esler arasindada belli bi ozelin olmasi gerektigine inaniyorum!!!!

sensizz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2012
292
4
kizlar.yazip yazmama arasinda cok kaldim.esimin eskidende vardi ama son zamnlarda cok cokk fazla artti ve bu durumm cok fazla canimi skmaya basladi.

esimin eli surekli orasinda ve tv izlerknn ozelikle uzNdiginda sureklii oynuyorr.bi kac defa denk geldi.baktigimi farkedince hemn elini cekior.bn donunce tekrar devam ediyor.bazen camasrun icinden bazende disindan.

bi kac defa soyledim.cek elini diye ama utanma olmadigi gibi piskin pisskin cvp verioo.igreniyrmm resmn.ve el yikama aliskanligida yoktur.kimbilir o elini nerelere suruyo.

gecen yeter artikk midemm bulaniyoor yapip durma diye. midesizsinn diye bana laf soyluyoo utanmadann.bi doktora git hastalik mi var baska bisey mi.pis pis siritiyorr.

bu durjm beni fazlasiyla rahatsizz ediyorr ve karsimdaa o kadar uyarmama ragmenn piskin piskin cevap verenn bi adam.

konu cok mide bulandirici kusuruma bakmayin.ama artikkk igrenirr oldumm bu hareketinden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar.yazip yazmama arasinda cok kaldim.esimin eskidende vardi ama son zamnlarda cok cokk fazla artti ve bu durumm cok fazla canimi skmaya basladi.

esimin eli surekli orasinda ve tv izlerknn ozelikle uzNdiginda sureklii oynuyorr.bi kac defa denk geldi.baktigimi farkedince hemn elini cekior.bn donunce tekrar devam ediyor.bazen camasrun icinden bazende disindan.

bi kac defa soyledim.cek elini diye ama utanma olmadigi gibi piskin pisskin cvp verioo.igreniyrmm resmn.ve el yikama aliskanligida yoktur.kimbilir o elini nerelere suruyo.

gecen yeter artikk midemm bulaniyoor yapip durma diye. midesizsinn diye bana laf soyluyoo utanmadann.bi doktora git hastalik mi var baska bisey mi.pis pis siritiyorr.

bu durjm beni fazlasiyla rahatsizz ediyorr ve karsimdaa o kadar uyarmama ragmenn piskin piskin cevap verenn bi adam.

konu cok mide bulandirici kusuruma bakmayin.ama artikkk igrenirr oldumm bu hareketinden

Okurken sinirim bozuldu valla..
Utandır bence, elini dokunmasına izin verme.. Yapacak başka bir şey görünmüyor pişkinliği karşısında.. Ya da psikologa götür.

siz bu adama ne yaparsanız yapın gene de düzelmez bence bi psikologa gidin.pek normalmiş gibi görünmüyo.

Erkekler biz bayanlar kadar düşünceli değil onun siz kizdiginizda içinden gecen şey geldi bi an aklıma ondan guluyodur :KK20: çok rahatsız edici bi durum gerçekten biz bayanlar bi tarafimiz kasinsa bile erkekler gibi yapamayız senden igreniyorum sozunuz bile agir gelmediyse bi psikolaga gitmeli:KK31:

Çamaşırın içindenmi kaşınıyor onu anlamadım. Yoksa benim eşimde çamaşırın üzerinden düzeltmeler yapar.

Şu psikoloğa götür diyenler ne alaka onu anlamadımda.

