eski sevgiliye mektup

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
95
37
eski sevgiliye mektup

Sevipte kavuşamayanlar!!!!

şşşştttt

Sana diyorum bakma öle

Haydi yazda rahatla

İçinde kalmasın

Hem belli mi olur bir gün oda okur HADİ YAZINI BEKLİYORUM MEKTUPLARINIZI KENDİ İÇİNİZDEN GELEN MEKTUPLAR BAKALIM ORTAYA NELER ÇIKACAK ( ESKİ KK DA DA VARDIR BU KONU BURAYADA KOYASIM GELDİ)
:Roflol: :Roflol: :emir_bebek: :emir_bebek:

Ahh sevgili, nasıl da özledim seni, ne çok severdin beni...Her şey ayrı güzeldi senle, bitmesin isterdim saatler yanında ama geçerdi zaman hemen haince..Unutmazdın asla özel günlerimi, hediyelere boğardın beni, bir şey anlattığım zaman öyle bir dinlerdin ki beni, kaybolurdu gözlerin gözlerimde..Ahh sevgili ,eski sevgili nasıl da severdin beni , Bahariye şahitti aşkımıza, gezerdik elele çocUk misali, söyle sevgili ne oldu , ne değişti de evlenince böyle Öküz oldun haaa NEDEEEN:mymeka: :mymeka:

Ahh sevgili, nasıl da özledim seni, ne çok severdin beni...Her şey ayrı güzeldi senle, bitmesin isterdim saatler yanında ama geçerdi zaman hemen haince..Unutmazdın asla özel günlerimi, hediyelere boğardın beni, bir şey anlattığım zaman öyle bir dinlerdin ki beni, kaybolurdu gözlerin gözlerimde..Ahh sevgili ,eski sevgili nasıl da severdin beni , Bahariye şahitti aşkımıza, gezerdik elele çocUk misali, söyle sevgili ne oldu , ne değişti de evlenince böyle Öküz oldun haaa NEDEEEN:mymeka: :mymeka:

ABLACIM MEKTUBUN GÜZELDİ TŞK EDERİM EVET ARKADAŞLAR YAZMAK İSTEMİYORMUSUNUZ?

X