğü kişileri gizliyordur sizden. Böyle bir insandan kurtulduğunuz için sevinin sizi kesinlikle hak etmiyor

Merhaba kk, sakin değilim bu sebeple ne yazdığımı ne yazacağımı bilmiyorum. Konuya geçiyorum.

Kasım başında sevgilimle ayrıldık. Dostça ayrıldık. Anlaşamıyorduk. O ayrılmak istedi.

Ayrıldıktan birkaç gün sonra bir yakınım koronadan dolayı yoğun bakıma alındı ve başka bir eski sevgilim upuzun bir mesaj attı. Hem geçmiş olsun hem de duygusal bir mesaj. Biz onunla ara ara konuşmaya başladık. Ama bi gelecek beklentisi gibi değil değer veren iki arkadaş gibi. Bazen 5 günde bir bazen her gün 1-2 cümle.

Bir süre sonra da yeni ayrıldığım eski sevgilim yazdı. Ara ara konuşuyorduk. Ben barışmak istiyordum ama bana kesinlikle barışmayacağımızı ona göre konuşmamızı söyledi. Ama her gün konuşmaya devam ettik ve barışmak üzereydik. ben de şeffaf olmak adına ve ortak arkadaşlarından duyar diye eski sevgilimin geçmiş olsun mesajını ve arada öyle eski iki arkadaş gibi konuştuğumuzu söyledim. Bana ağza alınmayacak hakaretler etti o... hayatımı mahvettin sen iflah olmazsın bir çok o.. içeren cümle.Beni rezil edeceğine dair tehdit. Ben artık mesajları açmadım, bu mesajların hepsini silmiş sonrasında. Az önce yine yazdı sen her şeyi hak ediyorsun ben sana napacağımı biliyorum tarzında sonra yine mesajı sildi. Normalde asla böyle bir insan değil neye uğradığımı şaşırdım. Sinirle söylemiş gibi de geliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum haklı mıyım haksız mı hak ediyor muyum bunları kafam allak bullak
Güncelleme
Sabah tekrar yazdı. Yazdığı hakaretler için özür diledi. Geçmiş olsun mesajı yazan eskimle arkadaşça konuştuğumuza inanmadığını söyledi, o yazan kişiyi uzaktan da olsa tanıdığı için. Birkaç şart öne sürdü kabul etmedim o yüzden biraraya gelmeyeceğiz , tamamen bitirdik. Söylediklerini unutamadığımı söyledim.

Tehtitin içeriğini söylemedi tam olarak ama yapabilecekleri; aramızdaki özel konuşmaların -anlamışsınızdır- ekran resmini her yere atabilir ya da mesela bir arkadaşıma sinirlenip söylediğim şeylerin ekran konuşmasını atabilir.
Ben de böyle tehdit edildim. Kendi anasına gostemis özel resimlerimi marifet gibi. Sözde bana kiyamadığı için sadece tehdit ediyormuş hiç gerçekleştirmiyormus falan. Bunlar olurken onunla birlikteydim. Sonra noldu biliyor musun ilişkimizin arafta olduğu fakat sözde beni çok sevdiği bir dönem başkasını buldu sozlendi gitti. Ne benim resimlerim ne özel mesajlarım.kaldi hepsini de sildi. O da yeni birini bulunca tehditi bırakır. Bu arada konuyu okumadan bu yoruma denk geldim o yüzden bunu cevapladım

Eski sevgiliyle arkadaş olarak konuşuyorsan neden flört ettiğin eski sevgiline bunu söyledin? Bilmek zorunda mıydı? Erkekler her şeyi bilmek zorunda değil ya. Sorna böyle her boku hak görürler kendilerine. Erkeklere hesap vermeyin.

X