Düşünsene çok komik hocam eşimin sorunu pipisini kaşıyor sürekli napsak :)

Sen ona bir şişe kolonya ver üşengeçliğine geliyor muhtemel kalkıp el yıkamak tuvalette kaşınmak bari alkolle dezenfekte etsin

Seni sevmeye falan kalkarsa yada bir şey yedirmeye falan de ıyykk demem pipili el de deşifre et artık :)

Yaa benimkide alıyor tırnak makasını git banyoda kes dememe karşın gümüşlüğümden kültablasını çıkartıp ona kesiyor. Sinir oluyorum ne yapayım söyle söyle çözüm olmadı bende baktım tırnak kesecek gidip getiriyorum bir kağıt havlu seriyorum önüne birde kesip yıkamıyorda elini tırnarklardan sonra hadi runklii kalksında tırnak makasını ve kocasının ellerini kolonyalasın .. Çok beleşçi alıştı :KK52::KK52:

ne erkekler var yahu, inanın okurken ben utandım.. Bence derhal psikolog ya da evlilik danışmanına gidin derim :KK66: :KK34:

psikolgmu hayatta gitmez.bundan psikolagami gidir sen delisin diye beni goturmeye kalkar.

artikk fazlasiyla bunldm ve gozumden inanilmaz dusuyorr o hareketi sayesinde.

soran olmus bazen icinden oynuyor eli temas ediyor yani.bazende camasirin uzerinden

5 dk once gene sahitt oldummm.....ufffffffff

SAdece eşler arasında değil burda da insanların bazı özeli olmalı bence
hani yardım edebileceğimiz bişey olsa da yazdığınız boşa gitmese.

Ev ortamında sürekli böyleyse dışarıda ortamlarında da aynı mı yapıyor ki,acaba eşiniz de mantar problemi falan mı var yoksa alışkanlık mı olmuş.

Eşten ziyade insan bir mahrem duygusuyla yaşamalı. Evet artık bir çift oldunuz ama sürekli eli şeyinde oturmak da nedir öyle? Hem hijyenik değil hem de cok cirkin bir görüntü.

Cocukluğuna inmek lazım bence, orda bir sıkıntı var. Psikolog arkadaşlar daha iyi yorumlayacaktır mutlaka.

İğrenç.:120::120:
Böylelerini okudukça evlilikten soğuyorum gerçekten. Size yaklaşmaya falan kalkarsa 'Elin sana yetiyordur' gibisinden bir şeyler deyin. Belki biraz terbiyesizce ama öyle adama bu müstehak.:KK4:

Mantar gibi bir şey olabilir mi? Yani bir rahatsızlık? Olsa dahi sürekli olması dikkat dağıtır.

Herkes psikolojik bir sorun aramış da acep onun öncesinde fiziksel bir şey mi var diye sorsak. Mesela ağrıyor mu kaşınıyor mu vs.

Konu sahibi sordun mu neden öyle yaptığını

eline vicks falan gibi bişey sürün bence, bak bu cilde iyimiş falan diye.
Sonra elini sürsün de eşinde ki ışık hızını gör sen :KK53::KK53:

aklıma dedem geldi :KK1:
Adam kaç yaşında hala eli orda. Torun mu var kızı mı var gelini mi var hiç umursamaz. Anneannem söylenir başladı yine saati kurmaya diye :KK52:

Benim eşimde dokunur sorduğumda kaşınıyor diyor ama beni rahatsız etmiyor o hareketi, ellerini filan yıkıyor hep.

Eli sürekli orda mı geziyor anlamadım bazı küçük çocuklar vardır uyurken bile eli pipisinde olur anne uyarmayınca zamanla alışkanik bi seblık haline gelir. Sizin eşiniz bunu sürekli hale getirmişse altında psikolojik bi sebep arayabilirsiniz ama gün içinde bikaç kez birkaç dakikalık zaman dilimi içinde yapıyorsa bence sorun yok.

Sorunu fizyolojik , psikolojik, alışkanlıktan ondan bundan olsa da
Asıl mesele gösterdiği arsızlık ve rahatlık
Bu şekilde yüzgöz olunmamalı, bazı erkekler böyle malesef nikahı bastım ya ,
Burnumu da karıştırırım, gazda çıkarırım , elim şeyimde gezerim de modundalar:KK37:

Ne saygısız bir adammış. Utanmaz! Sorunu her ne ise biraz çaba gösterirse tamam denir de, o da yok bunda. Çok itici. Ne deseniz işe yaramayacağa benziyor. Psikolog da olmaz diyorsunuz. Ne yapılabilir ki bu durumda; bilemedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

X