Eski Sevgilisinin Adıyla Seslendi

cumulonimbus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2014
132
84
Merhabalar,
Umarım herkes çok iyidir. Birkaç gün önce yaşadığım ve içimde bişeylerin kopmasına neden olan bir olay hakkında fikirlerinize ihtiyacım var.
İki yıldır devam eden ve ciddi düşündüğümüz bir ilişkim var. Geçtiğimiz gün erkek arkadaşımla gayet tatlı bir sohbet ederken, cümle içinde benim adım yerine eski sevgilisinin adını kullandı. Ne dedin diye sordugumda olayı çevirmeye çalıştı ama ısrar ettiğim için sonunda kabul etti. İletişimi ilgisi olmadığını söyledi. Normalde sinirlendiğimde tansıyonu ciddi anlamda yükseltirim ama bu sefer buz gibi oldum,hiç bişey yapmadım sessiz bir şekilde evime doğru yürümeye devam ettim. İsmini telaffuz ettiği kızla 2,5 senelik beraberlikleri varmış hatta ciddi düşünüyorlarmış ama en sonunda ayrılmışlar. Benımle olana kadar araya farklı kişilerde girmiş tabi.İlişkimizin başlarında eskilerden konuşurken bu kızla ilgili bikaç olaydan ve anıdan bahsetmişti. Ozamanlar buna çok takılmamıştım ama ara ara özel günler-tatiller gibi olaylarda benim değer verdiğim şeylere kayıtsızlığı bu konuyu zaman zaman düşünmeme sebep oldu. Acaba onda nasıl olurdu vs gibi . Böyle bir durumda siz olsanız ne yapardınız ? Ne düşünürdünüz ? İlişkimizin başı olsa ağız alışkanlığıdır vs diyeceğim ama benle ıkı sene geçmiş e o ilişki arasında da başkaları bile olmuş. Bu yüzden bu durum beni normalden daha huzursuz ve taş gibi yaptı.

İlişkimizin başı olsa ağız alışkanlığıdır vs diyeceğim ama benle ıkı sene geçmiş e o ilişki arasında da başkaları bile olmuş.
Katılıyorum. İlişkinizin başında olsaydınız ağız alışkanlığı denilebilirdi ama iki yıldır berabersiniz. Bence hala aklında o kız var

:KK14: Üzüldüm. Devam edersen üzülürsün denmez belki üzülmeyeceksin ama devam edersen mutlu olacak gibi de görünmüyorsu. Tüh
yine de evlendikten sonra hayatın hayhuyu arasında unutmasının daha kolay olacağı herhalde hepimizin kabulüdür.

Merhabalar,
Umarım herkes çok iyidir. Birkaç gün önce yaşadığım ve içimde bişeylerin kopmasına neden olan bir olay hakkında fikirlerinize ihtiyacım var.
İki yıldır devam eden ve ciddi düşündüğümüz bir ilişkim var. Geçtiğimiz gün erkek arkadaşımla gayet tatlı bir sohbet ederken, cümle içinde benim adım yerine eski sevgilisinin adını kullandı. Ne dedin diye sordugumda olayı çevirmeye çalıştı ama ısrar ettiğim için sonunda kabul etti. İletişimi ilgisi olmadığını söyledi. Normalde sinirlendiğimde tansıyonu ciddi anlamda yükseltirim ama bu sefer buz gibi oldum,hiç bişey yapmadım sessiz bir şekilde evime doğru yürümeye devam ettim. İsmini telaffuz ettiği kızla 2,5 senelik beraberlikleri varmış hatta ciddi düşünüyorlarmış ama en sonunda ayrılmışlar. Benımle olana kadar araya farklı kişilerde girmiş tabi.İlişkimizin başlarında eskilerden konuşurken bu kızla ilgili bikaç olaydan ve anıdan bahsetmişti. Ozamanlar buna çok takılmamıştım ama ara ara özel günler-tatiller gibi olaylarda benim değer verdiğim şeylere kayıtsızlığı bu konuyu zaman zaman düşünmeme sebep oldu. Acaba onda nasıl olurdu vs gibi . Böyle bir durumda siz olsanız ne yapardınız ? Ne düşünürdünüz ? İlişkimizin başı olsa ağız alışkanlığıdır vs diyeceğim ama benle ıkı sene geçmiş e o ilişki arasında da başkaları bile olmuş. Bu yüzden bu durum beni normalden daha huzursuz ve taş gibi yaptı.
Eğer size karşı kayıtsız ise unutamamış belliki, ben olsam yol verirdim yani bir şüphe ile koca bir ömrü geçiremezdim, nitekim burada görüyoruz evlendikten sonra eşim onu hala unutamamış diye konu açanları ...
Inşallah herşey gönlünce olur 🙃

