eski sevgilimin en yakın arkadaşına aşık oldum

kuzenkuzen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
4
0
eski sevgilimin en yakın arkadaşına aşık oldum. sevgilimle ilşikim biteli 4 ay oldu, zaten 5 ay sürmüştü. birbirimizden çok farklı insanlardık, ben yürütmeye çalışıyordum ama beni terk etti. arkadaşı o zaman yurtdışındaydı bizi eski sevgilim tanıştırdı. msn adreslerimizi almıştık, sürekli yazışıyorduk bizim ilşkimizdeki sorunlar halletmeye çalışıyordu, ilişkimiz bitince samimiyetimiz arttı çok yakın iki arkadaş olduk. eski sevgilimden çok farklı karakterde tam hayalimdeki gibi biri olduğu için başta ona hayranlık duyuyorum sandım ama hiç hissetmediğim şeyleri hissediyorum. onunda ilgisini fark ettim ama benim kadar aşık mıdır bilemem evlenelim senin gibisini bulsam kaçırmam diye şaka yapıyor, birgün pat diye söylemekten korkuyorum. hergün görüşüyoruz bu işin sonu nereye gidecek bilemiyorum eski sevgilimle görüşmüyoruz ama karşılaşırsak konuşuyoruz onu üzmek gibi bir derdim yok zaten arada o olmasa herşey farklı olurdu ,ama bazende o olmasa arkadaşını tanıyamazdım diye düşünüyorum. kafam çok karışık 1 ayda istemeden 6 kilo vermişim hislerim mideme vurdu sanırım hiçbirşey yiyemiyorum.

Özür diliyerek bişey söylemek istiyorum bu kısa süreli sevgili ilişkilerinden ben bi halt anlamış değilim.
3 aydır bi sevgilim vardı ayrıldım
5 aydır vardı 4 ay önce ayrıldım vs.. vs...bana fazlasıyla yapmacık gelir.

Aşk değildir bu aşkı aramak aradığını bulmak çabasıdır. Yürek nasıl dayanır bu gel-git lere bilemiyorum.

Bence öncelik olarak kendi hislerini iyice tartman gerekiyo. Gerçekten aşıkmısın bu çocuğa yoksa içindeki boşluğu doldurduğu içinmi bu yakınlık?

Aşksa eğer hissettiğin o zaman çok başka. Ama bu yakınlık 3-4 ay sonra biticek kadar yüzeysel bi yakınlıksa bir an önce bunu fark etmeni dilerim.

eski sevgilimin en yakın arkadaşına aşık oldum. sevgilimle ilşikim biteli 4 ay oldu, zaten 5 ay sürmüştü. birbirimizden çok farklı insanlardık, ben yürütmeye çalışıyordum ama beni terk etti. arkadaşı o zaman yurtdışındaydı bizi eski sevgilim tanıştırdı. msn adreslerimizi almıştık, sürekli yazışıyorduk bizim ilşkimizdeki sorunlar halletmeye çalışıyordu, ilişkimiz bitince samimiyetimiz arttı çok yakın iki arkadaş olduk. eski sevgilimden çok farklı karakterde tam hayalimdeki gibi biri olduğu için başta ona hayranlık duyuyorum sandım ama hiç hissetmediğim şeyleri hissediyorum. onunda ilgisini fark ettim ama benim kadar aşık mıdır bilemem evlenelim senin gibisini bulsam kaçırmam diye şaka yapıyor, birgün pat diye söylemekten korkuyorum. hergün görüşüyoruz bu işin sonu nereye gidecek bilemiyorum eski sevgilimle görüşmüyoruz ama karşılaşırsak konuşuyoruz onu üzmek gibi bir derdim yok zaten arada o olmasa herşey farklı olurdu ,ama bazende o olmasa arkadaşını tanıyamazdım diye düşünüyorum. kafam çok karışık 1 ayda istemeden 6 kilo vermişim hislerim mideme vurdu sanırım hiçbirşey yiyemiyorum.

