Tüp Bebek Merkezleri Eskişehir Acıbadem Tüp Bebek Nicel Taşdemir

Kızlar prolutex e başladım ya çok acıtıyor. Girmiyor cart diye ses çıkıyor. :KK43: Niye böyle ya ilk başladığımda iğnenin girdiğini bile hissetmezdim. Göbek tamamen iyilesmiyor mu nedir anlamadım. Aradan bi iki ay geçmesine rağmen çok hassas taş gibi

Evet devam ediyoruz çok sakin bi adam, insanı strese sokmuyor , gerekli şeyleri söylüyor ne bileyim , cacığı ben de çok seviyorum, yapayım bari bugün:) siz de devam mi Cantug hocaya ? O gun ikili test istedi onu yaptırdık, bir de ölçümlerini falan yaptı ultrason da normal cıktı herşey çok şükür. Sanırım yine 1 ay sonra çağırır . Sonucu öğrenmek için gidicez bir de .

Aynen biz de devam. Hatta dün gece rüyamda gördüm 🤣rüyamda işi varmış sen bak ultrasonla dedi odadan çıktı. Uğraştım uğraştım tam göremedim bi baktım yanlışlıkla biirrrsürü fotoğraf bastırmışım bir mahçup oldum 🤣

Benim aile hekimi çok iyi şansıma 😊Arkadaş prolutex için kadın doğumcuya gitti o bile yazamadi.Onu hiç bı şekilde devlet karşılamıyormus.Transfer günü almak zor olur diye isimlerini aldım hemşirelerden
Cok iyi. Bizim hekim izinli kac aydır kime denk gelirse ona giriyoruz. Hemşire hamilelik olarakmı yazdı receteyi yetiştirebilirsek yazdırabilirsek iyi olucak. Sen akıllılık etmişsin keske benimde aklıma gelseydi. Bide o sürecte nasıl yapacaksak 3de falan cıksam hastaneden koşturmaca. Ben degilde eşim. Nasip aetık

Kızlar prolutex e başladım ya çok acıtıyor. Girmiyor cart diye ses çıkıyor. :KK43: Niye böyle ya ilk başladığımda iğnenin girdiğini bile hissetmezdim. Göbek tamamen iyilesmiyor mu nedir anlamadım. Aradan bi iki ay geçmesine rağmen çok hassas taş gibi
Vurmadan önce gazlı bezle biraz yumuşat canım öyle vur. Bende son zamanlarda öyle olmuştu

Cok iyi. Bizim hekim izinli kac aydır kime denk gelirse ona giriyoruz. Hemşire hamilelik olarakmı yazdı receteyi yetiştirebilirsek yazdırabilirsek iyi olucak. Sen akıllılık etmişsin keske benimde aklıma gelseydi. Bide o sürecte nasıl yapacaksak 3de falan cıksam hastaneden koşturmaca. Ben degilde eşim. Nasip aetık
Reçete yazmadı canım. Sadece bı kağıda transfer için ilaçları yazdı. Galiba transfer olmadan reçete yazmiyor Acibadem. Ben e nabizdan baktım. Hamilelik yazmış aile hekimi. Sordu hatta tanı ne yazayım diye sonra böyle yazmış. Aslında randevu bile almadan Devlet Hastanesine direk gidip sıra alabilirsen doktora tedavi gördüğünü, ilaçların masraflı olduğunu söylersin yazabilir. Arkadasa ocsapari öyle yazmış doktor. Tabi iyi bı doktor olmalı herkes kabul etmeyebilir. Tabi zor transfer günü zaten karın ağrısı oluyor biraz. Dinlenmekte lazım. Gezmek kötü olur gibi geliyor.

Bitter çikolata da eritebilisin içinde birazcık. Kutu sütlerde çok şeker var çünkü.

Aklımızda bulunsun canım çok sağol🥰😘
Evet onu deneyeyim coksaol canim :)
Morarıyor illa ki canim , ama iki parmağınla biraz sıkıştırınca daha kolay vuruluyor, benim de kan sulandırıcı çok morartmisti , hem de yakıyordu çok.
Aynen biz de devam. Hatta dün gece rüyamda gördüm 🤣rüyamda işi varmış sen bak ultrasonla dedi odadan çıktı. Uğraştım uğraştım tam göremedim bi baktım yanlışlıkla biirrrsürü fotoğraf bastırmışım bir mahçup oldum 🤣
Hahaha 🤣🤣 insan ne dusunuyorsa onu görüyor 🤗 ayda 1 kere mi çağırıyor sizi de ?

Soğuk uygulama yapıyor musun?

İğneyi yapmadan önce ve iğneden sonra 2 dk da olsa buz koymak rahatlatıyo çok.

Bir de top top kalıyo ya bazen cilt altı, oralara da kolonyalı pamukla sertçe masaj iyi geliyor. Hatta ben şöyle bişey yapıyodum, makyaj pamuklarını kolonyaya batırıp dipfrize şut. Acıyan yerlere çok güzel masaj yapılıyo o pamukla

Evet onu deneyeyim coksaol canim :)

Morarıyor illa ki canim , ama iki parmağınla biraz sıkıştırınca daha kolay vuruluyor, benim de kan sulandırıcı çok morartmisti , hem de yakıyordu çok.

Hahaha 🤣🤣 insan ne dusunuyorsa onu görüyor 🤗 ayda 1 kere mi çağırıyor sizi de ?

Genelde ayda 1 gibi. Duruma göre hesaplıyo 3 hafta olduğu da oldu.

İğneyi yapmadan önce ve iğneden sonra 2 dk da olsa buz koymak rahatlatıyo çok.

Bir de top top kalıyo ya bazen cilt altı, oralara da kolonyalı pamukla sertçe masaj iyi geliyor. Hatta ben şöyle bişey yapıyodum, makyaj pamuklarını kolonyaya batırıp dipfrize şut. Acıyan yerlere çok güzel masaj yapılıyo o pamukla
Çok sağol canım deniycem😘

Reçete yazmadı canım. Sadece bı kağıda transfer için ilaçları yazdı. Galiba transfer olmadan reçete yazmiyor Acibadem. Ben e nabizdan baktım. Hamilelik yazmış aile hekimi. Sordu hatta tanı ne yazayım diye sonra böyle yazmış. Aslında randevu bile almadan Devlet Hastanesine direk gidip sıra alabilirsen doktora tedavi gördüğünü, ilaçların masraflı olduğunu söylersin yazabilir. Arkadasa ocsapari öyle yazmış doktor. Tabi iyi bı doktor olmalı herkes kabul etmeyebilir. Tabi zor transfer günü zaten karın ağrısı oluyor biraz. Dinlenmekte lazım. Gezmek kötü olur gibi geliyor.
Aynen bizin ana saglık yakın esim kimliğimi receteyi alıp yazdırabilirse yazdırır yazdıramazsa parayla artık dolaşmam ben. Riske atmamak lazım cıkınca nasıl olacagımı bilmiyorum opudaki agrı yasamam insallah uyanunca okadar olmazda yine korkmuyor değilim 😅

Evde kendjniz sıcak çikolata yapabilirsiniz. Bende o şekilde içiyorum ama bazen şeker hoşuma gitmiyor atmıyorum şekeri. O şekilde farklı şeyler deniyorum artık 🙂
Sade soğuk süt içenlere özeniyorum gerçekten, ne güzel, ben oldum olası sutu tek başına sevmem :)

X