Onun ismini söylerken ne konuşuyordunuz? Kolay kolay kimse eski sevgilisinin ismini söylemez.. 2 senedir birlikteymişsiniz ve sizden önce de araya birileri girmiş.. Belli ki onu hatırlatan bir muhabbetti..
Aslında çok boş bir muhabbettı. Kedi gördü ve gel psi psi x ablayı al götür dedi 😂 bu kalıbı çok sık kullanır.

Merhabalar,
Ortalıkta hatırlatacak hiç bir neden yokken bazen biz de ağzımızdan alakasız isimler çıkar. Hatta “ne alaka ya? Herhalde beni andı”deriz. Öyle bir şeydir yani. Eğer eski sevgilisiyle herhangi bir iletişimi yoksa kafanıza takmayın. Olur öyle şeyler. İnsanlık hali sonuçta.

Taş gibi olun zaten insanın aklında ne varsa diline dökülür psikolojide bile var bunun ismi. Benim başımada gelmişti ama sevgilim tarafından değil yakın bir erkek arkadaşım bi kızı çok sevmişti şahittim ama olmadı ayrıldılar aradan baya vakit geçti bana bi şey dicekti benim adımı değil o kızın adını söyledi hayırdır hala aklında heralde falan diye dalgaya vurmuştum sevdiğini bildiğim için masumca gelmez

Ben takılmazdım çünkü yapmışlığım var benimde:olamaz: Adına alışkanlık mı dersiniz patavatsızlık mı bilmem berbat bir durum ama ne hala sevdiğimden ne unutamadığımdandı. Sohbet esnasında işyerinde yaşadığı bir olayı anlatıyordu üzerine yaptığı yorumun aynısını ex olan da yapmıştı o an aklımdan ne kadar benzer insanlar giriyor hayatıma diye geçti ve bir gerildim kendimce sonra ağzımdan onun adı çıktı.Beyin bu bir yerden çağrışım yapıyor işte,çok ta takmamak lazım bence.

Ben takılmazdım çünkü yapmışlığım var benimde:olamaz: Adına alışkanlık mı dersiniz patavatsızlık mı bilmem berbat bir durum ama ne hala sevdiğimden ne unutamadığımdandı. Sohbet esnasında işyerinde yaşadığı bir olayı anlatıyordu üzerine yaptığı yorumun aynısını ex olan da yapmıştı o an aklımdan ne kadar benzer insanlar giriyor hayatıma diye geçti ve bir gerildim kendimce sonra ağzımdan onun adı çıktı.Beyin bu bir yerden çağrışım yapıyor işte,çok ta takmamak lazım bence.
O çok dikkatlidir böyle şeylerde. İlk defa böyle bir dalgınlığına rastladım. Çok garibime gitti oyuzden

Merhabalar,
Ağız alışkanlığı degil hödüklük yapmış. Hatta kusura bakma hic abartisiz eşşeklik yapmis malesef. :KK43: sen ayni şeyi yapsan ne tepki verir acaba.

Ya anımsatacak birşey görmüştür, bi şarkı duymuştur, beraber yedikleri bir yemekten görmüştür, illa bişey olmuştur da aklına gelmiştir. Sizin hiç mi olmaz? Bu yüzden ayrılınmaz bence.

X