Eski sevgilimin laubaliliği

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.497
64.158
32
Davet eder gibi mi 🙄 hayatımda hiç bu şekilde davet almadım 😁 sana ne yazmak da bana göre değil açıkçası, benim engellememe sebebim de tripliymiş gibi gözükmek istemememden kaynaklanıyor, sana ne demek tam tripli modu bence.
'' Hayırdır? '' anlamında sadece bir ''? '' de atabilirdin mesela.

Sen öyle davet almadın da, o ona davet gibi geldi, eminim. 😁
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

samantha

Guru
Pro Üye
3 Şubat 2009
7.624
10.310
41
Ay hiç böyle laubali gevşek bir adam değildi. Ne oldu da bana böyle yaklaşıyor bilmiyorum. Hiç iletişimde bulunmamak en mantıklısı herhalde, deli midir nedir çözemedim.
Muhtemelen birileriyle yatmıştır senden sonra kendine güveni gelmistir capsizin seni unuttum havalarina girdigi için artik seni sevmedigine inandigi için gevsek gevsek konusuodur. En mantiklisi ondan daha gevsek konusmak believe me :) kanka moduna gir hatta şunla bunla birlikte oldum of cok iyiydi diye anlat. Kimle dans ettiğini görsün :KK70: cevap verdigin halde iletisimi kesersen konussaydim acaba nolcakti bana ne diyecekti fln deyip durcaksin icten ice. Ve bu hic bi yere varmicak on sene sonra bile merak etceksin sadece. Ama ondan daha pislik daha gevsek olursan onun ic yüzünü görebilirsin hatta uzebilirsin.