bana ters.
eski sevgilinin arkadaşına bakmak bence yanlış.
racona ters yani.
benim eski sevgilimle yakın arkadaşım olursa anında biter.
çok şükür bu tarz arkadaşlarım yok.:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
aşka hürmetim sonsuz icabında ama;
eski sevgilinin en yakın arkadaşı diyince bi durup düşünürüm CADIARZU
enine boyuna tartarım
aşk bu elbet adres sormaz fakat kankasının eski kız arkadaşıyla bu tarz geyik bile olsa evlilik muhabbeti ceviren adama adam demem ben :1closedeyes:
ha diyelim ki oldu siz bi ilişkiye başladınız
peki ya sonrasını düşündün mü hiç?
msnde telefonda paylaştıklarınız yalnız sizi bağlar ama yan yana gorunmeye başladiginizda artık bu ilişki halka mal olmuş demektir
eski sevgilini göreceksin, kaçış yok
belki laf sokacak, çıkıp kankasına "sen ne biçim adammışsın lan" diyecek
ki yerden göge kadar haklıdır bence
ortak arkadaşlarınız senin hakkında hiç iyi konuşmayacak çeşitli etiketler yapiştiracaklar :1ninca:
bu yeni sevgilinin kulagına gidecek gamyoncuiremsu
sürtüşmeler olacak
ve kaçınılmaz son ayrılık olacak
bence silkin kendine gel ve uzaklaş o cocuktan
bu ilişki aşk dogurmaz, daha çok yıpranırsın:nazar:

ben böyle adamların sağlamlığından şüphe ederim şahsen.
demek ki siz eski sevgilinizle birlikteyken de bu çocuk size göz koymuş.
yani en yakın arkadaşının sevgilisine yan gözle bakabiliyor.
olmaz, bana ters bu durumlar..

sizin en yakın arkadaşınız sevgiliyken tanıştırdığınız çocukla çıkmaya başlasa ne düşünürsünüz??
hiç bir farkı yok işte bunun birbirinden...

Ben size değil ama o adama kızarım
sizin bir bağınız kalmadı elbette umrunuzda olmaz ha onun arkadası ha başkası
Ama bilmiyorum kaç senelik ama mutlaka yakın ve samimi arkadası
Samimi dostuna bunu yapan bir adam size neler yapar ne ihanetler eder ne aldatmaca oyunlar oynar kestiremiyormusunuz bunu :nazar:

ve bonusun dediği gibi ben bu tarz 5 4 aylık ilişkileri bitip başkasına gitme yönelme olaylarını aşk olarak nitelendirmiyorum sevgiler:kahve:

bilmiyorum ama o yakın arkadaşının eski sevgilisine ilgi duyuyorsa adamlığından şüphe ederim...

yalnız ben bu işte bi bit yeniği seziyorum..
aşık olduğun kişi nedense bana kötü şeyler uyandırdı.
yanlış anlama ama bu kişi de sana aşıkmı eminmisin yoksa niyeti başka mı?anlamak pek kolay değildir söyliyim yani.
yine yalnış anlama ilişkiniz sadece 5 ay sürmüş bitmiş,sonra arkadaşı çıkagelmiş,allah bilir bunlar arasında espri bile yapıyo olabilirler mi,erkek çünkü bunlar.
bu 2 arkadaşın arkadaşlığı ne durumda şuanda bilgin var mı?
bilmiyorum cnm ama bunlara bi dikkat et derim ben..

nikahlınmıydı yahu takılma böle şeylere mirmirmirmir ben çok ciddiye almıyorum sevgililik müessesesini bunu da belirteyim tabi :kahve:

bu tarz şeylere dikkat etmek gerek
zira beraber hareket ediyor olabilirler CADIARZU
tecrübeyle sabittir mirmirmirmir

5 ay az mı yani ? :bbo: 5 ay değil isterse 1 dakikalık ilişkiniz olmuş olsun..( biz eşimle tanıştığımızın 3. ayında nişanlanıp 7 ayında nikahlanmıştık )sonuçta bir ilişki yaşanmış..süresi önemli değil...

Eski sevgilinin arkadaşına yan gözle bakmak birşeyler ummak bana da ters...Yakışık almaz yani.. :1closedeyes:

bu tarz şeylere dikkat etmek gerek
zira beraber hareket ediyor olabilirler CADIARZU
tecrübeyle sabittir mirmirmirmir

bunu diyecektim herşey olabilir ..bu yolla çok erkek arkadaşını düşüren kız ark.vardı..sen uyanık ol yinede arkadaşım..sonra ikisi bir olup onurunu kırmasınlar...birde aşk bu kadar basit mi ya..bir çift güzel söz azıcıkta ilgi...bence boşluğuna denk gelimşte olaiblir...

X