Lazer Epilasyon Eskişehir lazer epilasyon

Minerva26

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
17
15
31
Selam hanımlar, Eskişehir’de yaşıyorum bir seans Kocaeli’de lazer epilasyona gittim özel bölgem için. Eskişehir’de devam etmek istiyorum ama güvenilir ve güzel sonuç alacağım bir merkez bilmiyorum. Acıbadem hastanesine gittim fakat ücretler baya tuzlu. Sizin önerebileceğiniz bir lazer epilasyon merkezi var mı?

Tavsiye arayanlar için bırakıyorum bu bilgiyi gitmeniz gereken yer Daisy güzellik. Gerçekten çok aradım 2014 yılından beri bir merkezde lazer yaptırmak istedim. Acıbadem ve Ümit hastanelerini de denedim ve bu konuda da ısrarcıydım. bir kaç seans sonra işlemleri çok acı çekmemden dolayı bırakmak durumunda kaldım. Sevdiğim bir insanın tavsiyesi üzerine gittim, 2018 yılında Daisy güzelliğe, çok düzensiz devam etmeme rağmen sonuçlardan çok memnun kaldım. 2020 yılında pandemi sonrasında paketimin yanmadıgını söyledi. Bu ayrı mutlu etti. 2 seanstır gidiyorum ama genel anlamda bitti. Bebeksi tüylerim var. Ara ara bikiniye gel diğer biten yerlerini bikiniye yansıtırız dedi. Güzel mutlu olabileceğiniz bir merkez.

Konu aktif değil ancak Eskişehir’de güvenilir sonuç alabileceğim lazer merkezi arıyorum kızlar

X