Eski sevgiliyle buluşmak

ariesdrita

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
2
1
20
Merhaba kızlar benim derdim eski sevgilim.. 19 yaşındayım iki senelik ilişkim 2.5 ay önce bitti ilk aşkımdı çok güzel şeyler yaşadık ama pandemi ile aramıza mesafe girdi ve eski sevgilim mesajla bitirdi. 2.5 aydır kendime de gelemiyorum malum dört duvar arasındayız sürekli aklımda. bi kaç gündür benimle iletişim kurmaya çalışıyo bugün haftaiçi buluşmak istediğini söyledi ben çok kararsız kaldım aslında buluşup içimdekileri dökmek istiyorum ama geri dönmek isterse naparım bilmiyorum sonuçta güvenim kırıldı beni yarı yolda bıraktı. napmalıyım kızlar buluşmalı mıyım buluşmazsam hep aklımda kalıcak gibi lütfen beni aydınlatın😔😔

Bubo

🧸
Pro Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2018
2.176
7.751
Boyle durumlarda benim aklima ilk gelen sey 3. Kisi oluyor.
Muhtemelen birinden hoslandi ve seninle irtibati kesti. Bakti onunla olmuyor, sana donmeye calisiyor gibi bir izlenim olustu bende.

Sebepsiz yere bir kere giden, bir daha gider. Ben olsam hic orali olmazdim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-11-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
16.261
59.614
32
Neden gitmiş, neden geliyormuş?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

saskito_

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2018
2.610
4.155
Merhaba kızlar benim derdim eski sevgilim.. 19 yaşındayım iki senelik ilişkim 2.5 ay önce bitti ilk aşkımdı çok güzel şeyler yaşadık ama pandemi ile aramıza mesafe girdi ve eski sevgilim mesajla bitirdi. 2.5 aydır kendime de gelemiyorum malum dört duvar arasındayız sürekli aklımda. bi kaç gündür benimle iletişim kurmaya çalışıyo bugün haftaiçi buluşmak istediğini söyledi ben çok kararsız kaldım aslında buluşup içimdekileri dökmek istiyorum ama geri dönmek isterse naparım bilmiyorum sonuçta güvenim kırıldı beni yarı yolda bıraktı. napmalıyım kızlar buluşmalı mıyım buluşmazsam hep aklımda kalıcak gibi lütfen beni aydınlatın😔😔
bitirme nedeni nedir?

ariesdrita

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
2
1
20
Ayrılık konuşmasının başında konuşup hallettiğimiz ama haksız olduğum eski konuları açtı ben alttan aldım baktı burdan bişey çıkmıyor senden soğudum hiç böyle hissetmemiştim psikolojim bozuk gibi şeyler söyleyip ayrılmak istiyorum dedi

kedilinick

Ve dünya haykırır 'insanoğlu aykırı'
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
17.550
25.043
İyiki bitmiş boşver gez toz hayatını yaşa .sevgiliye niye takılıp hayatını rezil ediyosun

ponente

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
1.279
4.488
İlişkiyi mesajla bitirdiğine göre bundan sonra ki iletişiminiz de mesaj üzerinden ilerlemeli bence. Adam 2-3 ay başkasıyla takılmış, bakmış olmamış şimdi garanti gördüğü eski sevgilisine dönüş yolu yapıyor.

Oydar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
3.685
14.875
Oldu canı istesin ayrılsın canı istesin geri gelsin. Bence gitmeyin o trenin kaçtığını anlasın sizi çantada keklik görmesin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 266 gün geçti.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
16.261
59.614
32
Ayrılık konuşmasının başında konuşup hallettiğimiz ama haksız olduğum eski konuları açtı ben alttan aldım baktı burdan bişey çıkmıyor senden soğudum hiç böyle hissetmemiştim psikolojim bozuk gibi şeyler söyleyip ayrılmak istiyorum dedi
Eee, psikolojisi nasıl düzelmiş bu süre içinde? :işsiz:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

succulentaski

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
6.269
12.451
32

Acı gelecek şu an sana ama başkasına ısınmıştır o ara. O bitmiştir sana dönmüştür. Tekrar aynı şeyleri de yaşatacaktır mutlaka.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 145 gün geçti.

Mtad

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Nisan 2010
2.221
4.689
Pandemide sık görüşemiyor diye ayrılmış paşam şimdi de sıkılmış görüşesi gelmiş . Bence seni bırakmış hemde doğru dürüst bir neden yokken çekmiş gitmiş bir adama yeniden şans verme.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 440 gün geçti.