eskişehir de de buluşalım .

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar hep sizlr buluşuyorsunuz biz uzak kalıp size bakıoruz :) eskişehirli kk lılar yokmu ?? :sinifsinif:

resim koymayın bari kısknıoruz :)sırnaşık şey

kaydirigubbakcemile2

hadi esk.bayanlar buluşma fotolarınızı koyunda bir nebzede olsa memleket özlemimizi giderelim:))en büyük es es

biz eskişehirli arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce buluşmuştuk
bunun tekrarı olcaktı ama nasip olmadı malum yaz herkesin işi gücü vardı
buluşmak güzel fikir bencede çok iyi olur
eskli bayanlar nerelerdesiniz bakalım

selamlar oralı değilim ama yakınım :) bende tanışmak istiorum oralı kk lılarlaaaa

arkadaslar orda havalar nasıl bn kıyafetlerımı ona gore gtrcem de bı yarımcı olursanız sewnırım

Bugün bulanıktı canım ,,arada bir güneş açıyordu,,hafif esiyordu ama üşütmüyor,,ama es es soğumaya başlar artık,,sen çok da ince kıyafetler alma ya da hırka tarzı şeyler getir a.s.

arkadaslar orda havalar nasıl bn kıyafetlerımı ona gore gtrcem de bı yarımcı olursanız sewnırım

Canım, buranın kışı çok soğuktur.. Şimdiden bu soğuğu hissetmek mümkün akşamları.. Sen yine de kalın kalın giyin de gel..

Buluşma tarihine göre ben de gelip gelemeyeceğimi bildiririm a.s.

bn haftaya gelıorum canım yarım kollu gtrmeme gerek war mı peki

ya bızım burda kış gelene kadar ince gıyılır orayı bılmedgmiçin kafam cok karısık netcegımı bılemedım ya

bn haftaya gelıorum canım yarım kollu gtrmeme gerek war mı peki

Sen yine de getir canım, Eskişehir'in havası hiç belli olmuyor.. Güneşte kısa kolluyla terliyorsun, gölgeye geçince montla donuyorsun.. Öyle garip bir hava..

ayy delırtti beni bu eskişehir yahuuu uzun kullu badıler getrıom ozmn bnde

bende varımmmopuyorumnanaktan
kimsecikler yok galibaşutarafagitti

aaaaaaaaa nekadar çok eskişehirli varmışşşş
nerdesiniz siz yahu... bari hemşerim memleket nire topicine gelin
biz hepberaber ordayız

X