Eskişehir'de kayıp kedi buldum.

özellikle tüm resimleri paylaşın kızlar desenleri belirgin özellikleri görülsün hadi yardım edin sahibini bulalım bu güzelliğin.Ben twitter face kullanmadığım için yayamıyorum bilgileri twitter açtım şimdi ama inanır mısınız tweet atamıyorum lütfen yardım edin.

Sahibi oldugunu neden dusunuyosunuz? Sokak kedisi gibi duruyo. Bilmedigimden soruyorum
Kedi beslediğim için anında anladım sokakta çok bağırıp yardım istiyordu.Tüyleri tertemiz araba vs herşeyden korkuyor kaldı ki yetişkin kedi.İnsana anında sokuluyor yardım arıyor .Karnı tok yemiyor yeni kaçmış gibi resmen mis gibi kokuyor.face twitter açtım yaymaya çalışıyorum sizde yardımcı olun kızlar lütfen.

Son düzenleme:
Resimli bir duyuru basıp kediyi bulduğun yerin yakınlarına assan keşke.
Telini vermesen bile yakınlardaki bir mağazayı adres gösterip onlara telini verebilirsin.

Oy kıyamam sahibi nasıl deli gibi arıyordur şimdi nasıl üzgündür :KK43:
İnşallah bulunur bir an önce :KK50:

Ana sayfada daha çok gözükmesi için katkım olsun dye yazıyorum.
Umarım sahibi hemencik bulunur:26:

kediler kaybolmaaz canım. Eğer dişarı çıkma eğilimi gösterirse bırak ailesine gidecektir. Benimki kapı önüne çıkmaktan korkuyor ama kimi kediler böyle estiğini yapıyor :KK1::KK1:

kediler kaybolmaaz canım. Eğer dişarı çıkma eğilimi gösterirse bırak ailesine gidecektir. Benimki kapı önüne çıkmaktan korkuyor ama kimi kediler böyle estiğini yapıyor :KK1::KK1:
Eğer evden dışarı çıkmadan büyürse kaybolabiliyor.Eğer dışarı alışık olsa dışarıda bu kadar bağırıp bana sesini ta bir sokak öteden duyurmaz dikkatimi çekmezdi.

çok şekermiş gerçekten. sahibi çıkmasa bile belki sahiplenmek isteyen olabilir...

Merhaba albunea ;

Umarım terk edilmemiştir. Bulduğunuz bölgede bakkal , manav gibi dükkanlar var ise fotoğrafı asmalarını rica edebilirsiniz. Belki bırakılıp bırakılmadığını biliyorlardır.

Benzer örneği mahallemizde gördüğüm için açıkçası terk edilme ihtimalini de göz önünde bulundurun derim. Eşi istemediği için diğer kedilerin yanına bırakıp her akşam gelip yaşıyor mu diye bakardı kadın. Mahallede isimle çağırılmaya alışık olduğu için bir tek o kedi pisi pisi sesine tepki vermezdi :KK43:

Ben miayı kapının önüne cıkarsam kesin kötü yola düşer :KK1:

walla ben dudu yu dışarı çıkartsam Dünya kötü yola düşer ona birşey olmaz. Fazla sıkıştırılınca kaçan kapıyıda arkadan ŞAKKK diye çarparak örten bir kedim var. Köpek kovalıyor nasıl bir özgüven varsa artık. Birşey olacak diye aklım gidiyor ama artık pes ettim. Ne hali varsa görsün namussuz:KK36::KK36:

Bu arada resimleri eskisehirde olan 3 arkadasıma da attım. İnsallah sahibi bulunur

Merhaba albunea ;

Umarım terk edilmemiştir. Bulduğunuz bölgede bakkal , manav gibi dükkanlar var ise fotoğrafı asmalarını rica edebilirsiniz. Belki bırakılıp bırakılmadığını biliyorlardır.

Benzer örneği mahallemizde gördüğüm için açıkçası terk edilme ihtimalini de göz önünde bulundurun derim. Eşi istemediği için diğer kedilerin yanına bırakıp her akşam gelip yaşıyor mu diye bakardı kadın. Mahallede isimle çağırılmaya alışık olduğu için bir tek o kedi pisi pisi sesine tepki vermezdi :KK43:
Pisi pisiye tepki veriyor bu.Çok canayakın nasıl sokuluyor şimdi yatağıma çıktı uyuyor.Umarım terk edilmemiştir akşama kadar bekleyip barınağı arıyacağım mecbur.Evde babaannem dedem var asla izin vermiyorlar.Bana kalsa şimdiye sahiplenmiştim nasıl güzel tatlı.

Ben miayı kapının önüne cıkarsam kesin kötü yola düşer :KK1:
Benim kendi kedim ailemle yaşıyor diğeride erkek arkadaşımın.Onlardan biliyorum kapı önüne çıkınca tıssss nasıl korkuyorlar.

walla ben dudu yu dışarı çıkartsam Dünya kötü yola düşer ona birşey olmaz. Fazla sıkıştırılınca kaçan kapıyıda arkadan ŞAKKK diye çarparak örten bir kedim var. Köpek kovalıyor nasıl bir özgüven varsa artık. Birşey olacak diye aklım gidiyor ama artık pes ettim. Ne hali varsa görsün namussuz:KK36::KK36:

Bu arada resimleri eskisehirde olan 3 arkadasıma da attım. İnsallah sahibi bulunur
Çok teşekkür ederim ilgine sağol bende face de belli sitelerde paylaştım resim bilgileri ama hala ses seda yok:KK43:

X