Eşle son düzlükte ????acil fikir

ailenize cocuk olmadigini mi ankatyiniz yoksa esinizin munasebete yaklsamadigini mi ?
gerci farketmez kendi sorunu icin babanizla konusurken 5dk da sizi suclamis .
biyolojik veya psikolojik bir sebebi olmali bunun .
kafaya takar erkekler boyle seyleri kafaya takmamasida ilginc

eger esi kizin basta istemiyordu simdide olmuyor demeseydi haklisiniz ama es sacma sapan bisey soylemis .resmen olmama nedeni olarak konu sahibinin tutumuymus gibi gostermis .
Evet aynen ... Ailem bu güne kadar ilk defa ortaya attı konuyu . O da tutup beni suçlu gösterir gibi konuşmuş ... Bana da diyorlardı önceden . Hayırlısı deyip gecistiriyordum onu suclamiyordum mesela

Beraber gittik Dr a ve ben herşeyi anlattım .herşeyde beraberdik eşimle .. Sanırım suanki ruh halim ve de önceki düşüncelerim kabullenmeye zorlaniyorum galiba o yüzden anlamakta zorlanıyorum . Şuanda bile mesela eşimle aramızda bı suskunluk var sessiz mi dil var ...
Sessiz dil konuşmadan anlaşmak anlamına geliyo bu iyi bir durum umarım anlatmak istediğiniz sessiz dil konuşmaktan kaçıyor olmak değildir

ailenize cocuk olmadigini mi ankatyiniz yoksa esinizin munasebete yaklsamadigini mi ?
gerci farketmez kendi sorunu icin babanizla konusurken 5dk da sizi suclamis .
biyolojik veya psikolojik bir sebebi olmali bunun .
kafaya takar erkekler boyle seyleri kafaya takmamasida ilginc
Zaten kafaya takmış olsaydı şimdiye kadar , ben yine bu kadar ikileme dusmezdim .
Sessiz dil konuşmadan anlaşmak anlamına geliyo bu iyi bir durum umarım anlatmak istediğiniz sessiz dil konuşmaktan kaçıyor olmak değildir
Dr a gittik herşey normal dedi . Aile terapistine yönlendirdi. Şuan ki halimiz bu

Zaten kafaya takmış olsaydı şimdiye kadar , ben yine bu kadar ikileme dusmezdim .

Dr a gittik herşey normal dedi . Aile terapistine yönlendirdi. Şuan ki halimiz bu
Aile terapisti buldunuz mu peki ya da eşiniz hala her şeyi sizin halletmenizi mi bekliyor yoksa kendisi araştırma yapıyor mu

X