Eski sevgilinizin size ah tuttu mu kzlar?

denizkabugu

Evli, mutlu, ...
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
725
4
Eski sevgilinizin size ahı tuttu mu kızlar? Pişman mısınız?
Hayatımızda kötü giden bazı olayları hep eski sevgilinizin ahına yorumlarsınız?
Yoksa yaşadığınız bazı olumsuzlukların kader olduğunu mu düşünürsünüz, yaşanacağı varmış yaşanmış mı dersiniz?
Yoksa herkesin ahı tutsaydı bu dünyada adam kalmazdı diyenlerden misiniz ?

Valla olabilir... Son günlerde artık birinin ahını mı aldım acaba yoksa lanetlendim mi diye düşünüp duruyorum... benneyaptımki

eski sevgili ahımı
itin duası kabul olsa gökten kemik yagardı :KK66:
benim üzerimde ne hakkı vardıkı ahı tutucak dikkat etsinde ben bir ah etmim
yoksa sittin sene düzelemes hayatıı

eski sevgilim kocam zaten.ben 10 senelik evliyim lise biter bitmez evlendim lisedendi kocamda zaten.

Ya gerçekten bir süre çok mutsuz oldum... Kesinlikle tuttu. Ama çok şükür şimdi herşey yoluna girdi. Ben mutluyum evleneceğim. ınşallah o da mutludur. Sonuçta kötü bir değildi..
Allah herkesin gönlüne göre versin....

benim ahım tutmuştur da onun bana ahı tutar mı bilmiyorum

shenay ın dediği gibi itin duası kabul olmazmış.

neyse ramazanda beddua etmeyeyim bari...

sanırım tuttu :bbo: bi dönem çok zor şeyler yaşadım... ama bana onları yaşatan kişiye de ,benim ahım tuttu.. şimdi kuyruk gibi peşimde.. çok gezer hıh

ama kızlar ah etmek hiç doğru bişi değil,çünkü dönüp dolaşıp yine sizi buluyo..olan size oluyo yani

evet tuttu. çünkü onu haksız yere terk etmiştim. ondan sonra hayatıma girenler de bana onun kadar değer vermedi hiçbir zaman.

:KK70::KK70: tecrübeyle sabitt o yüzden birileri hakkını helal et diye eteklerimde
cok dolandı ama daha cok dolanıcak hakkım ahirete halkıı etmedim etmemde
:KK66:

Sanırım öyle oldu ... Çok seviyordu ve hak etmiyordu hiç ama ayrıldım ve ayrıldıktan sonra bile gecenin bi saatinde mesaj gelirdi odanın camını açık unutmuşsun yine hasta olacaksın hadi kalk kapat falan diye ... Ama sevgisimi korkuttu ne oldu bitti işte ... Şimdi ahı tuttuğunu düşünüyorum ve onu anlamaya başladım...

Sanırım öyle oldu ... Çok seviyordu ve hak etmiyordu hiç ama ayrıldım ve ayrıldıktan sonra bile gecenin bi saatinde mesaj gelirdi odanın camını açık unutmuşsun yine hasta olacaksın hadi kalk kapat falan diye ... Ama sevgisimi korkuttu ne oldu bitti işte ... Şimdi ahı tuttuğunu düşünüyorum ve onu anlamaya başladım...

geçmişte ben eski sevgilime ah ettim fazla fazla tuttu yani istemediğimden fazlası oldu.ben de bir çocuğu üzdüm sanırım tuttu o da.

ne kadar saçma şimdi benim bi sevgilim var başıma bişey gelince eski sevgilim ah etmiştir mi dicem.
aklıma bile gelmez

X